IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
21. dub 2009

tak to byl pohled,byla jsem nalepena na monitoru a nic,minidadous,tak snad ten dalsi pokus. 😀 Ale partner je pekne videt a stalo to za to kouknuti 😉

meduna
autor
21. dub 2009

ale mas ted kratsi vlasy vid?

dadous
21. dub 2009

sem ti psala že musíš s lupou 😀 😀 . Když u nas to je těžky, fotak věčně vybitej, fotky z telefonu mi to neveme, tak jedině dadouš až příjde a cvakne mě svym. No jenže ja se strašně nerada fotím, na každy fotce vypadam blbě 😀 , takže až mě nečekaně vyfotí tak slibuju, že to sem hodím 😵

dadous
21. dub 2009

no před vanocema jsem to zkratila asi o 35 čísel 😝

meduna
autor
21. dub 2009

protoze jsem koukala na tu fotku co mas na pasu a tam obrharo a ted mi to prislo,ze mas i ofinu

dadous
21. dub 2009

jo, chtělo to změnu, už jsem na ty dlouhy neměla nervy

meduna
autor
21. dub 2009

cekam an sousedku,ma me prijit opichat 😀 😀 😀 😀 do pulky a stale nikde

dadous
21. dub 2009

au, tak at to moc nebolí 😕 co my všechno nevydržíme co? takhle se nechat dobrovolně píchat 😀

zuzana.79
21. dub 2009

Vy jste drbny!!! 😀 ..
Dadousku, ahojky.. Hele, nemá Tvůj muž bráchu v Nejdku u Karlových Varů??? Ta podoba je neskutečná 😲 ..
Medu, když si byla včera na transferu, tak myslím, že 1.5.tam budou // jako vyšité!! 😉 To je tutovka!!
Já jsem slibovala fotky, ale koukala jsem, že tam mám jedu z tohodle měsíce, tak aktuálnější by byla jen asi o dvě kila lehčí.. Už se nelíbím sama sobě ☹ ..A visí mi kozy ☹ ☹ ..Žádné nemám a ještě visí.. Hrůza..

zuzana.79
21. dub 2009

Mě opíchával Honza 🙂 🙂 🙂 .. A musím říct, že ke konci už mě to vadilo, nezávisle na tom, kdo tu injekci drží.. Bolelo to dřív, než tu jehlu zapíchl.. Byla jsem ráda, když mi v jedenáctém týdnu dali utrouš..
Jinak vítám Míšu.. Ať Vám ta inseminace klapne!! Kolik si měla folíků??

dadous
21. dub 2009

zuzi to se spraví, dvojčatka jsou zahul, to je jasny ale vydrž pak zas budeš pořadně papat 😉 Dadouš ma jen sestry 😅
Je medu to by byla prča, na svatek prace // 😀

katy81
21. dub 2009

čus holky,já jen na skok,a teda tady přibuly fotky 🙂 Ale Dadouši moc nejdeš vidět,spíš vůbec 😕 😕

katy81
21. dub 2009

Zuzy,to není pravda,to se zpraví,uvidíš 😉 za pár týdnů něco nabereš a co by jiná za to dala že po porodu zhubne,to je taky určo zápřahem dvou klučíků 😉

dadous
21. dub 2009

katy to je zaměr, foto z dalky 😀 😀

katy81
21. dub 2009

no jo,ale to není spravedlivé,přítele vidíme velmi dobře,Tebe né 😢

zuzana.79
21. dub 2009

Medunku už asi opíchává sousedka 😀 😀
Já myslím, že medu nebude mít // na svátek práce, ale na 1. máj - lásky čas 🙂 .. No, je mi jasný, že jste tu všechny stejný romantičky jako já, takže zůstaneme u svátku práce 😉 😎 ..Že jo??
Dadu, hoď nám nějakou fotečku z blízka.. Já tam lupnu ještě nějakou z dřívějška - tak rok, dva starou.. Jenže já jsem všude s cígem 😝 ..

dadous
21. dub 2009

holky už jsem psala že ted tu žadnou nemam, fakt. Jen co vyfotíme tak hned vložíme 😉

dadous
21. dub 2009

našla jsem ještě jednu ale tam zas nečumím do kamery 😝 tak ji za chvilku smaznu

dadous
21. dub 2009

jo zuzi supr 😉 s retkem 😀

dadous
21. dub 2009

jo a na ty fotce jsem u nej spolužačky ma ted 5ti měsíční holčičku 😉

meduna
autor
21. dub 2009

no konecne vime jak vypadame,kdyz uz si tady piseme.Zuzi,jak tam vypaluje zobak a LM ciga,jako ja.Zuzi,tohle ma moje sestrenka,ta je taky jak zavodni chrt 😀 A bud rada,alespon muzes jist a nic.To se prej nekdy po porodu obrati metabolizmus a proto jsi tak hubene,pak taky ten zahul-2deti jednou ranou,to by byla snad kazda jak pirko

ju holky kez by to vse bylo jak rikate,ja bych stestim snad zesilela.Po tolika letech.

dadous
21. dub 2009

tak opíchaná? 😀

meduna
autor
21. dub 2009

jeste nam nejak vazne Baruska,rikala,ze jde na to(myslim fotky) 😀 a stale nic

meduna
autor
21. dub 2009

jo opichana 😀 😀 To ja mam teda ted hodne napichano za ty 2 mesice 😀 😀 A pockej ty taky budes pichat jak diva.Zuza a Katynka uz maj odpichano 😀 😀

dadous
21. dub 2009

ježiš to jsou nervy 😀

meduna
autor
21. dub 2009

prijdu pozdeji,jdu oloupat par brambor.Pekla jsem plnene papriky s masem,tak at to nemusime zbodnout s chlebem.

dadous
21. dub 2009

ok ja jdu zas na serial 😅

meduna
autor
21. dub 2009

Zuzi prosim az tu juknes,mam merit tu teplotu?

zuzana.79
21. dub 2009

Medu, jak chceš beruško.. Já jsem si jí měřila příležitostně v jakoukoli denní dobu, když mě přepadla depka, že to nevyšlo 😉 🙂 .. Jinak se má měřit ráno po probuzení.. Jakmile je 37stupňů a víc tak by to mělo být OK 🙂.. A ono to bude dobrý!! Už zase mačkám palce.. Já mám pocit, že už je tady do konce roku nepřestanem držet 😉 😀.. To je super! Příští rok touhle dobou už tu bude spousta píďů a píďalek 😉..
Jdu spinkat zlatíčka!
Dobrou a sladklé sny!!!

barunka0208
21. dub 2009

Až ted jsem se znovu dostala k počítači... ještě tu fotečku upravím, otočím, at nejsem naležato 🙂