IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
9. čer 2009

jo to vim,ze tam Moravkova bude hrat,Roman mi privezl z Cech drbniky,tak jsem to cetla 😀

daja.w
9. čer 2009

no určo bude hrát nějakou mrchu 😀 tak jsem říkala,že nebudu už nic papat jen asi jablíčko 😅 no a tak jsem papala houbovou polévku a ted teda tlačím jablíčko 😅 😀

olasek
9. čer 2009

Ahoj holky, jsem tu poprvé tak jsem si říkala, že vás pozdravím!! 🙂 Týká se mě první IVF tak jsem si říkala, že tu třeba najdu podporu ... a rozptýlím obavy.... 😉

daja.w
9. čer 2009

Ahoj Olo vítám Tě mezi náma 😉 neboj tady se rozptýlíš až až 😀 a už jste začli ze stimulkou

meduna
autor
9. čer 2009

holky prijdu za chvilku,Roman neco potrebuje ☹

lenkacar
9. čer 2009

ahoj oli zdravím ,ale zároveň mizím kočky ,manža je vyspršenej ..jo a to vaše včerejší přání jo? no k smíchu ,co je to erotica ?! 😝

daja.w
9. čer 2009

jo jo co pak potřebuje náruživý sex 😀

olasek
9. čer 2009

začínám v sobotu, dneska jsem byla na UZ a nafasovala Puregon, Prednison a kdo ví co všechno .... mám z toho hlavu v pejru ..... ale uvnitř se těším, jak malá a přitom se strachuju - a taky asi od všeho něco .... ale jsem v očekávání, jak to dopadne....kéž by dobře....jsem z HK, takže chodím do Sanusu.... nemáte taky zkušenost se Sanusem?

lenkacar
9. čer 2009

oli zajímá mě ten prednison ,ty jsi měla nejdříve imuno?

daja.w
9. čer 2009

Tak ahoj Leni pořádně se přitul k manžovy a jak se to přece říká vaše přání je mi rozkazem 😅 😀 dobrou noc a sladký sníky 😉

lenkacar
9. čer 2009

daji třeba by se mrcha rozjela co? no dík ,dam si raději oraz

olasek
9. čer 2009

neměla...oni to k tomu prý ordinují automaticky .... hormon podporuje těhu a navíc tlumí projevy potencionálních alergických reakcí ....aspoň tak mi bylo vysvětleno...

lenkacar
9. čer 2009

tak mi to oli napiš zítra si to přečtu papa holky..oli po puregonu jsem měla spousty pěkných vajec 😉

daja.w
9. čer 2009

Oli neboj to zvládneš jo je to záhul samý prášky a injekce a to čekání ale zato všechno to stojí 😉

lenkacar
9. čer 2009

jo čtu to a jak se to bere? já ho chci taky ...

lenkacar
9. čer 2009

a už tu fakt nejsem

daja.w
9. čer 2009

já taky mám prednison a puregon jsem měla taky no a ještě víc k tomu

olasek
9. čer 2009

děkuji, děkuji! zvládnu....ale lepší je sdílená radost i starost a tak jsem tu s vámi 🙂))) ... Prednison mám psaný od prvního dne aplikace Puregonu a to 1/2, 0, 1 a beru ho až do těhotenského testu...

daja.w
9. čer 2009

já od začátku prednison,kys.listovou a injekci dipherelin pak jsem potom dostala puregon,menopur,pregnyl a ted po transféru beru prednisola tu kys. listovou,estrofen a injekci do zadku agolutin 😖 je toho požehnaně,ale dá se to 😉 taky jsu ráda že jsem tu člověk aspon ví že je nás nato víc a jedna o druhou se můžem opřít a podpořit a poradit 😉

olasek
9. čer 2009

tak to koukám!!!! to je medikamentů, že by vystačili pomalu na lékárnu 🙂 !! Já si taky dneska koupilla kyselinu listovou a vyzvedla si Crinone - ten se bere po transferu na udržená těhu, je místo Utrogestanu, ten se už nevyrábí. Jsem toho plná ...... myslím těch emocí 😉

olasek
9. čer 2009

jinak už 4 cykly beru Duphaston ... tak i ty hormony se mnou už trochu cloumaj 😀

daja.w
9. čer 2009

jo je toho hodně,ale dá se to 😉 a kolik Ti je

olasek
9. čer 2009

je mi 29 a tobě?

daja.w
9. čer 2009

jéé tak to jsme stejně staří 😀

olasek
9. čer 2009

tak to je príma !!!!! moooc hezký věk na mimíska 🙂 a odkud jsi?

daja.w
9. čer 2009

z Prostějova,no to jo ale my se pokoušíme už 7 let s manžou o mimi a teprv před 3lety jsme zjistili že já nemůžu normální cestou a tak ted jsme šli na IVF poprvé tak uvidíme mám testit 14ctého,ale už nevydržím to čekání tak zítra jdu kupovat testík 😉 psala jsi že jsi z HK jako z Hradce Králové

olasek
9. čer 2009

no, panečku .... takových let. Moc bych ti přála, aby se vám už zadařilo - zasloužíte si to , už jen za to čekání !! Absolutně tě chápu... já bych testila celé 4 dny od zítřka až do neděle 😀 . My se snažíme rok a půl takže ne zas tak dlouho ... v Sanusu jedeme přesně dle protokolu pojišťovny tzn. spermiogram - ten je KO, pak laparoskopie vejcovodů a hysteroskopie - to je vše OK, no pak 1x IUI a jelikož jsem měla obrovskou alergickou reakci na upravený sperma tak jdeme hned na IVF. Jj, jsem z Hradce Králové .....

daja.w
9. čer 2009

jo moc děkuji 🙂 neboj všechno jednou musí vyjít 😉 no mám co dělat,ale zítra určo testnu ikdyž mám teda i strach aby tam opravdu byly// tak snad tam budou 😠 Takže manža má špatný sperma?

olasek
9. čer 2009

strach chápu....mě by tlouklo srdce o závod, to si umím představit....Dnes jsem potkala známou, která zrovna vezla tříměsíční dcerku - IVF poprvé a hned se zadařilo. I doktor mi říkal, že uspěšnost na poprvé je veliká! Jj, manža má špatný spermoníky - teď zobeme podpůrný léčiva na podporu spermiogeneze tak snad se to někde musí projevit!!! Máme dobrou rychlost i množství, ale tvar mizerný.... prý kulatý hlavičky a ty se španě zavrtávají do vajíčka ..... 😖

daja.w
9. čer 2009

neboj jak papá podpůrný léčiva tak tvar bude takový jakej má být 😉