IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
3. čer 2009

Baru taky jsem dnes za hodnou. Zpékam těstviny se šunkou s sýrovou omáčkou. To já můžu 😎

meduna
autor
3. čer 2009

mnam,to je hrozny takeve chute delat ☹

meduna
autor
3. čer 2009

a jak delas tu syrovou omacku?

dadous
3. čer 2009

u nas si mladej objednal bramboraky 😝 ale musí si oloupat a nastrouhat brambory 😀 😀

barunka0208
3. čer 2009

ségry známá si adoptovala před dvěma lety holčičku a ta se jí před týdnem ptala, že by chtěla vidět fotky, když jí maminka měla v bříšku a ona jí na to řekla, jsou děti z bříška a nebo děti z domečku...my te máme z domečku a to neznamená, že by jsme tě měli mín rádi....holčička spokojená chtěla vidět domeček, tak se jeli podívat do kojeňáku......

přišlo mi to strašně hezký, tak jsem skoro brečela, když mi to ségra vyprávěla....ono lidi jsou "strašně hodný",
takže proto jí to řekla radši ona než nějaká "dobrá duše"

dadous
3. čer 2009

baru mi naskočila uplně husí kuže 😅 to je krasny a hlavně chytry 🙂

meduna
autor
3. čer 2009

tak to udelala dobre,ze ji to takhle pekne rekla.Mam znamou ta si adoptovala dvojcata a psychous ji rekl,ze jim to ma sama od mala rikat,nejakym podobnym zpusobem,jeste kdyz to jsou prckove,ze tomu nebudou rozumet ale neporazi je to az jim to nejaka dobra duse vpali

barunka0208
3. čer 2009

tak to jsou naši manželé- skoro manželé dost stejní...ten můj taky sní vše co mu dám na talíř...

ono to zázemí je nejdůležitější...

Jé Dadu, bramboráky mám ráda, a chutná mi i hermelín v bramboráku....mnam 😝

koblichzek
3. čer 2009

Do mlíka dám rozpustit tavený sýr, hermelín, niv, ementál - co máš ráda, trošku muškátového oříšku, sůl, pepř a zahustit klasickým bílým bešamelem. S tím bešamelem se to pak cca 20 minut provařuje.
A když hodně spěchám, koupím ji v prášku (takový ty šikovný recepty) a jen dochutím, taky není špatná.

meduna
autor
3. čer 2009

a ze lidi svine jsou a radi se staraj,mamky kamoska si adoptovala a vpalil ji to nejakej kluk,kdyz ji bylo 13,tak se z toho zhroutila,ale nakonec vse dobre dopadlo,protoze poznala,ze to jsou super lidi a rekla,ze to jsou jeji rodice i kdyz se jim nenarodila

dadous
3. čer 2009

mě chutna když do něj nakrajím na kousky kuřecí prsa 😝 to je žradlo 😉

meduna
autor
3. čer 2009

Koblizku a ten besamel,to je mouka a co?

barunka0208
3. čer 2009

Medu, ono asi to je lepší vědět....., protože lidi dokážou být pěkně zákeřný ☹ a děti jdou zranitelný

meduna
autor
3. čer 2009

ehm,ja nejsem moc Retigova jak koukam 😔

barunka0208
3. čer 2009

holky, to je téma, když já jím jen jogurty ☹ ☹ ☹

a jako naschvál se mi zdá o hranolkách 😝 😝 😝

dadous
3. čer 2009

medu na masle udělaš jíšku a doleješ mliko a vznikne ti husta kaše kterou dochutíš muškatovym oříškem ale jen malinko

barunka0208
3. čer 2009

já mám kuchařku minutku a a to mi vyhovuje rychlé, málo nádobí.....

meduna
autor
3. čer 2009

aha,tak to jsem uz delala a byl to beton 😠

dadous
3. čer 2009

jo baru ty vlastně hubneš do šatu vid? 😝

dadous
3. čer 2009

😀 medu nesmíš dat moc mouky 😀

koblichzek
3. čer 2009

Medu - na máslíčko trošku cibulky najemno, dozlatova, pak ta mouka hladká. Pak přilévám trošku studeným vývarem (klidně masox) a pak trošku horkého mléka. Pak se to lépe spojí s tím předtím. ale jde to i rovnou.

meduna
autor
3. čer 2009

no koukam,ze to budu muset ve me vydolovat to nadani 😀 😀 asi jsem ho uz udupala 😀 😀 😀

koblichzek
3. čer 2009

Jo a klasika dochutít sůl, pepř.

dadous
3. čer 2009

medu to se naučíš 😀

koblichzek
3. čer 2009

Mě se to napoprvé taky nepovedlo. Byl to hustej hnus 😀

meduna
autor
3. čer 2009

pokusim se to udelat znovu,tenkrat mi muj besamel krachnul na tom,ze to byl beton

barunka0208
3. čer 2009

Dadu, mám nahoře pět kilo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

meduna
autor
3. čer 2009

to ja taky holky.Holky prijel mi Roman 🙂 tak se jdu privitavat 😉 😉 😉 😉 😉

koblichzek
3. čer 2009

Hezkou noc medu 😉

barunka0208
3. čer 2009

já si asi něco malýho dobrýho dám 😝 jím bílé jogurty a je mi z nich už zle a hlavně výsledky žádné,
to vůbec nechápu, jestli je to těma hormonama 😠