IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. čer 2009

dajo stejně tam budou 😉 to vím 😀

dadous
9. čer 2009

ted nam tady padaly pinpongače 😀 karel se narval pod pc 😀

hnedoocka23
9. čer 2009

meduno,určitě dám vědět,ko mám v 10hodin,tak odpo dám vědět 🙂
ta písnička je pro mého zesnulého kamaráda 😔

meduna
autor
9. čer 2009

no zitra bude az se daja vrati z lekarny 😎

meduna
autor
9. čer 2009

to je smutny.Ze ty mas novou fotku na pase hnedoocko?

daja.w
9. čer 2009

kája je takový strašpytlík 😀 a snad tam budou 😉

dadous
9. čer 2009

hnedoocko diky tobě taky hodně štěstíčka 😉

dadous
9. čer 2009

kaja je posera, zas nemohl skoro dejchat jak se klepal 😖 stejně ho jednou natahne 😀

daja.w
9. čer 2009

chudáček dyť se musí leknou ikdyž třísknou dveře 😀 to bude mít zachvilku ztoho infarkt

meduna
autor
9. čer 2009

a boji se i bourky?rodice Romana maj westika,nebo ja nevim jak se to pise 😕 a ten sere strachy jak je bourka 😀

meduna
autor
9. čer 2009

jo jen ty moje skrmeny morcata se nebojej niceho a me klepne z nich 😠

dadous
9. čer 2009

no on to ma od malička , jemu stačí i když jede motorka nebo slyší letadlo, a rozklepe se i když je v telce ohnostrj 😀

hnedoocka23
9. čer 2009

meduno mám,ty máš ale přehled 😀

meduna
autor
9. čer 2009

jo to ja mam 😎 😀

meduna
autor
9. čer 2009

nejak si te pamatuji,koukala jsem na tvoje fotky a videla jsem ,ze delas v restauraci a to ja drive taky delala,tak me to zaujalo 😉

dadous
9. čer 2009

medu tak to asi ještě nezažily pořadnej šok 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2009

dadousku,ty ho zazivaj se mnou kazdy den 😀 😀 a i moje mama jim dala zahulit,ted maj doma panicka tak se hamuju 😖

hnedoocka23
9. čer 2009

Jo takhle 😉 a chybí ti ta práce servírky??mi ani moc ne..jsem ráda,že jsem tedkom doma...

meduna
autor
9. čer 2009

ale oni jsou bezpateraci jim je to jedno 😀

dadous
9. čer 2009

chudinky maly 😕

daja.w
9. čer 2009

ježišku a co jim provádíte 😀

meduna
autor
9. čer 2009

hnedoocko ne ,ja to uz nechci delat.Pakarna,furt se usmivat a cely den na nohou 😝 kdyz jsem byla mladsi tak to slo ale ted uz na ty ksichty nemam nervy 😀

dadous
9. čer 2009

medunka jim hulí pod nos 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2009

ja jim furt nadavam 😀 😀 a Roman je zase furt hladi a podstrojuje jim.Uz jsem se ho nenapadne ptala,jak to dlouho zije 😕

dadous
9. čer 2009

😀 😀 my mame karla jako hypoteku 😀 na 15let 😀 😀 ale morčata se taky držej dlouho 😅

meduna
autor
9. čer 2009

oni byli v obyvaku a tam nehulim,ale ja musim toho jednoho furt nosit do kuchyne,protoze bych tady dostala slak u poce,ten co je teplous furt hryze ty mrize,jak chce k tomu druhymu a to je rachot jak blazen a jeste u toho milostne kvici,tak ma utrum a uz ho rvu do kuchyne a tam nema na co kvicek

daja.w
9. čer 2009

tak bud taky na ně milá 😉 😀 to jako že už je nechceš 😠 chudáčci takový malý stvoření ☹ no a narovinu já bych to doma nesnesla 😠 😀 😀

hnedoocka23
9. čer 2009

Mluvíš mi z duše..já dělám nebo dělala servírku 7 let a stačilo..16hodin na nohou..ve svém volnu jsem jen ležela a dospávala..a stačilo...a navíc musíš mít neustále rohlík na tváři,což když mě někdo vytočil to nešlo a já pěnila... 😠

dadous
9. čer 2009

dajo my karlovi furt vyhrožujem že ho dame do utulku

meduna
autor
9. čer 2009

vynadam mu u toho do svi.i a debilu,Roman se ho hned zastava,ze je to morcatko a nema rozum,tak ho mam mit ja 😔