IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
27. kvě 2009

dadu ikdyž nebude šu...? 😀 😀 😀 😀 třeba jsem alergická na sex 😨 😨 😨

daja.w
27. kvě 2009

prej to jen trošku pomůže ale né moc prý smrděj pořád a to měl tu bílou a ty moc nesmrdí

lenkacar
27. kvě 2009

no to je hezký tak fretku taky ne mno ...tak nic

lenkacar
27. kvě 2009

máme rybky a psa teda ,papouch už ulítl

dadous
27. kvě 2009

jenže tyhle zvířata šu... pořad a všechny 😀

dadous
27. kvě 2009

a pes ti neva?

lenkacar
27. kvě 2009

psa máme nějakýho osrávacího ..to je taky dáreček

daja.w
27. kvě 2009

a kdy nešu... 😀 😀 sestřenka má křečky a ty maj pořád malý

lenkacar
27. kvě 2009

mám yorka ten mi neva nemá podsadu

meduna
autor
27. kvě 2009

jezis chvilka v kuchyni a uz nestiham docitat 😀 Ty woe Leni,to byl masakr 😎 to me by jeblo,stat se mi to 😀 😀 jdu jeste za mamou tak drbejte,ja zas nacouhnu za chvilku 😀 Cincila ti bude vadit,vzdyt je to chlupaty,nebo mozna ne je,kdyz ten kozisek je tak fajnovej 😉

lenkacar
27. kvě 2009

já jsem na zvířata fakt ujetá já měla doma pomalu všechno už jako malá jsem si s kámoškou chytla u kostela holuba do pytlíku od bačkor a měla jsem ho schovanýho přerd mámou v krabici od panenky pod postelí 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

ja mam rybicky a morcata a mam na ne na vsechny alergii,protoze je s tim prace 😀 😀 😀 a morcatum smrdej kulky 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

tak to je mazec,to mel holub super zazitek 😀

lenkacar
27. kvě 2009

jo medu kulky ?hm tak s kulkama nebrat a já myslim že koule smrděj všem i chlapům 😕

meduna
autor
27. kvě 2009

ja zachranila na podzim jezka,to jsem si dala,nic nesmrdi jak jezek 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

nevim uz jsem skoro tri tydny opustena osustena 😀

lenkacar
27. kvě 2009

se duivim že ta moje máma taky neměla ze mě infarkt

meduna
autor
27. kvě 2009

to jo,ta musela mit nervy jak spagaty 😀

lenkacar
27. kvě 2009

medu nic nesmrdí jako užovka která sežrala cosi chcíplého a sama byla živá

lenkacar
27. kvě 2009

moje máma je děsná na úklid a najednou kuk na ní šnek na vysavači

meduna
autor
27. kvě 2009

vis proc had nema koule?protoze by z neho byl peknej cu..k 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
27. kvě 2009

tak mizim manža tu opisuje ..tak ho sem pustim..papa dámy a hezký zbytek večera

daja.w
27. kvě 2009

a přežil holoubek?no ježci ty maj u nás lítací večery vždy když přijdou na návštěvu za psem ta se může uštěkat a já pak nespím tak ho vemu na lopatu a šup sním do pole 😒 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

tak zatim pa a zitra ,ja jdu do kuchyne zase za mamkou

daja.w
27. kvě 2009

ahoj leni krásné sny

daja.w
27. kvě 2009

no já se taky loučím ráno musím brzo vstávat jdu na pracák a strašně se mi tamchce ale jdu jen zanýst lístek na peníze tak snad to bude rychlý 😅 😀 tak se mějte krásně a dobrou noc přeji všem pááááá 🙂

dadous
27. kvě 2009

dobrou kočky 😉 😔

meduna
autor
27. kvě 2009

dobrou drbalky 😀 😀

lenkacar
28. kvě 2009

dobré ráno ,tak ještě na vysvětlenou k tomu holoubkovi ,nebyl zavřený pořád v krabce ,páč my jako děti lítali po venku ,ne jako dnešní děti a holoubek měl na noze provázek a chodil na pravidelné procházky ,ale nechtěl papat ,tak jsme usoudily ,že potřebuje kámoše ,aby mu nebylo smutno a taky jo ..tak zase šup do pytlíku na bačkory a měla i kámoška kamaráda na provázku a pak jí utekl tak jsem ho solidárně pustila a od té doby byly na našem sídlišti holuby kteří se množili a množili a nikdo nevěděl odkud se ta pakáž bere 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
28. kvě 2009

Krásné ráno přeji a jak to tu vypadá asi bude sluníčkové 🙂
Leni tak to jste byly hodní že jste mu sehnaly kamaráda aspon nebyl sám no a že jsi ho pustila tak se odvěčil tím že se usídlil na vašem sídlišti 😉 😀 😀
Holky já jsu dnes nějaká nervozní snad je to tím že se mě to blíží 😉 no budu tam zachvilku volat tak pak dám vědět a jinak holkám které prácují ještě tak přeji ať Vám to rychle uteče 😉 🙂 🙂