IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
30. kvě 2009

holky já jdu příští neděli ke kartářce 😅 tak jsu zvědavá 🙂

meduna
autor
30. kvě 2009

taky bych mela strach ale zvedavost je velika,jeste nikdy v zivote jsem nebyla,treba nejakou nekdy potkam

daja.w
30. kvě 2009

už jsem u nií byla loni al všechno řekla přesně jak minulost tak přítomnost ale budouctnost jsem kapánek změnila tak ted jsu zvědavá co mě řekne 😀

mandarinka
30. kvě 2009

No právě mě snad kromě jedný věci všechno vyšlo, tak už bych tam prostě nešla.....

meduna
autor
30. kvě 2009

Dadousci asi kalej vinecko 😉

bebe127
30. kvě 2009

Já bych taky šla ale jsem posera. Pak bych se tím řídila to nechci.
Jednou mi jedna paní vyložila karty na mimi řekla že ho mít budu ale pak jsem si vytáhla žaludoví ESO a ona povídá že to je nejhorší karta na dítě co jsem si mohla vytáhnout že to signalizuje něco jako potrat. A teď když jsem konečně těhu mám strach aby se to nevyplnilo ☹

daja.w
30. kvě 2009

Bebe neber to tak vážně čím víc na to budeš myslet tím se budeš víc trápit neboj nevyplní se to 😉 všechno dopadne dobře 🙂

mandarinka
30. kvě 2009

mě právě řekla, že budu mít 3 děti, dva kluky a holčičku 😉

bebe127
30. kvě 2009

Kdyby to v tý makovici šlo přeprogramovat aby na to člověk nemyslel. 😒

daja.w
30. kvě 2009

mandy šak ještě bude půjde te znovu do toho nebo už ne

mandarinka
30. kvě 2009

jo, ještě jednou to nejpíš zkusíme.....

daja.w
30. kvě 2009

tak vidíš to se už povede a bude to holčička 😉

mandarinka
30. kvě 2009

no jenom aby 🙂 ale fakt je, že jsem se nějak tím jedním pokusem uklidnila a prostě nějak to dopadne....v pondělí jdu do práce, vím, že zase budu v jednom kole, tak nebudu myslet jenom na to jedno....

daja.w
30. kvě 2009

v práci přijdeš aspon na jiný myšlenky a nebudeš mít ani čas nato myslet,a po jaké době jdeš do práce jestli si dobře pamatuji psalas že asi tak půl roku

mandarinka
30. kvě 2009

jojo, naposledy jsem byla v práci 11. prosince 🙂

daja.w
30. kvě 2009

no tak to s byla pěkně dlouho doma no tak to se v práci nezastavíš 😉

bebe127
30. kvě 2009

Uvidíš Mandy že jednou se tý holčičky určitě dočkáš 🙂
Já jdu do hajan dámy.
Zítra se stavím na kus řeči. Papa a hezký sny 🙂

mandarinka
30. kvě 2009

bebe dobrou 🙂

tak holky dělay za mě, to by ani jinak nešlo...ale už se na mě těší 😉 a já na ně...a na svoje zákazníky....

daja.w
30. kvě 2009

bebe dobrou noc a sladký sníky 🙂
mandy a co máš za práci

mandarinka
30. kvě 2009

já dělám fakturantku ve velkoobchodě, starám se o určitou skupinu zákazníků, od objednávky, přes expedici až po fakturu

daja.w
30. kvě 2009

tak to se nezastavíš aspon budeš mezi lidma a pokecáš 😉 🙂

mandarinka
30. kvě 2009

tak my komunikujeme se zákazníkama po telefonu a nejvíc mailama... osobně je vidíme tak 1-2x za rok.... ale ta práce mě baví

daja.w
30. kvě 2009

to je dobře že tě baví aspon tam nechodíš s odporem no tak tam máš aspon kolegyně ted máš co dohánět 😉

mandarinka
30. kvě 2009

no jsem tam už víc jak 5 let..... jako ne že by to byl úplnej ideál, všude je něco, ale já se tam těším.....

daja.w
30. kvě 2009

no tak to je jasný když jsi tam tak dlouho a baví tě to tak je to fajn no nikde to není ideál to máš pravdu já byla taky spokojená tam kde jsem byla než propouštěly ale ted jsu ráda že jsu ztama fuč těžká buzerace 😖 a ted jsou všichni každý pátek doma zadarmo já tam byla 5 let ale měla jsem tam dobrý kolektiv 🙂

mandarinka
30. kvě 2009

tady je taky dobrej kolektiv, hodně jsem to poznala i teď, coby nemocná, holky psaly, byly za mnou v nemocnici, několikrát doma, když byla nějaká chlastací akce byla jsem zvána, ačkoliv jsem nikam nemohla.... takže prostě je to dobrý i mimo práci.... jedna kamarádka - kolegyně dokonce obrečela, když sjem jí říkala, že už se možná nevrátím, kdyby se povedlo mímo.....ne že by mi ho nepřála, to zase ne

daja.w
30. kvě 2009

tak to máš fajn to je dobře to se nedivím že se těšíš 😉

mandarinka
30. kvě 2009

hlavně já jsem nikdy - kromě mateřský a jednoho rizikovýho těhu - nikdy nebyla takhle dlouho doma....

no nic, jdu do hajan, tak dobrou

daja.w
30. kvě 2009

medu tak dobrou noc a sladký sníky 😉 🙂 pa pa pa

daja.w
30. kvě 2009

ježiši promin mandy nevím proč jsem napsala medu se moc omlouvám 😅 no jdu taky do hajan tak všichni dobou noc 🙂