IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
27. kvě 2009

aha, tak já teda měla puregon, ale to ostatní ne.... tak hlavně, aby Ti to vyšlo

daja.w
27. kvě 2009

ob nebuj to bude dobrý a nebuj prášků přibyde já jich teda mám jsu jak lékárna 😀 tak ty jseš z Brna a kam jezdíš

daja.w
27. kvě 2009

já měla taky puregon a mátprednison ale to ostatní taky nee

ob.soklina
27. kvě 2009

Mandarinko děkuji děkuji. Ted musím utíkat na schůzku kvůli bytu. Doufám, že se dostanu k pc večer i když s manžou je to na nic. Pořád prudí, že si někde píšu. Tak když tak zase zítra dopo a zodpovím všechny otázečky 😎 Krásný zbytek dne a děkuji

meduna
autor
27. kvě 2009

jezisi,clovek na chvilku odejde a uz nestiham docitat.Co ten Dadousek neodnesla ji voda vcera?To woe Leni,tak to musel byt mazec ta potopa,stat se to me,tak uz sedim dnes s kazajeckou u Chocholouska 😀 Mandy to be okna umyl dest a me dneska mama,chudak je tady na dovoleny a takhle ji preskakuje,kdyz jsem v praci 😀
Barunko ahoj ty holka jedna 😉
Ob vitej mezi nama prastenkama 😀 😀
Mandy ma recht je lepsi toho moc nevedet,cim vic vis,tim je to horsi a pak dumas,proc je to tak a ne tak,radsi byt za blondynu 😀

ob.soklina
27. kvě 2009

Daji jezdím do Repromedy, ty taky jezdíš do Brna????
Jo jo taky si připadám jako lékárna, mám k tomu ještě svoje injekce, protože jsem měla 2 trombozy tak msuím pak píchat ještě toto. No budu jak řešet, ale snad to bude stát za to. Musím utíkat, nebo mě zabijou. Bože já jsem fakt rychlovka a tak ráda bych si tu s Váma psal tak snad zítra paaaaaaaaa

kat77
27. kvě 2009

holky děkuji za podporu, ale byla to jen IUI, další IVFko teda v srpnu 😉

meduna
autor
27. kvě 2009

tak upaluj,nebo jim preskoci z cekani na tebe a zitra cus bus bambus 😀

daja.w
27. kvě 2009

ob taky jezdím do Brna ale do Unicy,ale co bysme neudělali pro mimi vid 😉 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

to to pak rozjedem k podzimu holky,ja chci v zari,Barunak taky tak nejak,tady se z cekani nevyjde 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

dajo kdo je to na te fotce v tvem pasu?ja uz jsem postarsi pani a nejak spatne vidim 😀

daja.w
27. kvě 2009

medu myslíš co se ukazuje no to jsu přece já 😉 akorát už nemám dlouhý vlasy 😀 hele stařenko pořid si brejle 😀 😀 no nemám lepší foto tak až budu mít tak to vyměním 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

aha,clovece ja to tady zkoumam,jako vidim tam postavu u vody ale ,ze jsi to ty,to me nenapadlo 😀 nejak nestiham,chci si vypit kavicku,jeste mi pise znama na icq,asi mi praskne hlava 😀

daja.w
27. kvě 2009

no teda nevím proč bych tam dávala někoho jiného nu což odpuštěno 😀 ty taky nevíš co bys chtěla 😉 koníkovat,na icq ještě chybí skype a mobil 😀 😀 a kávičku tu taky ted mám 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

ja si jdu vypit kaficko do kuchyne,protoze budu hulit u toho a pak zase prijdu

daja.w
27. kvě 2009

jo jo kafíčko bez cíga to není vono 😒 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

no to ne,to musi byt 🙂

daja.w
27. kvě 2009

jak vidím tak dada si šla asi zaplavat že tu ještě není 😒 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

no jsem psala,ze snad ji to neodvalo nekam 😠

daja.w
27. kvě 2009

snad najde cestu zpátky 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

urcite jo,tak taky musime obcas delat neco jineho nez stale kobylkovat tady,jinak nam uhnijou domacnosti 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

pockej az Dadous nebude chodit do prace a ja taky ne,tak to to tady zase zavarime,jako kdyz jsem ja byla doma 😀 😀

barunka0208
27. kvě 2009

Ahoj.....

jsem tady

Jdu počíst at jsem trošku v obraze 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

Ahoj Barunko,dnes to jde,Dadouse to asi nekam odvalo vcera 😀

barunka0208
27. kvě 2009

A já s váma, taky nebudu chodit do práce 😉

Příští týden domluví termín a vše k tomu IVF 😉

barunka0208
27. kvě 2009

Ahoj Medu, u nás nebylo nic.... to víš ta naše placka 😉 😉 😉

meduna
autor
27. kvě 2009

na kdy to vidis asi tak?

daja.w
27. kvě 2009

to máš pravdu věčně tady sedět nemůžem 😀 kdo by tu domáctnost uklízel manža určo nee 😀 😀 no jo vy chodíte do práce to je jasný já sedím doma a vymýšlím si pořád nějakou práci aby mě to uteklo 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

tady taky nic,je to taky placka

meduna
autor
27. kvě 2009

daji ted to jeste jde ale pockej po ET,to minuta je jak hodina 😀 ja furt vymyslela jak co delat at to utika