IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
13. čer 2009

dajo nam hned na začatku dr řekl, že čím mín lidí to ví, tak tím líp pro nas, co se psychiky tyče 😉 a měl pravdu,neumím si představit že bych furt do kola něco omílala, protože to okolí nema ani paru o tom jek to všechno prožívame 😉

daja.w
13. čer 2009

no to jsem si taky dnes uvědomila už to vykládat nikde nebudem no ale co už ted 😉

dadous
13. čer 2009

no hele, uvidíme v pondělí po krvi 😉

daja.w
13. čer 2009

jo jo už ale aby to bylo 😉 to čekání je děs,ale to zvládnu 😉

dadous
13. čer 2009

no jo furt na něco čekame, a z těch nervu stejně nevyjdem, pže až budem těhu , tak zas celejch 9 měsícu budem trnout aby vše probíhalo tak jak ma 😀 😀 se z toho pos..u 😀

daja.w
13. čer 2009

ale zas na druhou stranu těch 9 měsíců si jich ale budem užívat a pak porod tak z toho se asi po...em 😀 😀 si říkám že to prostě jednou vyjde 😉

dadous
13. čer 2009

ja už si porod vubec nepamatuju, myslím tu bolest, jen vím že to bylo stokrat větší bolest jak při mrše 😀

daja.w
13. čer 2009

no tak to se máme fakt na co těšit ale ten poklad co tam bude to zato stojí 😉 no snad budem mít rychlý porody 😀

dadous
13. čer 2009

no pravě že jak uvidíš toho drobečka, tak tu bolest okamžitě zapomeneš 😉

daja.w
13. čer 2009

chci aby manža byl u toho 😀 jsu zvědavá jak to zvládne a i já 😉

dadous
13. čer 2009

no v nejhorším případě se skací 😀 😀

daja.w
13. čer 2009

hm to jo 😀 ale snad to zvládne a my všichni taky 😉

daja.w
13. čer 2009

no já budu končit začne tam zachvilku film a vypadá dobře když tak tu ještě juknu a když nee tak přeji dobrou noc a sladký sníky a Dado vy si to zítra užijte a pak povíš jaký byl film tak páááá

blazenkaa
13. čer 2009

ahojky holčičky tak jak tak koukám tak jste se pěkně rozjely.Dájo neboj když se ti to tam ukázalo tak to snad dopadne dobře testy jsou nespolehlivé

blazenkaa
13. čer 2009

tak co dadous jak ti dopadli ty koláčky taky by jsem si dala a já mám mák strašně ráda 🙂 😀 🙂

olasek
14. čer 2009

Ahoooj holky!!! Tak tu konečně máme krásný slunečný den!! Pomalu se chystáme k manžovým rodičům, ale vyrazíme asi až po o. Četla jsem si váš včerejší rozhovor a musím se přidat k tomu, že je lepší, když nikdo nic neví. A proto je tohle téma naší celé rozsáhlé rodině naprosto neznámé. Vlastně jen brácha se švagrovou, ale to jen proto, že mají obě děti IVF metodou a tudíž ví, o čem mluvím. Jinak tabu. A tak jsem ráda, že tu jste a já kromě manži to můžu vysypat na vás, holky drahý 😉

daja.w
14. čer 2009

Ahoj holky 🙂 přeji krásnou slunečnou neděli 🙂 tak jsem si zas dělala test a nic a tak jsem volala do Brna a tak na krev půjdu ke svému gyndaři,říkala mě že ty testy nejsou až tak spolehlivý a že to může být brzo tak doufám že Dr. bude zítra ordinovat 😉 dnes už jsu o mnoho klidnější,ale včera mě to fakt hodně sebralo ☹
Oli ahojky jo taky jsem si to uvědomila až ted že to zbytečně ví hodně lidí 😖 ,ale co užtak uvidíme co krev 😉

olasek
14. čer 2009

...ale koukám, že tu teď nikdo nejste a tak mažu něco podělat před tím než vyrazíme .... mějte se všichni fajne a v úterý se k vám zase připojím .... papa O.

dadous
14. čer 2009

ahoj holčičky, tak my tu mame taky krasně 😉
dajo se těším na zítra, až nam řakneš že jsi plašila uplně zbytečně 😀

daja.w
14. čer 2009

Ahoj Dado no uvidíme,ale ještě musím zjistit jestli má ordinační hodiny,neboj hned jak budu vědět výsledek tak pisnu 😉

dadous
14. čer 2009

tak jsme doma, film nic moc, docela nuda 😝

koblichzek
14. čer 2009

Ahojky všem. To je super takové krásné počasí. Škoda, že zítra musí člověk do rachoty

dadous
14. čer 2009

ahoj kobli, zas tady chytam nerva 😠 nevím co s tím furt maj, že se to tak pomalu načíta 😕 jo a do kolbenky se mi taky nechce, ale prej zas ma pršet 😒

koblichzek
14. čer 2009

Dadu, mě to dopoledne nešlo vůbec. Nestraš s deštěm. Jdeme s manžou v sedm na zahrádku grilovat.

dadous
14. čer 2009

ne až od zítřka ma pršet 😀 dneska klíďo běžte grilovat 😉

koblichzek
14. čer 2009

Tak to je dobře 🙂 . Ale pokud bude zítra zase pršet, tak nám to léto moc dlouho nevydrželo, jak se má člověk alespoň trošku opálit? 😠 A jak jste si užili víkend vy?

dadous
14. čer 2009

v patek jsme naposledy pořadně zapařily 😝 včera jsme se tak povalovaly a dneska to kino 😅 ted jdu žehlit protože na tohle faaaakt nemam nervy 😠

daja.w
14. čer 2009

Ahojky tak zítra jdu na krev ikdyž můj gyndař neordinuje mám přijít do špitálu on je primář tak mě tam vemou 😉 🙂 pak si jen zavolám na výsledek a pak ho hned pisnu sem 😉 no co se týče žehlení no měla bych taky,ale asi až zachvilku 😀

lenkacar
14. čer 2009

dají tak co rychle mi to řekni

meduna
autor
14. čer 2009

ahoj holky,dnes krasne pocasi,tak jsme s Romikem udelali vylet,mam v nohach 20km 😝 jsem servana jak samice,jdu zalozit to nove tema