IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
28. kvě 2009

ale jestli budu těhu tak ho snad líp ukecám 😀 😀 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

no však uvidíš, manžovi řekni , že se aspon seznamí 😀 😀 to zas dadouš je na tohle dobrej, ten pokeca s každym 🙂 to spíš ja jsem malomluvna 😀

daja.w
28. kvě 2009

to já teda taky ale pak až se rozkoukám tak je to lepší 😀 😀 to manža taky a hlavně když si zněkým padne do oka 😀 😀 to pak neví kdy přestat 😀

dadous
28. kvě 2009

takže hazím první datum 😉 15.8 nebo 22.8 nebo 29.8 tak si to nechte projit hlavou a pak to nějak dohodnem 🙂

dadous
28. kvě 2009

no přesně a pak když s tím druhym najde oblíbeny tema, tak to pak je na dlouho. jemu to je jedno jestli někoho zna nebo ne , da se do řeči s každym 😀

kat77
28. kvě 2009

ahoj holky, jsem tu na chilku, není mi nějak dobře chytla jsem rýmu jako hrom ☹ 😖

kat77
28. kvě 2009

je tady něco novýho?

daja.w
28. kvě 2009

tak ten můj je opak ze začátku hroznej teda v tomto je pořád ani nijak semnou nikam na kafčo nechodí teda jako za mýma kamoškama ho moc neberu on by stejnak nešel ale jak máme někam jít oba to je děs to ho musím skoro tlačit ale až se rozkouká a pasne mu to tak neví kdy zkončit 😀

dadous
28. kvě 2009

ahoj kat 😉 domlouvame srazík 😀

kat77
28. kvě 2009

teda to bude drbárnička 😀 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

kat proto se pojede 😀

dadous
28. kvě 2009

a čím víc nas bude, tím líp 😀

kat77
28. kvě 2009

jj, no nic holky jdu si lehnout, ta rýma mi dává zabrat, tak zatím papa

dadous
28. kvě 2009

tak se brzo uzdrav a víš co pomaha? tělo na tělo a potit a potit 😀 fakt

daja.w
28. kvě 2009

Ahoj kat tak se pořádně vypoť at tu rýmu vyženeš tak pa pa pa 😉

dadous
28. kvě 2009

ja myslím že chlapi jsou upovídany všichni 😀

daja.w
28. kvě 2009

hlavně po pivku nebo i tvrdším alku 😀

daja.w
28. kvě 2009

mě to taky jede když mám vypito 😀 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

no dadouš tvrdy nepije maximalně si da zlatyho puškina a pivko pijem oba 😀

dadous
28. kvě 2009

hele po chlastu to jede asi každymu 😀 😀

daja.w
28. kvě 2009

no já pivo nee dám dvě a jsu ožralá já spíš tak míchané jako víno a kolu rum kolu a nebo ty sladký jako puškin jabko,ale manža má zakázaný teda nesmí mícht tvrdý s pivem to jsem zralá ak na rozvod 😠

dadous
28. kvě 2009

manža po tvrdym řadí jo? 😀

daja.w
28. kvě 2009

no to jo a jak je hnusnej jak svina ted musím zaklepat že se dal dokupy jednu dobu jen chlastal a můžu říct že nebyl milej začínal být agresivní tak jsem mu řekla že se rozvedu a byl klid ted je jak milius už hodně dlouho tak tfuj tfuj at to vydrží 😉

dadous
28. kvě 2009

se omlouvam ale volal dadouš 😅
tak hlavně aby mu to vydrželo, vid? 😉

daja.w
28. kvě 2009

v poho když volá dadouš tak to je přednější to je jasný 😉 to jo aby mu to vydrželo měla jsem sním docela velký problémy od svadby se dost změnil no děs ale snad to bude dobrý ale nebuj já mu to sem tam připomenu že můžu kdykoliv odejít že už se sním srát nebudu 😀 a kdy pak tě přijede dadoušek? 😉

dadous
28. kvě 2009

to jo to mu musíš občas připomenout jestli bude zlobit 😀 zejtra večer přijede a v neděli zas jede pryč 😢

daja.w
28. kvě 2009

tak to dlouho doma nepobude ☹ to natom budete ležet celej víkend co 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

no tojo, minulej patek mě dr prošťouch ultrazvukem, takže jsem to dostala a byl pust 😔 teda jen pro mě ☹ tak to ted musím dohnat 😀

daja.w
28. kvě 2009

to se musí dohnat no to máš co dělat 😀 😀 nesmíš zaostávat 😠 😀

dadous
28. kvě 2009

😀 no dyt, si pak třeba dlouho nezalaskujem 😀 ale zas by to bylo pro dobrou věc, tak to by jsme to vydržely 😀