IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
27. kvě 2009

no mamince se moc nesvěřuje 😀

dadous
27. kvě 2009

u nas nikdo z rodiny neví co planujem 😅

meduna
autor
27. kvě 2009

tak to je pekny Bebe,ze ti to tak pekne rekla.Nebooj vsechno zvladnes,zeptej se tady Dadouska jak ta to zvladala a to byla mladoska vid 😉

meduna
autor
27. kvě 2009

jste za tajnaky jo?no my uz ted taky 😀 😀 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

tak moje rodina to ví a máti mi v jednom kuse bečí at to dopadne dobře,ale taky jsme to neříkaly každýmu to ví jen máti a sestra 🙂 zas nechci aby to všichni věděli a potom kdyby náhodou to nevyšlo jak by mě všichni litovaly a ty stupidní řeči od rodiny 😖

bebe127
27. kvě 2009

Sakra zase jsem mimo mísu 😲 😲 😲 Co polánujete Dadoušku? Asi IVF že? Když jsi na těhle stránkách 😅
Díky za podporu Medu 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

jenom moje mamka vi vsechno s tou to rozebiram,ta furt rika,proboha jedno jediny malinkaty musis mit,ja se pak z toho stestim poseru 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

je lepsi kdyz to nevi moc lidi,stejne tomu nerozumej

bebe127
27. kvě 2009

U nás to ví už celá vesnice 🙂 Jsme tu jako rodina ale taky mě to sere, že to ví. Každý se pořád ptá a tak...
Dajo naprosto s tebou souhlasím. Soustrasný keci taky nesnášim 😖

daja.w
27. kvě 2009

to už slyším hlavně tetku ta jehrozná ta se to za každou cenu nesmí dozvědět 😠 to bych si dala to vám povím to je děs baba tu má každý z rodiny rád 😀 😀 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

já nesnáším když dělaj že ti rozuměj a vyjou prd a nebo tě litujou jaký si chudáček a rarohem tě sjedou jak svina 😠

dadous
27. kvě 2009

bebe chytra holka 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

nejlepsi jsou keci typu,ale prosimte vsechno jde,to jen asi spatne sexujete,to za nasich let nebylo 😠

dadous
27. kvě 2009

u nas v praci se to taky ví 😝 ale není s kym o tom pokecat, když ani nevěděj co je to za skratku IVF 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

no tak takový kecy jsou fakt supr 😠

meduna
autor
27. kvě 2009

tuhle mi rikala tetka,tak prosimte se uklidni,takovejch uz bylo co chteli a nic a za cas to vyslo prirozene,tak ja ji rikam,jo pockam az mi narostou novy vejcovody a skocime na to 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

mam malinkou depinku a ten naš karel to narmalně pozna, se dneska neskutečně lísá 😀

daja.w
27. kvě 2009

medu počkej do padesátky a pak to třeba půjde 😀

bebe127
27. kvě 2009

Já už všechny zasvětila co a jak se má ale často jsem měla pocit, že už s tím otravuju. Tak j 😀 😀 sem přišla za váma 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

pak slysej dite ze zkumavky a to je konec 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

bebe ale ty uz jsi dootravovala,ty uz mas hotovo 😀 😀 ted je to na nas to otravovani 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

no jasně , ještě že ten konik tady je , bych se asi jinak zblaznila 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

a proc mas depinku malilinkatou? 😉 vidis jak je ten Kaja chytrej 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

jo Dajo pockam a pak se rozrodim jak jablon v padesatce 😀 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

kája určo něco chce 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

jdu dat couda do kuchyne

meduna
autor
27. kvě 2009

ze by medveda? 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

no ono se říka že zvířata to vycítěj když se s tebou něco děje 😅 nevím co je , 😕
medu když muže rodit šedesatileta, tak maš ještě fůru času 😀

daja.w
27. kvě 2009

že by a nebo dadouška 😉 😀

bebe127
27. kvě 2009

Já jsem tu s váma ráda 🙂 Jdu se vysprchnout a pak ještě jukunu.