IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
29. kvě 2009

daji tak at je daj kam maj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daja.w
29. kvě 2009

Ahoj holky tak hlásím že už to máme zasebou 😉 🙂 a ted čekat do 14.6 na testík no kdo to má vydžet 😀 😀

Tak pro dadu no tu sukni jsem si radši vzala ale do tašky a ještě že 🙂 šli jsme na pokoj tam šup do sukně a pak na sál lehneš na kozu manža s tebou teda on si sedne vedle tebe nee na kozu 😀 😀 pak do tebe strčí prý jakýsi zrcátka 😅 a pak tě šupne prcky 🙂 pak to stebou vše probere 😀 a pak tam ležíš ještě cca 15min. pak na pokoj tak sestřička ti vysvětlí prášky a kdy testita co a jak no a pak cca máš čekat na chodbě a pak můžeš odfrčet dom 😀 😀 😀

No a nám zůstaly dva prcci a 4 byly 9buněčný a prý horší kvality tak nám ani nedoporučily je zamrazit 😖 no to jsu zvědavá jak já to vydržímdo toho 14 😀 😀 😀 No ted frčíme na oběd a pak na nákup tak odpoledne se tu sejdem zatím pááááá 🙂 🙂

lenkacar
29. kvě 2009

ty jsi u toiho měla manžu?

lenkacar
29. kvě 2009

a kolik jich máš u sebe?

lenkacar
29. kvě 2009

určo by se ty horší kvalitáci chytli já tomu věřim fakt

lenkacar
29. kvě 2009

ty jo u nás to dělaj jinak

lenkacar
29. kvě 2009

tam manža neni,sestra mačká na břicho ,embriolog to přinese v tý trubici a radí se nad tebou jestli už je tam nebo ne ,šmejdí ti v břiše a pak to jde embriolog zkontrolovat a hlásí že je to čistý a teprve to vyndaj a hodinu ležíš z nohama nahoře na pokoji

ob.soklina
29. kvě 2009

Dajiii tak držím pěsičky aby se kulišci co nejlépe zavrtali.

Holky teda jak to tak čtu tak se mám na co těšit. Teda Leni hlavně u Vás. Musí být mazec poslouchat jak se rádí atd. Jééé já to asi moc prožívá. a ještě ke všemu jsem dneska z toho všeho co do sebe láduju dostala průjem ☹ ( teda menší). Tak zatím papa já zase utíkám. Tentokrát ne na WC ale opět na schůzku. pááááá
JO a čekám na ty otázky 😉

barunka0208
29. kvě 2009

Včera mi to už nenaskočilo..... 😠 , tak se hlásím až dneska...

Jsem ještě v práci, ale už to mám za pár 😀

Dajo, držím moc pěstičky a je prima, že jsi nám popsala postup jak to tam probíhá 😉

mě zatím v trubici dávali spermouše při IUI 😝

dadous
29. kvě 2009

ahoj holčičky moje, 😉
dajo no krasně jsi to popsala, takže ted bude asi to nejhorší čekaní, ale tady ti to s nama rychle uteče a za chvily nam budeš hlasit // 😀 hele a 14.6 je dobrej datum, karel ma narozeniny 😀 takže to dopadne 😉 anééé že budeš testovat dřív, pěkně počkaš a až budem všichni na koňoj tak to teprv pujdeš pochcat 😀
barunko, mě to dneska teda taky chodí děsně pomalu, takže jdu se proběhnout po bytě s vysavačem pak s hadrou a snad to pak bude rychlejší 😉
ob 😎 vyška, vaha, věk a hlavně fotku, stačí ze předu 😎 z leva a z prava nemusíš 😀 😀

koblichzek
29. kvě 2009

Ahoooj holky, tak se mi po vás už stýskalo. Snad jste na mě nezapoměly 😉

daja.w
29. kvě 2009

Ahoj holki tak už jsem tu a napapaná a už máme i nakoupeno 😀 jinak všem děkuji 😉
Leni mě tam nemačkali břicho a nešmejdil ani jsem to pořádně necítila a manža seděl vedle mě a mám 2 prcky 😉 🙂
dado já stou mojí povahou budu mít teda co dělat abych to vydržela do toho 14ctýho 😀 😀 no to je jasný že mě to s váma uteče já jsu moc ráda že jsem tu 😉 🙂

dadous
29. kvě 2009

no koblizku, co je s tebou 😕 už jsme chtěli vyhlasit patraní s medunkou 😅
😕 dajo 😕 vydrž to do toho 14tyho 😕 prosím 😅

dadous
29. kvě 2009

holky taky vam jde koník tak pomalu?

daja.w
29. kvě 2009

dado a ty by jsi vydržela ???? 😅 😀 ale tak když má Kája narozky tak já se pokusím 😉 😀 😀

daja.w
29. kvě 2009

ee mě jde docela rychle normál

mandarinka
29. kvě 2009

čus ženy, koukněte mi do alba, jsem dneska vyráběla manžovi dort 🙂

koblichzek
29. kvě 2009

Dadoušku, byla jsem teď 214 dní ve špitále - hyperstimulační syndrom. Mimíska se teda nekonaly ☹

koblichzek
29. kvě 2009

Né 214 ale 14, ještě jsem nějaká mimo.

mandarinka
29. kvě 2009

KObli a máte je teda v mrazáku nebo jak?

koblichzek
29. kvě 2009

Jo, jo mamdy, máme jich tam 18. Ale jsem z toho na prášky. Takhle se to pokazilo. Se picnu ☹

mandarinka
29. kvě 2009

Kobli tak se to jen o trochu zpozdí...18...čoveče....to určo vyjde příště

koblichzek
29. kvě 2009

A co vy mandy? A barunka? Jak to vypadá?

dadous
29. kvě 2009

mandy seš šikula 🙂
kobli ja jsem si to myslela že jsi ve špitale 😒 příště daš někomu tel číslo, at víme co se děje 😅 tím teda nechci říct že se bude něco dít 😅 a na další jdete kdy?

koblichzek
29. kvě 2009

Asi za měsíc a půl. Podle mršky. Teď jsem ji dostala o týden dřív, tak uvidíme. Holky bylo to za trest. Ořvala jsem to jak želva. A na pokoji se mnou samý těhule. 😠

mandarinka
29. kvě 2009

Kobli my nic, mímo se nekoná a mrazáky nemáme

koblichzek
29. kvě 2009

Dady co genetika, dobrý?

dadous
29. kvě 2009

genetika ok, a za 4 tydny stimulka 😉

dadous
29. kvě 2009

a barunce iui taky nevyšlo, tak v srpnu jdou na IVF 😉

koblichzek
29. kvě 2009

Dady - No, tak to držím palečky. Jen to čekání je síla 😒

Mandy, to mě mrzí ☹ a co bude dál?