IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. čer 2009

😠 potřebuju si už šlehnout , aby to ze mě konečně spadlo 😝

olasek
18. čer 2009

neboj, já ti do něj dělat nebudu 🙂 mám svýho cukrouše 😉 .... já dneska měla dvojí šleh - ředila jsem i ten Certitide - pěkně vpich natekl a mohla jsem se uškrábat, ale za pár minutek to přešlo

dadous
18. čer 2009

noo to mi sestra říkala že po tom je flek jak od komara

lenkacar
18. čer 2009

po centrotide jsem si taky málem nohu urvala a pěknou bouli a dodneška krev na riflích to nepustilo taky si to bodáš do stehna?

dadous
18. čer 2009

ja mam v navodu pupek 😀

olasek
18. čer 2009

já si šlehla do pupíka a hned vedle jsem si vrzla Puregon 🙂

lenkacar
18. čer 2009

mě řekl do stehna a střídat a jak to štípe tak je blbý že na tom lepenka nedrží a krev pokaždý na riflích 🙄

dadous
18. čer 2009

oli a střídaš píchance nebo to píchaš na jednu stranu

koblichzek
18. čer 2009

Ahoj zlatíčka, jdu vás jen pozdravit, páč jsem z toho slunečného a náročného dne jaksi servaná. Něco nového? Už máte holky mrchy?

olasek
18. čer 2009

no faktem je, že po tomhle preparátu mi vpich docela krvácí, to po Puregonu nemám....střídám všechny možný úhly pupíka - jednou doprava, jednou doleva, doprstřed pod pupík a tak....mám tam malé modřinky

dadous
18. čer 2009

budem mít krasny pupíky 😀
ahoj kobli, co dětičky nezlobily tě moc? 😉

olasek
18. čer 2009

ahooj Kobli 🙂 co u tebe nového??? já stále píchám 😀 takže nového nic....

mandarinka
18. čer 2009

zdary, vůbec nestíhám, včera hospoda a dneska makám doma - nějaký novinky?

koblichzek
18. čer 2009

Dadoušku, děti byly dnes zlatíčka. Hned ráno jsem je vystavila na sluníčko a byl od nich pokoj 😀 .
Olasku, nového nic. Taky jsem čekatelka na mrchu a na KET, jako Léňa.

Vítám Gabika - okres Karlovy Vary? A odkud přesně?

dadous
18. čer 2009

no jo další adeptka na srazík 😀

olasek
18. čer 2009

a jooo, dneska jste vlastně měli akademii.. a jak dopadla tvá kategorie v soutěžích - myslím učitelé ???

koblichzek
18. čer 2009

Jo, ze dvou držstev jsme byli druzí. To je super, ne? 😀 😀

dadous
18. čer 2009

to je stříbrna ne 😀 😀 😀

koblichzek
18. čer 2009

😀 Jasně, říkám že super 😀

olasek
18. čer 2009

super úspěch .... zas je dobrý, že jste na tom nemohli být ještě hůř 😀 😀

koblichzek
18. čer 2009

Jen mě trochu bolí nohy a ruce, spálená ramena, hlava a mám hlad - takže krásný den. 😀

koblichzek
18. čer 2009

Ahoj mandy - dlouho jsem s tebou nepokecala, máš se?

olasek
18. čer 2009

však jakýkoliv pohyb v tomhle palermu musel být úmorný .... dej si něco dobrýho a hoď nohy na trnož 🙂

koblichzek
18. čer 2009

Olasku, přesně tohle udělám, takže dnes mě prosím omluvte a já padááááááám na gauč. Zítra sem nakouknu. Pa

mandarinka
18. čer 2009

Kobli mám se uhoněněn....ale dobrý, to už je zase můj starej život....

olasek
18. čer 2009

Děvčátka, já si jdu taky udělat pohodlíčko ... udělám si kakao a zasednu pomalu k Růžovce... mějte se všechny prima a zase zítra 😉

dadous
18. čer 2009

a ja si jdu taky připravit talířek k telce, tak zatím 😉

zuzana.79
18. čer 2009

Berušky,
po dloooooooooooouuuuuuuuuuhé době Vás zdravím!!! U nás vše v pořádku!! Máme se fajn a po výmněně pediatra a fizioterapeutky už nemáme problém 😉 (klepu na dřevo..) ..Klučíci rostou jako z vody a v neděli jim už bude půl roku.. Hned jak bude trošíčku času, tak Vám sem lupnu ještě nějaký fotečky!!
Zlatíčka, všem Vám (i těm, se kterými se zatím neznám) držím palečky na // v co nejbližší době!!
Pa pa
Zuza a klučíci

zuzana.79
18. čer 2009

PS: Se divím, že tuhle diskusi ještě nezamkli 😀 😀 😀 😀 ..Máme nejdelší diskusi ze všech.. 😎 😎

dadous
18. čer 2009

no zuzi, ty sem vždycky tajně vpluješ a hned zas odpluješ 😀 na klučíky se samo těšíme a posílame pusinky 🙂 jo a ten srazík, nevh mi v IP kdyžtak číslo na tebe at se ti pak mužu ozvat kdy to planujem, zatím jsme se domluvily na stopro s medunkou a kobližkem, další se nikdo nehlasí tak uvidíme ale my se na vas pojedem podívat určitě. 😉