IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
28. kvě 2009

😀 😀 😀 ty maš taky jorina ne? ty smrděj ukrutně 😝

lenkacar
28. kvě 2009

jojo sere jako amina 😝

lenkacar
28. kvě 2009

nevim co to mělo bejt ,aler bylo nasráno na wc ,nevim jestli je tak chytrej že chce na záchod a nebo tak blbej že nedojde ven

daja.w
28. kvě 2009

no holky chvilku tu nejsu a zas se tu řeší řitě 😀 😀 já večeřela měla jsem hlad 🙂

lenkacar
28. kvě 2009

a to má ještě bedýnku s kočkolitem ..pro stav nouze

lenkacar
28. kvě 2009

daji ,ale psí 😀 😀 😀 😀 ty se nepočítaj

dadous
28. kvě 2009

a chodí na ni? jsme to taky zkoušely a ano boh 😝

lenkacar
28. kvě 2009

tak mizim kočky manža je vyspršenej,ted si jde vyhulit chobot a pak asi sedne k pc ,tim mě trestá ..že nejde spát

daja.w
28. kvě 2009

no tady už se fakt řeší všechno 😀 😀 ale to se musí 😉 🙂

lenkacar
28. kvě 2009

jo chodí ,ale někda to hodí mimo

dadous
28. kvě 2009

tak vypni pojistky 😀

lenkacar
28. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
28. kvě 2009

tak pa holky a moc neplkejte to se fakty nedá dočítat

daja.w
28. kvě 2009

to se má že si vyhulí chobot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se počurám smíchy 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

dajo zejtra budou na pořadu dne embria, a budeš mít hlavní slovo 😀

daja.w
28. kvě 2009

Leni tak dobrou a krásný sníky 🙂 pa pa

daja.w
28. kvě 2009

jo a abych to zvládla 😀 😀 řeknu něco blbě a pak se budete divit že to tak nebylo 😀 😀

dadous
28. kvě 2009

zas mam zabržděnej net 😠 asi vítr 😒

dadous
28. kvě 2009

no to si musíš nechat zaležet 😕 jinak budeš mít problem 😅 musíme to jít pochcat 😠 zas tady stepuje

daja.w
28. kvě 2009

tady to teda taky před chvilkou foukalo myslela jsem že nám to dfoukne celej barák ale prozatím drží 😉 😀 😀

daja.w
28. kvě 2009

jo jo tak běžte každý máte svůj koutek? 😉 😀

daja.w
28. kvě 2009

jo a tak si teda vemu sebou notýsek a všechen postup budu zapisovat 😀 ať to nespletu 😠 😀

dadous
28. kvě 2009

ta jo tam, je chcanec, to hodil jen tak ze schodu a dal nechtěl jít 😕 no jo je to šlechtic 😀 😀 ser na notysek , zapni diktafon a bude 😀

daja.w
28. kvě 2009

no vidíš to mě nenapadlo 😀 chytrá to hlavička 😀 bych se asi upsala 😀 no ještě by chudáček zmokl 😀 vodu nerad co

dadous
28. kvě 2009

ne e je rozcapenej, no je to gaučák 😀 zejtra mě čeka velkej uklid ale jak dojdu z kolbeny tak hned na koně a doufam že už to tady bude popsany, teda jen když ti bude dobře

daja.w
28. kvě 2009

jo tak zítra stopro pisnu tak pááá jdu hajat a psychicky se připravit páááá zítra

dadous
28. kvě 2009

jasně mazej, zejtra maš velkej den, budu na teba rano myslet 😉 dobrou 😔

daja.w
28. kvě 2009

Tak jsem tu ještě kukla hodila jsem sprchu a nějak jsem se probrala dado děkuji moc máme to na 8.30 aby jsi věděla 😉 😀 tak ještě puknu a uvidím jestli půjdu hajat hned 😉 😀

meduna
autor
28. kvě 2009

holky tak ja jen jukla a zitra zase juknu,Daji at to pekne klapne,Leni vraz mu tam pivni zatku 😀 😀 preju vsem dobrou noc a Dadousku tobe posledni samotnou ☹ ,zitra uz ti prijede Dada,tak to bude tulirna 😉

daja.w
29. kvě 2009

Přeji krásné ráno a plného úsměvu 🙂 tak už je to tu zachvilku jedem 😉 tak holkydnes naposled v práci huráá máte pátek 😀 tak se mějte a pak se ozvu 😉 🙂 🙂 🙂