IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
17. čer 2009

no ty seš pipka 😀 😀 no hlavně že to jde zrušit 😉

lenkacar
17. čer 2009

to jsem a je konec pipce ,takhle blbě nalítnout ... 😉 😠 😖

lenkacar
17. čer 2009

víš co lae já si to chtěla nechat ,ale mě to tak nasralo ,že mi lhal ,že jsem to chtěla okamžitě zrušit .. 😉

meduna
autor
17. čer 2009

no jo nalitla jsi ale uz jsi to napravila,tak co.Ale je to hajzl,ze te tak napalil,ale tak to je bohuzel,jen koukaj jak lapit lidi 😠 Tak Dadousku,pak ti pisnu,kdyz to nestihnu dnes,tak zitra.Jsem ve smrti s casem 😀 😀 a asi budu jak koule,furt zeru 😠

meduna
autor
17. čer 2009

dobre jsi udelala,at si polibi pr..l 😠

meduna
autor
17. čer 2009

Tak zatim cusik holky kobylky 😀

dadous
17. čer 2009

jo medu, v klidu, klidně mi cinkni dopoledne 🙂
leni příště už nic nepodepíšeš 😉

daja.w
17. čer 2009

Ahojky holčiny 🙂 to já zas jsem jaksi nabitá té energie že jsem uvařila natřela skřín,posekala zahradu a uklidila a ted jsem se konečně najedla 😀 asi prasknu,ale jdem na pivko no já si dám konečně do nosu 😀 dám si vodku s džusem,ale jen trošku asi mě to rychle zkolí po tak dlouhé době 😀
Leni to bych se vztekla taky to je hajz,ale hlavně že jsi to už vyřešila a že jsi na to vůbec přišla

koblichzek
17. čer 2009

Ahojky Holky, tak na mě zase začaly padat depky, tak si říkám - honem na kobylku, ať si mezi svejma. Asi se brzy zblázním 😠 ☹

dadous
17. čer 2009

jaky depky kobli? 😕

koblichzek
17. čer 2009

Ale, zase další známá těhu, tak to vždycky na mě padne. ☹

dadous
17. čer 2009

nesmutni 😒 taky budem těhu 🙂

koblichzek
17. čer 2009

Měla jsem sen, že ta má kamarádka už má druhé dítě a já pořád nic a vypadala jsem v tom snu trošku jako cvok. Furt jsem za ní chodila, ať mi půjčí děti. No magor

dadous
17. čer 2009

hele ale mě se taky zdalo něco o dětech, jen už nevím co 😒 no a rano jsem zaspala 😀

koblichzek
17. čer 2009

Aspoň mě dnes potěšily ty moje zlatíčka v práci. Říkaly, že jsem nejlepší učka v celým vesmíru 🙂 , to potěší. Já jim vynadám a oni na mě takhle, jsou to potvůrky. 🙂 😉

dadous
17. čer 2009

😀 😀 tak to jsou super 🙂

koblichzek
17. čer 2009

A co mrcha? Kdy ti má přijít?

dadous
17. čer 2009

no 28 den to je patek, tak uvidíme 😖

koblichzek
17. čer 2009

Stejně je síla, jak dřív člověk vůbec nechtěl mrchu dostat a teď na ni čekáme jak na boží smilování 😀

dadous
17. čer 2009

to jo je to na budku 😀 😀 ja to mívam celkem pravidelně ale ted jsem z toho všeho tak vydřena že už bych ji nejradši dostala hned 😀 teda až na to pííchaní 😝

dadous
17. čer 2009

😀 😀 11000 příspěvku 😀 😀

koblichzek
17. čer 2009

To už jsme takové šikulky. 🙂
Ale na to píchání si zvykneš, ono to nakonec nic není.

dadous
17. čer 2009

kobli těch prvních par dní do ultrazvuku jsi jen pichala injekce? nic jinyho si k tomu nebrala?

koblichzek
17. čer 2009

Píchala jsem, brala jsem Anopyrin a kyselinu listovou a stříkala jsem si do nosu Synarel

dadous
17. čer 2009

😕 tak ja mam jen ty injekce 😅

koblichzek
17. čer 2009

Tak ono je to asi u každého jinak, ale ten Anopyrin byl na ředění krve a Synarel je přípravek, který se užívá při přípravě na IVF. Sice mě zarazilo, že si stříkám něco do nosu, ale pak jsem si to přečetla a pochopila jsem.

dadous
17. čer 2009

😀 😀 no takdalší nalož dostanu po ultrazvuku 😖 ježiš ja už to chci mít za sebou 😝

koblichzek
17. čer 2009

To ti věřím. A po jak dlouhý době jdeš na první UZ?

dadous
17. čer 2009

po 5ti dnech

koblichzek
17. čer 2009

Já už po pěti dnech měla plný vaječníky 😅 . Uvidíš, taky to tak budeš mít a pak budeš moc mít (jak říká můj pan dokto) celou Klapzubovu jedenáctku 😀