IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
12. čer 2009

já taky ,hele dostala jsem k vánocům šicí stroj mrkla jsem na návod a nerozum,im tomu tak doted tam leží a je to 2roky ,je to panic

lenkacar
12. čer 2009

jsem hrozná ,se divim že zapnu pc a pračku 😀 😀 😀

lenkacar
12. čer 2009

mizim na zoufalé manželky a balim u toho ..tunu žrádla na chatu 😀 😀 😀

blazenkaa
12. čer 2009

TAK TO JSI TEDA LENI PĚKNÁ TY MU ANI NEDOPŘEJEŠ ABY SI UŽIL.PŘEDSTAV SI ŽE JSI MĚ TAK NALÁKALA ŽE JSEM ZAČLA DĚLAT MANŽELOVI MÍŠA ŘEZY

daja.w
12. čer 2009

hm já a šicí stroj ee nemám ráda to radši v rukách 😀 to ho máš na okrasu 😀 teda zas já jsu technickej tip to mě zas nedělá problém,hele tak at manža ti stím pomůže ne

blazenkaa
12. čer 2009

taky by jsem mu řekla leni co odčeho je máme né

daja.w
12. čer 2009

blaži ,ale jestli už je ten stroj panic 2 roky tak si myslím že manžovy to asi taky nejde 😀 😀

blazenkaa
12. čer 2009

kdo ví jestli jen na něj nemrkl a neřekl to nepůjde jistě to taky znáš 🙂 😀

daja.w
12. čer 2009

hm to je taky fakt manža zas se mu spíš nechce tak mu to taky trvá než se do něčeho pustí no a když se do toho pustím já nebo spím mám blbý narážky a ve vzteku to jde udělat 😀 😀

blazenkaa
12. čer 2009

tak to je u nás to samé já jsem ho měsíc nutila aby šel konečně oklofat ložnici aby se to mohlo konečně předělat a on nic tak jsem vzala bourací kladivo a šla jsem dělat a to by jsi nevyděla jak rychle byl v montérkách že to jde dělat 🙂 🙂 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

dajo nechce se mi rozpustit čokoška co s tím mám dělat

daja.w
12. čer 2009

tak to nevím ,ale ségra dá trošku smetany a rozpustí se jí

blazenkaa
12. čer 2009

pamatuješ se jak jsem včera říkala že mě bolí břicho jakpo kdyby měla dostat mrchu ?tak ráno jsem přišla 😖

daja.w
12. čer 2009

jo pamatuji ty jsi dostala mrchu 😖

daja.w
12. čer 2009

tak to mě mrzí,ale to můžeš být taky těhu a mít to první měsíc teda nejsu si jistá,ale to by chtělo teda jít ted na krev

blazenkaa
12. čer 2009

nějak se mi to kouše

blazenkaa
12. čer 2009

ale to bylo ráno jen jsem špinila a když jsem tam volala jak jezdím tak že mám brát ty léky dál a že se potom dohodnu s doktorem co bude dál ale zapoměla jsem se optat jestli tu raní moč mám brát sebou nebo ne jsem to ale tele

daja.w
12. čer 2009

taky se mě to nějak zaseklo ta stránka a ani jsem se nemohla přihlásit,ale už to zas jde nevím co stím je

daja.w
12. čer 2009

tak to si ji radši vem,ale třeba to nebude nic vážného a kdy tam jedeš říkala jsi v pondělí?

blazenkaa
12. čer 2009

jo teď v pondělí na 2 hodinu jsem objednaná až mi ráno vyhrkli slzyčky,ale zase si říkám že třeba ta kartářka měla pravdu jak jsem jí volala že tam něco je 😨

daja.w
12. čer 2009

já bych teda taky bečela,ale třeba to bude v pohodě ted je nejhorší to čekání

lenkacar
12. čer 2009

blaži čokošku rozpouštim v omeze v mikrovlnce 😉

blazenkaa
12. čer 2009

to jo ale už jsem si docela zvikla ale ten druhý den co jsem se přihlásila sem k vám tak to jsem byla úplně psichycky v prčicích a teď to je úplně v pohodě až na to dnešní ráno

daja.w
12. čer 2009

jo to věřím tady se zteho aspon můžeš vklidu vyzpovídat a najdeš tady oporu 😉 Leni co je to ta omeza?? 😅

blazenkaa
12. čer 2009

áááááá léň už je tu to už máš zabalíno já už to rozpustila dávám to do másla malinko jsem to vzala metličkou a rozšlehala a je jako výstavní

blazenkaa
12. čer 2009

dáji to je tuk ale je to omega

lenkacar
12. čer 2009

daji to je omega ,ty volís jak to mám asi vysklonovat co? 100% tuk 😀 😀 😀

lenkacar
12. čer 2009

já mám taky dneska hezkou lesklou a dáme si do čumce ,je ze 2čokošek 😉

lenkacar
12. čer 2009

tak jsem se ospršila a vlasy umyla ,tam neni kde tam budu zase 2dny smrdět ,mám tam aspon ty ubrousky vlhčený na mimina ,tim se meju 😀 😀 😀

daja.w
12. čer 2009

sory mě to nedocvaklo že je to tuk a já přemýšlela co to je málem se mě zavařil mozek 😀 😀 holky vy mi děláte chutě 😅