IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
14. čer 2009

no to je dost medu 😉

meduna
autor
14. čer 2009

ale momentalne to fachci dobre,asi to nebude tim,ze je tam hodne prispevku,no uvidime 😉

lenkacar
14. čer 2009

jo už to čtu test naga ..jasně krev je krev ..o tom žádná .. 😉

lenkacar
14. čer 2009

tak mizim do vany ,smrdim jak stádo opic ach jo ,to chatování mě zabije 😀 😀 😀

dadous
14. čer 2009

no dadouš chodí na Alfa forum a tam jim to ted taky chodí pomalu

meduna
autor
14. čer 2009

ty jo vcera ta oslava 😝 sli jsme s Romanem spat az ve 4 rano,jeste jsme doma sedeli a kecali,jinak tam docela dobry,az na ty nemce,predstava jejich zabavy a ceske je fakt rozdil 😝 no dobre,ze uz to mam za sebou.

meduna
autor
14. čer 2009

😀 😀 😀 😀 to ja taky dnes Leni 😀

dadous
14. čer 2009

medu to si tam seděla při sodovce? co to bylo za oslavu?

meduna
autor
14. čer 2009

tak vidis Dadousku,dnes to jde,tak ja nevim,mam jeste pockat?

dadous
14. čer 2009

no stejně by nam adminy napsaly at založíme novy 😒

meduna
autor
14. čer 2009

no my nez jsme sli,tak jsme se zhryzali,protoze ja proste na nejake oslavovani nejsem a ani to v nasi rodine nijak neprozivame,telefonovani a prani si k narozkam.no a jak tady byla moje mamka ja na to zapomela,ze ona ma ty narozeniny,tak mi volal Roman a rikal mi,ze segra ma narozky a ja jo ale druhy den,jsem na to proste zase zapomela a to byla afera jak krava,ta si postezovala u starejch a ty se navezli do Romana

dadous
14. čer 2009

jee medu , nemaš to jednoduchy ☹

meduna
autor
14. čer 2009

a vcera samej nemec jen a co ja se mam s nima bavit,neznala jsem je,videla jsem je po prve a segre jsem rekla,ze nechci mluvit nemecky a ta na me koukala jak blba,ze to nechape atd a ja ji rikam,no ze ja jsem nikdy nechtela do dojcland ale ze jsem tady jen kvuli Romanovi ,to vis oni maj paniku,ze jim ho odtahnu 😀

meduna
autor
14. čer 2009

tak ja jsem magor,mam to teda zalozit dadousku uz ted?

dadous
14. čer 2009

ježiš aby se nepos...y 😖 bych taky nemluvila německy, s moji povahou ,ja bych tam ani nešla 😅

meduna
autor
14. čer 2009

chrchlam jak blazen,vcera ,jsem uz dostala otazku od ditete,zda nemam praseci chripku 😀 😀 😀

daja.w
14. čer 2009

Ahoj Medu tak to už máš za sebou tu oslavu konečně 😉 šak at se bojí co by ste tam dělaly když je to tam naprd 😀 pěkně zpátky do Čech za náma 😉

meduna
autor
14. čer 2009

no ona to proste nechape,ona ma vlastne uz radsi nemeckou rec.A vcera mi rika,no to bys ale mela mluvit ,kdyz tady bydlis a ja ji rikam ,jo a na co ,pro te praci co delam,bych mohla byt klidne hluchonema 😀 😀 😀 a ja jak na me nekdo dela natlak,ze neco mam delat,tak na just NE!!!!!!

daja.w
14. čer 2009

no žes tam vůbec lezla a aspoň jsi je tam nakazila co 😀

meduna
autor
14. čer 2009

daji,tak zitra preji stesti at vse dipadne jak si prejes 😉

meduna
autor
14. čer 2009

no ,kapelnik mel docela nerva,mel bobky,ze treba bude nemocnej a nebude moct zpivat,byli dva baba a chlap ale fakt dobry,umela i cesky asi tri slova 😀 😀

daja.w
14. čer 2009

Medu děkuji mocinky,ale moc naděje si nedávám,ale jak se říká naděje umírá poslední,tak zítra se to bude vědět na stopro 😉

hnedoocka23
14. čer 2009

ahoj meduno,tak mám po punkci a máme 12 vajíček.. 🙂

meduna
autor
14. čer 2009

ahoj Hnedoocko,hm 12 super cislo a kdy te ceka transfer?je mas pejska?zase jina fotka,ty jsi chameleon 😀 😀

meduna
autor
14. čer 2009

Daji,mas stale nadeji a to je pekne 😉 Jedes rano na tu krev?

hnedoocka23
14. čer 2009

transfér ještě nevíme,jestli budou dobré vajíčka,tak bude prodloužená kultivace,takže asi středa-čtvrtek..pokud né,tak úterý 🙂
jojo mám,má 1,5roků a jmenuje se čiko 😉

daja.w
14. čer 2009

ráno v 7.30 tam mám přijít a pak si budu volat na výsledky

meduna
autor
14. čer 2009

urcite budou ok a pak ve ctvrtek se pekne zaparkujou u tebe 😉peknej pejsanek,ja bych asi taky chtela ale s tim mojim cestovatelskym posukem? 😀 😀 😀 😀 to by asi nebylo dobry,takhle musime vzdy prudit sousedku,protoze mame dve morcata a akvarko

mandarinka
14. čer 2009

Čus kočky, mě celej víkend nešel kůň, ale stejně jsem nebyla skoro doma - oba dva dny na motce a včera večer grilovačka 🙂 super víkend 🙂

meduna
autor
14. čer 2009

ja zitra nakouknu odpoledne,protoze dopo musi Roman opet psat dopisy.To budu napnuta jak ksandy