IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

zuzana.79
28. kvě 2009

Ahojky, Vy tu už zase řešíte kdo a jak ztloustl 😀 😀 😀 .. To je na každé páté stránce 😀 😀 ..Musím se Tedy pochlubit, protože mě nikdo na začátku nezpovídal.. 😉 ..Výška 179cm.. Váha před těhu 72kg, v den porodu 93kg, dneska ráno 66kg.. Dvojčata jsou super dietka 😀 ..Doporučuji!! Co ta Dája???? Psala, že se ozve a nic.. Snad je všechno ok!!

barunka0208
28. kvě 2009

a já hlavně byla blbá, ale mládí tenktrát mě omlouvá 😝 a byla jsem s ním 3 roky....

lenkacar
28. kvě 2009

to mi dělal bejvalej č.2 vlasy blbý ,oblečení blbý ,postava blbý vše blbý a on velkej krasavec o 18let starší ,bez ledviny ,na křivo a šedivej celej a zuby umělý a mě nikdy nenapadlo mu říct ,,ty máš tolik nedostatků co furt prudíš ,, a to měl dámy ještě pidi ptáka

dadous
28. kvě 2009

no vidíš zuzi, na tebe jsme uplně zapoměly 😀 ale stejně si už nepamatuju kdo kolik važí a měří 😀 kvuli tomu bych taky možna chtěla dvojky 😀 😀 😀 ty člověka aspon pěkně proženou 😉

barunka0208
28. kvě 2009

Zuzo, to jsi jak modelka 😉 😉

Co očička??

lenkacar
28. kvě 2009

ahojky zuzi

dadous
28. kvě 2009

leni, tak ještě že jsi od něj utekla 😀

barunka0208
28. kvě 2009

Leni, ty jsi úžasná, já se nasmála 😀

to si člověk uvědomí až pozdě, že měl reagovat....

lenkacar
28. kvě 2009

dadu v pravej čas ,prej má nějakou bouli na zádech kdoví co mu je já se na nic neptam ,ale tuhle jsem ho viděla z chodby jak mi čumí na vizitku na zvonku

lenkacar
28. kvě 2009

jojo baru a já ho tak milovala ,já kráva

barunka0208
28. kvě 2009

holky, mě to nějak nechodí, je to nějaké pomalé ☹ ☹ ☹

lenkacar
28. kvě 2009

mě to taky dneska nefaká jak bych chtěla

barunka0208
28. kvě 2009

už je to lepší.... 😉

barunka0208
28. kvě 2009

jen at vidí, že jsi znovu vdaná a štastná 😉

lenkacar
28. kvě 2009

to je jasný se ptal tak já hned jak se mám dobře a že mám vojáka z povolání a jak mě má rád ...když jsem ho potkala u doktora...at se chytne za rypák

lenkacar
28. kvě 2009

to je ten fešák co mi vyhazoval jídlo z okna

zuzana.79
28. kvě 2009

Berušky, můj bejvalej byl taky superkokot.. Ptáka měl sice dlouhýho, ale nepoužíval ho.. Miloval jen sám sebe, obdiv mladých slečen(bez sexu) a moje prachy 😠 😠 ..A já kráva ho milovala..
Barunko, očíčka už jsou super!! Fakt to čištění kanálku pomohlo.. I když to muselo být pro chudáčka strašný..
Modelka nejsem 😉 .. Ale v 17ti jsem si s tím chvíli pohrávala.. Ale furt jsem pro ně byla moc tlustá.. A to jsem měla ještě o 3 kila míň..

lenkacar
28. kvě 2009

dneska mi přinesl vladís sušenku z práce je fakt hodnej...asi se mu zdá že mám malej kombajn 😀 😀 😀

lenkacar
28. kvě 2009

zuzy a to mi řekni ty taková nádherná holka a žejsme to těm idiotům žraly co?

lenkacar
28. kvě 2009

holky co vaříte?

lenkacar
28. kvě 2009

já jsem dneska veliká vařilka hodim párky do vody 😵

zuzana.79
28. kvě 2009

Já jsem dělala tuhle "Italskou" omáčku z fazolových lusků a k tomu jsem udělala roštěnky a bylo to SKVOSTNÉ!!
Dneska máme rajskou z mrazáku 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

ahoj holky 😉 teda Zuzanko ty jsi cara,to jsem nevedela,tak to by jsem na tebe koukala hodne nahoru 😀 😀 Leni aj jen brambory ve slupce a k tomu orestovanou cibulku 😀 😀 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

co je ale s Koblizkou,to je uz dost divny,ze se neozve 😒

lenkacar
28. kvě 2009

to jo holky kobli je hrad v karpatech

meduna
autor
28. kvě 2009

Dadousku u nas taky striha drapky MVDR 😀 😀 😀 ted uz jo po tom co mu Roman ustruhnol drapek a s nim i malem prst 😀 😀 😀 A ja si moje drapky kousu-bohuzel,Leni mam to jak tvuj manza az k loktu 😀 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

tak karel je ostříhanej a vypada jak debil 😝

dadous
28. kvě 2009

hele holky muže karel cejtit na zahradě zakopanyho psa? loni sousedum přejely psa a jejich mladej ho zakopal na zahradě asi metr hluboko 😝 mi je divny že by karel tak vyvaděl kvuli harajicí feně, už to trva přes měsíc, je na zabití

daja.w
28. kvě 2009

Ahoj holky tak jsem tu kapánek jsem se zdržela na kafíčku 😀 ted mám kafíčko doma 🙂 no tak máme 7 prcků z toho 3 smibuň.,3 sedmibuň. a jeden chudáček pěti buněčný,ale prý je to dobrý tak zítra v 8.30 nástup v Brně 🙂 🙂 🙂 už aby to bylo já su od rána nějak nervní a nevím proč 😒 .
to jěs vás dočíst no ale zvládla jsem to 😉 a co se týče nechťourů tak manža si je taky kouše a já ba naopak bych je mohla rozdávat 😀 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

dajo tak to je urodicka jako blazen 😉 do zitra to utece ,ale pak to cekani 😠
to si pis Dadousku,ze to citi