IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. dub 2009

ja myslim,ze to mame vsechny tak,ja jsem mela neustale v ruce kalendar a listovala,pocitala furt dokola.Uz tenhle ctvrtek?tak to je fofr.

meduna
autor
27. dub 2009

jdu poklidit a prijdu pozdeji,zatim cus 🙂 😉

barunka0208
27. dub 2009

holky, napíši později... máme frmol.....

přídala jsem do alba fotku sebe... je zdálky... nerada se fotím, ta 😒 kže je to vždy akce...

Medu, už tenhle čtvrtek....

meduna
autor
27. dub 2009

tak cest praci 😀 😀 😀 😀
Dadous ten sije az se z neho huli 😀 😀 😀

a Chaala se nervuje s detickama,ale uz jen tri dny...dnesek uz se nepocita

dadous
27. dub 2009

čaaau kočky 😉
medu nestraš furt 😕 nedostaneš to 😉
barčo si kočka 😵
Tak mladej rano odjel, tak jsem zase sama, jen do středy, to se mi vratí už Dada 😅 Měla bych uklízet, ale mě se táák nechce 😨 kdepak mame katynku,

meduna
autor
27. dub 2009

Ahoj Dadousku,tak jak v rachote?Pernicek jsi upekla?Ja dnes delala palacinky

dadous
27. dub 2009

ahoj medu, jsem běhala s vysavačem, 😝 když tu nikdo nebyl 😨 no perník si odvezl mladej, tak doufam že se podělí s Dadou 😀 palačinky mam taky ráád 😵 Teda s tím vlakem to muselo bejt hrozny vid 😖 jsem nejela vlakem už ani nepamatuju 😀

meduna
autor
27. dub 2009

cesta nemeckem byla hrozna,ridic byl asi silenej a nesundal nohu,nebo cim to delaj ve vlaku z pedalu,v zatackach jsem myslela,ze vykolejime,baba co jsem ji pozorovala(hledala jsem nejaky zachytny bod co se nehybe)byla orosena a stale si otirala celo.Myslim,ze nas bylo vic komu bylo spatne,houpalo se to ja na mori.Mi to pripadalo jako v nejakym hororu,vsichni sedej cumej silenym pohledem a krecovite se drzej madel 😀 😀 😀 Ja igelitku v ruce pripravenou na bliti...

Uklidit taky potrebuju,je to tady hruuuuza ale jsem lina 😝 😝 😝 Snad neprijde zadna navsteva 😝 😲

dadous
27. dub 2009

😀 😀 hele radši nic moc nedělej 😕 jen tak trošku. ja jsem udejchana jak čokl 😝 neumím uklizet pomalu, budeš teda testovat prvního? 😅

meduna
autor
27. dub 2009

no,kdyz to do te doby nedostanu,tak jo.ale bricho me pekne boli 😖

dadous
27. dub 2009

říkám že nedostaneš 😀

meduna
autor
27. dub 2009

a co v praci?Teda jestli ja se tam budu muset vratit,ty mi osladj zivot 😖 🙄 Kolem 19 hod,me prijde opet opichat sousedka 😀 😀 😀 😀 uz nemam volneho fleka na prdeli 😀 Koukam z okna a vypada to,ze bude prset.A jak to vypada v Cesku?Fuj,ted jsem se podivala do klece s morcetem a to je uz jak kralik 😀 😀 ten se uzere k smrti(jako panicka 😀 😀 😀 )

dadous
27. dub 2009

není taky v tom 😀 😀 tak tady na horach je modro, 17 stupnu, a silny vítr 😀 Ja v ty praci doslova přežívam 😝 prostě počítam s tím, že pujdu na mateřskou, a beru to jako hotovou věc 😅 jsem hrozna 😵

meduna
autor
27. dub 2009

on je buzna,ale asi jak je vynervovanej,ze nikoho nema,tak zere 😀 😀 😀 Ja bych taky nejradeji uz nesla,je to pakarna,soboty,nedele,svatky 😝 volno treba jen jednou tydnu ale nikdy vikend.Jenze co jineho delat?Tady uz neni nic,vse zaviraj,posilaj do Rumunska,Bulharska,Ciny.

dadous
27. dub 2009

a co dělaš?

meduna
autor
27. dub 2009

pokojskou,to je pocuc.Nekdy mivam pocit,ze se zmenim v opici,protoze pul dne jsem v predklonu jak litas kolem tech pelechu a pak jeste ty koupelny,odpo mam problem se narovnat.Myslet u toho taky nemusis,takze ta opice neni daleko 😀 😀 😀

dadous
27. dub 2009

to znam, chodíme ke znamýmu na penzion uklízet,každa kačka dobra, ale taky mě to už nebaví 😝

katy81
27. dub 2009

čaute děvčice 😀

dadous
27. dub 2009

ale kdopak se nam to probudil 😀

katy81
27. dub 2009

neprobudil,jsem byla na nákupech,sháněla jsem něco pro mimi kamošů-mám v abíku.jsem vybrala šatičky 😀

meduna
autor
27. dub 2009

sipkova ruza 😀 😀

meduna
autor
27. dub 2009

no a Dadous je taky kantare nebo co?A co bezi v bedne?

dadous
27. dub 2009

ty jsou prdácký 😀

dadous
27. dub 2009

kobra 11 😀 😀 ale ja u toho papam 😉

meduna
autor
27. dub 2009

a co mas dobreho

dadous
27. dub 2009

no kdybyste to holky viděly 😕 jsem si obložila bagetu, tu velkou celozrnou, na to vejce šunku tatarku( to abych vykompenzovala to zrní) a na to ledovej salat. jsem ted do něj nějaka udělana 😅 do toho salatu, jo?! no a završila jsem to hrnkem kakaa 😝 To říkam že těhotním s vama 😀 😀

katy81
27. dub 2009

dadouši tak to jsi malé prasátko 😀 😀 😀

dadous
27. dub 2009

bych řekla že velky prase 😀 😀 ale blíží se mrcha, tak proto ta žrava 😕

meduna
autor
27. dub 2009

no tak to jsi jak ja,ja vymetam od rana lednicku,ted jsem sjela palacinky a hned na to chleba s pastikou a cesnekem,jenze ja to nemuzu brat jako zadne priznaky,delam to kazdy mesic pred MS.Ja nechapu jak jsem drive mohla vydrzet nezrat,dnes je to muj konicek 😀 😀 😀 Me kdyby nekdo postavil krasvce chlapa a vedle neho lednicku,tak chnapnu po ni 😀 😀

dadous
27. dub 2009

jo jo 😀 ja taky 😀 😀 a nejhorší je že bude to leto 😝 to zas špeky potečou 😝