IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
6. čer 2009

ahoj 🙂 přeju taky hezkou sobotu 😉 večer přijdu 🙂
venysku vítej 🙂 🙂

ob.soklina
6. čer 2009

ahojte také přeji krásnou sobotu 🙂 a vítám taky Venys 😉
Tak v 11 jsem volala do CARU no a z 15 které jsme nechali oplodnit jich do dneška zvládlo bojovat 13 🙂 tak doufám, že budou tak dál šikovní. Další tel. mě čeká v úterý v 11 a ve středu transfér. Jinak vaječníky jsou dnes mnohem lepší.
Holky jaké máte u vás počasí??? Já sice ležím v posteli, ale je tady celkem kosa vypadá to spíš na duben než červen. Jo a co jste měli dobrého k obídku??? My s manžou přemýšlíme co si udělat dobrého a ani jednomu se nám do vaření nechce. No jo zatím jsme jen my dva, tak nás to do toho jídla nežene. Tak papa

mandarinka
6. čer 2009

Čus, jsem včera nestíhala..... Ob gratuluju k úrodě, bojovníčci určo budou bojovat - závidím ☹

My měli k obědu čočku s vajíčkem a s uzeným - na žádost manži 🙂

daja.w
6. čer 2009

Ahoj Ob 13 to je super 🙂 to zvládnou 🙂 tady je kosa a zataženo 😖 já mám ze včerejška kuře a brambůrky,ale su sama doma manža opět v práci .Tak pěkně odpočívej šak tě ještě nic nehoní 😉

daja.w
6. čer 2009

Ahoj Mandy 🙂 tak to u Vás dnes bude větrno co po té čočce 😀

mandarinka
6. čer 2009

Dajo ani nevím, no uvidíme 🙂 večer jdem ke kamarádům na návštěvu 🙂

ob.soklina
6. čer 2009

Holky nejste některá blízko, která by nás chtěla pozvat na oběd 😀 nějak nemáme ani nápad ani chut něco dělat!! 🙂
Jo jo počasí je hrozný, ale apson mi nevadí že se válím v posteli.

daja.w
6. čer 2009

Tak to lituji návštěvu 😀 to budou prdy 😀 ale třeba to dolehne až zítra 😉
Ob a odkud jste a to neznáte zásilkovou službu i s jídlem třeba pizzu 😀 hm tak tu bych si teda dala 🙂

ob.soklina
6. čer 2009

Jestli je jsou dobří kamarádi pochopí 😀
Jsme z brna, známe známe, ale asi fakt ani nevíme na co je chut. To je mazec. Já ted popíjím drink od Activie tak hlad je posunut 🙂

daja.w
6. čer 2009

No to já ted taky nevím na co mám chut 😉 😀 nevím vco bych sežrala 😀 no manža mi konečně přijel tak se jdem napapkat a pak jedem do obchůdku tak si musím koupit něco na mls 😉 😀 to zas bude peněz 😠 🙂

mandarinka
6. čer 2009

ještě jsem si udělala jahody s kysanou smetanou a taky jsem je už snědla 🙂

daja.w
6. čer 2009

Mandy tak to pak jistí záchod aby jsi stihla doběhnout 😀 čočka a jahody hm tak to by mě asi pěkně prohnalo 😀

meduna
autor
6. čer 2009

ahoj holky,tak jsem z prace doma,konecne.Ale neco na me leze,palici mam jak patraci balon 😠
Ju Mandy ty delas chute,jahudky se smetanou ,mnam.Ja mela jeste segedak od mamky,ale zitra uz budu muset varit 😖
Tak jak ob?pozval vas nekdo na obidek 😀 😀 nebo jste to s manzou prepili napojema ten hlad 😀 😀 😀
Dadousku ahoooj
to bude mazec po te cocce 😀 😀 at se nevzbudite s manzou u stropu rano 😀 😀
A co ty Dajo,co na mls jsi si koupila 😉

ob.soklina
6. čer 2009

Medu, oběd se nakonec konal u nás doma 🙂 měli jsm těstoviny s omáčkou a ted do sebe láduji Studenskou pečet. Manža to vedle mě položil tak tlačím.

meduna
autor
6. čer 2009

tu tady mam taky ale nejak me nechutna.holky jdu se na chvilku natahnout,jsem schvacena jak kobyla,vecer jeste juknu.
Ob to mas teda super urodu,take muzu jen tise zavidet 😉

meduna
autor
6. čer 2009

ob,soupni si nejakou fotecku at vidime s kym mame tu cest 😉

daja.w
6. čer 2009

Ahojky medu tak nějaký ovoce,banány a jablíčka ,nanučky a čokoládky 😀 tak konečně z práce doma tak odpočívej a ať Tě ta hlavička přestane bolet 😉
Ob tak nakonec jste si uvařily no hlad je hlad 😉 jen si dej čokoláda je dobrá 🙂

ob.soklina
6. čer 2009

Jo jo přesně tak hlad je hlad, ale byla to dobrůtka 🙂
Medu s tou fotkou se budu snažit něco udělat, ale neslibuji kdy, ale jakmile to bude, dám vědět. 🙂
No a ted asi půjdu udělat salát a začíná nám tady pěkně hřmít, nevím teda z čeho, z tepla to určitě nebude ☹

daja.w
6. čer 2009

Jo u nás už přší a i hřmí no doufám že nevypnou elektriku 😠

dadous
6. čer 2009

ahojda , u nas je taky hnus 😝 prší a prší. se mi asi rozskočí hlava 😖 už dlouho mě tak nebolela, ale nechci do sebe ladovat brufen 😒 dajo kdyby vypli proud tak to by jsme byly v haji vid 😀

daja.w
6. čer 2009

Dado to jo já nevím co bych dělala sedím u toho věčně 😀 😀 ,ale naštěstí ji nevyply a je už i po dešti 🙂 tak ať Tě ta hlavička přestane bolet 😉 to chce hodně pít a být v klidu 🙂

dadous
6. čer 2009

jo piju a klid mam ted taky, dadouš šel na pivko 😀

meduna
autor
6. čer 2009

vymrstila jsem se z gauce a malinko jukam,tady taky hnus,stale prselo dnes.o me se pokousi asi chripka,skrabe me v krku,usi me simraj 😝 tak chlastam litry caje 😝

dadous
6. čer 2009

medunko budeš nemocna? 😕 taky si jdu udělat čaj 🙂

meduna
autor
6. čer 2009

no ja ti nevim,dnes se citim tak na 100,musim se podivat do obcanky jestli to neni pravda 😀 😀 😀

meduna
autor
6. čer 2009

Roman pustil film roming,docela prdel o tech cigosich

dadous
6. čer 2009

no kdyby tam nehral Polívka tak to prej stojí za prd 😒 ja to teda neviděla 😅

meduna
autor
6. čer 2009

musime koupit casem jeste jeden poc,to je hruza 1 a dva lidi 😀 😀 kolik tak stoji notebook v cesku?

meduna
autor
6. čer 2009

no jeste tam neni,dam se prekvapit.Ale sedi to na ty holiny,nemakacenka,vse vyrabovane 😀

dadous
6. čer 2009

takovy ty maly se daj sehnat kolem šesti tisíc 😅