IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
11. čer 2009

daji ale ty to mas aby se ti tvorilo to zlute telisko myslim,proste to ma vic ucinku a kdyz mas v sobe mimi,tak ho to tam ma udrzet a delat mu peknou perinku.No a kdyz ho tam nekdo nema,tak to zase ma jine ucinky

lenkacar
11. čer 2009

jo no a to já nemám takže jiný účinek 😉

daja.w
11. čer 2009

děkuji za vysvětlenou jsu z toho paf ale už dobrý je to vysvětleno 😉

meduna
autor
11. čer 2009

jsi ostrihana Leni?koukala jsem jeste na tvoji fotku a prijde mi,ze to mas kratsi a trvcu?

lenkacar
11. čer 2009

foto na pase je staré asi 2roky 😉

lenkacar
11. čer 2009

medu to mi stářím vypadalo 😀 😀 😀

meduna
autor
11. čer 2009

ale tomu neverim,jeste jsi mladice,pockame si na to vypadavani tak 40 let jeste 😀

koblichzek
11. čer 2009

Holky, tak ruština mi odpadla, tak máš chvilku času, abych s váma zase podrbala, než přijde manža. Přišla jsem z práce a teď si vychutnávám kafíčko.

Leni, třeba tobě přijde mrcha dřív. Víš jak já na všechno reaguju, vždycky tak, jak nemám 😀

lenkacar
11. čer 2009

jo holky gyndule říkala že to cysty dělaj bohužel ..

koblichzek
11. čer 2009

Co dělaj?

meduna
autor
11. čer 2009

kobli a ty se ucis rustinu?chces,nebo musis?

koblichzek
11. čer 2009

Já se stále učím 😉 . Jen chci, nikdy nevím, jestli budu pořád učit, navíc se to vrací i do škol a ty naše Karlovy Vary jsou už dost ruské.

meduna
autor
11. čer 2009

to jo,ja vim,ze je to tam Rusko 😠 Ja mela rustinu na zakladce,ale neumim uz nic,vlastne jsem ani nikdy neumela,nemam talent na reci 😒

koblichzek
11. čer 2009

Já jsem byla přesně ten první ročník, u kterého se přecházelo z ruštiny na jiný jazyky. Mě taky moc nejdou a právě ta ruština mi přijde celkem jednoduchá.

daja.w
11. čer 2009

Kobli ty jsi z Karlových Varů 😅 manža tam má rodinu 😅

meduna
autor
11. čer 2009

no ale to psani,to je mazec 😒 ale je to vyhoda,kdyz clovek umi nejakou rec,mas moznost pokecat s vic lidma

koblichzek
11. čer 2009

Nejsem přímo z Varů, ale z Ostrova. To je cca 13 km.

meduna
autor
11. čer 2009

no a tam mam zase ja nejake pribuzne,pekne malej ten svet co?

daja.w
11. čer 2009

Aha no já nevím kde tam bydlí je to jeho sestra,ale moc se nenavštěvujem no my tam nebyly ani jednou 😅 a oni tu taky nejezdí 😅

koblichzek
11. čer 2009

Medu to máš pravdu. Občas potkám lidi, dokonce i "skoro příbuzný" o kterých nevím, na místech, kde bych to nečekala.

meduna
autor
11. čer 2009

clovek kdyby poradne zapatral,tak mozna zjistime,ze jsme vsichni z prizne.

meduna
autor
11. čer 2009

s tabulkou zacnu,jak bude Dadousek v akci, ju holky?

koblichzek
11. čer 2009

Jasan, tu to vlastně brzy čeká, co? 🙂

meduna
autor
11. čer 2009

jo prave,uz to mam nanecisto napsane,ale pockam,protoze Dadousek uz to ma za par,my dve a barus,jsme v zaloze zatim 😀 😀 to znamena,ze cekame ,ale pripravene k boji 😉

koblichzek
11. čer 2009

Barušce to teď nevyšlo? Zas si to nepamatuju. Ona jde kdy?

koblichzek
11. čer 2009

Medu, tenhle boj musíme vyhrát 😉

daja.w
11. čer 2009

Holky všem nám to vyjde 😉 určo to vím 😉 vyhrajem

koblichzek
11. čer 2009

Medu a my pak nějak musíme založit novou diskusi? Něco jsem tu minule četla, ale moc jsem tomu nerozuměla 😅

lenkacar
11. čer 2009

kobli že cysty ovlivnujou menses

meduna
autor
11. čer 2009

koblizku,no nevyslo jim to ale v srpnu,nebo v zari pujdou na ivf.No jak bude 10000prispevku,tak zalozim novou