IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
29. kvě 2009

já už dneska dostala mrchu

dadous
29. kvě 2009

kobli ja už jsem si zvykla, hlavně že už se něco bude dít 🙂

koblichzek
29. kvě 2009

To je fakt dady. 😉

koblichzek
29. kvě 2009

Mandy dortík je super, jsi šikulka. A co je uvnitř?

mandarinka
29. kvě 2009

Kobli nějak nevím, zatím to vypadá, že zkusíme ještě jedno IVF, ale uvidíme...

koblichzek
29. kvě 2009

Holky, dnes to balím, jsem utahaná jako kotě a přišel manža, tak se budeme tulit 😉
Přeji krásný zbytek dne a zase se objevím. Pozdravujte medunku 🙂

dadous
29. kvě 2009

jo jo kobli néé že se ozveš zas až za měsíc 😀 😀

daja.w
29. kvě 2009

Ahoj kobli tak ted už Tě to vyjde 😉
Mandy super dort jakpak sto udělala a copak je schovaný uvnitř to bych mohla udělat mýmu ten sladký nerad 😖 🙂

mandarinka
29. kvě 2009

Dajo je to kulatej chleba, kterej jsem rozřízla na 3x, úplně tu horní patku jsem vyhodila a mezi tím jsou pomazánky a salámy, sýry a tak.....

daja.w
29. kvě 2009

ale supr no jsi prostě šikulka 😉

mandarinka
29. kvě 2009

ale prdlajs, mě by to nenapdalo, ale našla jsem inspiraci na mmb, nebo si dej do googlu slaný dort a tam ti jich vyleze....pak už jen nazdobíš podle toho, co má manža rád a je to...
pořád pro mě lepší, než "sladkej"...ten jsem mu nechala radši udělat 🙂

daja.w
29. kvě 2009

no manža mě sladký nerad vůbec tak jsem přemýšlela co stím a tu je už dobrý nápad no ale mě by to teda nenapadlo

mandarinka
29. kvě 2009

tak já jsem jich už několik viděla, ale nikdy jsem nenašla odvahu..... vždycky jsem pekla, jenže manže je diabetik, takže to se peče jinak a nikdy se mi to nepovedlo...vždycky taková hrozná placka 😠 tak jsem to letos udělala tak, že doma jsem udělala tenhle a s jahodama jsem mu nechala udělat. Měli jsme už od té paní svatební dort a byl super, nikdo nepoznal, že je dia.....

daja.w
29. kvě 2009

no já vůbec nepeču neumím to a nemám pro keho já když už tak si udělám bábovku a nebo takovou jednoduchou buchtu já nato nejsem

mandarinka
29. kvě 2009

já peču, manža to sice nejí, ale kluci jo a já taky 🙂 vlastně peču skoro všechno, kromě dortů a moc složitých věcí

daja.w
29. kvě 2009

no kdybych měla pro koho tak se budu snažit něco udělat ale jen pro sebe nato jsu asi moc zhnilá to si radši něco koupím 😀 😀

dadous
29. kvě 2009

ja taky peču 😉 oba jsou na sladky, ale dadouš uplně nejvíc 😅 je schopnej sežrat pul plechu perníku a k tomu pul litr mlíka na posezení 😠

daja.w
29. kvě 2009

tak to se máš já miluji sladký 🙂 a můj nee vůbec a ani to mlíko jen maso a maso 😠

dadous
29. kvě 2009

no tak my nejdřív to maso a pak to sladky 😀 😀 😀

daja.w
29. kvě 2009

já už kolikrát nevím co mám pořád vařit a něco vymýšlet 😀

meduna
autor
29. kvě 2009

Ahoj holky,daji tak, tfuj ,tfuj ,tfuj pro stesti!!! 😉 😉 😉 Koblizku,to jsem rada,ze jsi tady,zdrava a ziva 😉 😉 😉 😉 😉 Chudaku,tak to jsi si vytrpela svoje ☹

meduna
autor
29. kvě 2009

to ja taky ne daji,je to na palici furt neco vymyslet,no chlapi ty zerou jen maso 😝 Jdu do kuchyne venovat se mamce ale budu nacuhovat 😉

daja.w
29. kvě 2009

Holky já se dnes s Váma loučím su nějaká unavená jdu koukat na telku kdyžtak tu ještě kuknu tak zatím pááá 🙂

meduna
autor
29. kvě 2009

tak zatim cus,nase cekatelko 😉

daja.w
30. kvě 2009

nazdárek tak konečně víkend 😉 ,ale počasí děsný u nás pořád prší 😖

koblichzek
30. kvě 2009

Ahojky holky, je tu už někdo?
Daji, děkuji, také doufám, že to vyjde, ale teď je to zklamání nějaké veliké. ☹

dadous
30. kvě 2009

ahojda 😉 tady je dnaska taky hnusně 😝
kobli je to asi hrozně těžky, ale za čas pujdete do dalšího a bude to všechno ok 😉

koblichzek
30. kvě 2009

Ahojky, tady to taky stojí za sarou belu. Čekám, kdy začne pršet. Hnus.

daja.w
30. kvě 2009

Ahojky tak tu se už vyjasnilo ale pořád kosa 😒
Kobli vím je to těžký to přejde neboj vyjde to 😉 🙂

koblichzek
30. kvě 2009

Daji já vím, že to přejde. Jenže ten můj mozek si nedá říct 😉 , pořád na to myslí 😠 .
No já jsem tu dlouho nebyla, tak nevím co ty? TAky jdete na IVF?