IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
30. kvě 2009

Kobli já ted čekám na testík,ale jinak je to moje první IVF mám špatný vejcovody a z 11 vajuch mě zůstaly 2 a ktomu mě řekli ře mě odumíraj vaječníky že už možná kdyby jsme šli na to až příští rok tak už by se to nemuselo vůbec podařit tak doufám že se chytnou prckové 😉 no ale mám spíš pocit že brzo dostanu ms 😖

lenkacar
30. kvě 2009

ahojík tak to čtu kobli tak OHSS to je hnus ...ale dočkáš se neboj

koblichzek
30. kvě 2009

Daji, držím palečky. Akdy si máš dělat testík?

Leni, jo je to hnus. Nemohla jsem se pořádně hýbat, jak jsem měla plný břicho. děsně to bolelo.

lenkacar
30. kvě 2009

tos měla hned po?já asi 2den a naštěstí mi to rozehnali z nejhoršího

daja.w
30. kvě 2009

kobli děkuji moc no až 14.6 no mušíím vydržet 😉

koblichzek
30. kvě 2009

Leni, tři dny po OPU, pořád mě nepřestával¨bolet podbřišek, tak jsem šla k doktorovi, to byla sobota, to jsem šla do nemocnice a v neděli se mi to ještě zhoršilo. Taky mi to chtěli rozehnat, ale moje vaječníky stávkovaly, nezmenšovaly se a ještě k tomu se mi zhoršily jaterní testy z těch blbejch hormonů.

meduna
autor
30. kvě 2009

Ahoj holky,byla jsem s mamkou ve meste,zima jak v ruske citance 😝 Koblizku,ted malej odpocinek a pak sup pro male koblizcata 😉

koblichzek
30. kvě 2009

😀 🙂 😀 🙂

koblichzek
30. kvě 2009

Ahoj medunko 🙂

lenkacar
30. kvě 2009

hrozně pomalu mi jede net ,hele kobli na míma musíš být v cajku ..mě se to po ET zhoršilo ,to bys asi nadala ,tak se dej do kupy a šup do mrazáku jako já

meduna
autor
30. kvě 2009

dnes je mi nejak divne,vcera jsem si dala dve dvojky vina 😝 nepiju zadny alkohol uz leta ale vcera asi z radosti,ze mama je tady a tak dnes trpim,mam bulici a depku jak prase 😝 fuj uz nikdy vic chlast

meduna
autor
30. kvě 2009

Ahoj Koblizku,Leni,Daji a ostatni kobylnice 😀
Leni me to blblo vcera,hrozne pomale

koblichzek
30. kvě 2009

Bulící depku jsem měla včera, když jsem šla juknout do práce a hned mi oznámili, že je kolegyně těhotná. Facka jak svině. Přeju ji to, ale zrovna tohle jsem po návratu slyšet nemusela.

lenkacar
30. kvě 2009

no jdu od toho nebo mi klepne pepina 🙄

meduna
autor
30. kvě 2009

jo to znam a jeste musis delat jako ,ze se nic nedeje ☹ ke me chodila sousedka tehotna,furt tady na me vystrkovala pupik a ja musela delat jako nic ale rvalo mi to dost srdce,kdyz odesla,tak jsem prorvala hodiny 😝

koblichzek
30. kvě 2009

Holky dnes mizím, zítra se ozvu, pa a hezký večer. 😉

meduna
autor
30. kvě 2009

ahoj Koblizku a preji ti pekny vecer,ja se jdu taky natahnout,stejne stojim dnes za prd

dadous
30. kvě 2009

medu tak, my pijem vínko dneska 😉

daja.w
30. kvě 2009

Ahoj medu,leni,dadous tak já bych si něco aj dala ale nemůžu,ale aspon mě nebude špatně 😉 😀 no a ten net mám taky těžce zabržděnej 😠 😖

dadous
30. kvě 2009

ja to mam od ty doby, co sem nasraly ty reklamy 😝
dajo piješ hodně?

daja.w
30. kvě 2009

dado a co nealko kvantum a alko ted nee 😀 😉

dadous
30. kvě 2009

😀 😀 jasně že jsem myslela nealko 😀 😀 😀 tak to je v pořadku že piješ 😉 alko za tebe ted na chvily vemu ja 😀

daja.w
30. kvě 2009

jo přímo chlastám vživotě jsem toho tolik nevypila jak ted tak tak lítám na wc 😀 dado a jen si dej dokud můžeš 😉 a co pak pijete

dadous
30. kvě 2009

koupily jsme si vínko 😅 mame dvě flašky, tak uvidíme jestli je zdolame 😀 no aspon profiltruješ ledviny 😀 😀

daja.w
30. kvě 2009

tak opatrně at tě moc pak nebolí hlavička 😉 jo dávám jim zabrat 😀 tak máš konečně doma dadouše co 😉

meduna
autor
30. kvě 2009

ahoj dadousku a dajo,fuj ja uz nikdy v zivote,me vyridilo to vcera 😝 dve dvojky a jsem hotova 😕

dadous
30. kvě 2009

no medu ty jsi houby píč 😀 😀

dadous
30. kvě 2009

jo dadouš je doma a mladej opět v tahu 😀

daja.w
30. kvě 2009

tak medu vidím že teda moc nepiješ 😀 ale to se dá naučit 😀 😀 😀
dado tak máte klid mladej šel si zařádit a vy můžete řádit doma 😉 😀 😀

dadous
30. kvě 2009

jasně dajo 😀 😀 naučíme medunku pít?