IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
15. čer 2009

mandar to nemá cenu nad tim tak přemýšlet ,to máš třeba i u vady očí a tlaku a cholesterolu a raka a mrtvice a to bysme taky mohli vychcípat ,páč by se lidi báli mít děcka .. 😉

mandarinka
15. čer 2009

Medu není, akorát inzulínová pumpa - jemu totiž slinivka nefunguje vůbec

dadous
15. čer 2009

leni to mame podobny 😀

lenkacar
15. čer 2009

ale mohli by přilítnout ufoni a vyléčit a zase odtáhnout 😉

mandarinka
15. čer 2009

Leni my to neřešili, nemá to vrozený, tak snad to mimi mít nebude...jestli teda vůbec nějaký bude

lenkacar
15. čer 2009

jasně mandar ještě řešit tohle bysme se z toho už musely tady všeci posrat

mandarinka
15. čer 2009

asi tak 🙂

daja.w
15. čer 2009

Ahojky holčiny no tak už jsme slavnostně dorazily z ryb a máme kapra a pstruha 😀 a manža asi úpal ☹ jsme oba spálení jak raci 😀 ,ale aspon jsem neseděla doma zavřená 😉
Blaži to je mě líto a půjdete určo znovu do toho žě 😉
no nestíhám vás vůbec číst jen vím zhruba že byla řeč o jídle 😀

lenkacar
15. čer 2009

holky nemáte někdo pojištovnu vozp? potřebuju info

dadous
15. čer 2009

ahoj dajo tak to je dobrej ulovek 😉
holčičky ja se loučím, rano brzo vstavame tak moc nedrbejte a zítra písnu 🙂 pa pa

lenkacar
15. čer 2009

jo dadu jestli zase nechcípne herka

dadous
15. čer 2009

😀 😀 neboj leni adminy to maj pod kontrolou 😉

lenkacar
15. čer 2009

jo ták ,no hlavně že mě zachovali IP 😉

daja.w
15. čer 2009

Dado tak ahojky a zítra začínáš? 😉 držím pěstičky a mooooooc

lenkacar
15. čer 2009

tak mizim kočky jsem zadala dotaz když jste všechny odešly ,škoda ,potřebovala jsem poradit co se nikde nemůžu dočíst 🙄

daja.w
15. čer 2009

jé Leni já to jaksy přešla já měla vojenskou a přešla jsem,ale já nějak jí nepotřebovala tak asi zas nepomůžu 😅

meduna
autor
15. čer 2009

tak Leni ja ti teda nepomuzu,ja nemam zadnou v cesku 😒

lenkacar
15. čer 2009

dají mě zajímá jestli je tam limit na to čerpání nebo ne ..uhání mě nějakej kluk at si to dam..

lenkacar
15. čer 2009

třeba za rok že daj jenom 1000kč na vše nebo jenom na určité věci ,jako ministerstva vnitra má balíčky a můžu jenom z 1balíčku ..

daja.w
15. čer 2009

tak to fakt nevím jedině tam zavolat a zjistit já když jsem ji měla tak jsem ji na nic nepotřebovala,no ale že jsi mi to připoměla když do toho půjdem znovu tak bude zas hradit pojištovna ěco nebo se musí znovu žádat

lenkacar
15. čer 2009

koukala jsem ke smil na fotky trojek ty holky jsou čim dál hezčí ,nevim co s nima ta smil dělá 😀 😀 😀

lenkacar
15. čer 2009

to ale dělaj za tebe v caru

lenkacar
15. čer 2009

tak a už jsem pryč ten bbák co sedí v obýváku mě sežehne pohledem v posteli asi 😕

daja.w
15. čer 2009

no právě se ptám já vubec nevím,ale jak tam zítra budem na vše se zeptám a to mě moje sestra nabídla že mě když to teda půjde dá vajíčka

daja.w
15. čer 2009

tak Leni dobrou noc asladký sníky pa pa pa 🙂

lenkacar
15. čer 2009

dají mě napadlo od slepic 😀 😀 😀 😕 ,je čas jít spát 😵

meduna
autor
15. čer 2009

co by te sezehaval? 😀 😀 jo myslis milostnym pohledem...,tak to jo 😀

mandarinka
15. čer 2009

Dajo ségra Ti dát vajíčka nemůže, může je darovat, ale nedostaneš je Ty, ale v pořadí první žadatelka, která je na seznamu ve vašem CARu. A Tebe to pusune hned za ní, tak pokud se objeví další dárkyně, dostaneš je od ní Ty

mandarinka
15. čer 2009

jdu do hajan, tak dobrou 🙂