IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
18. čer 2009

Ahojky tak my jsme dorazily konečně z hospůdky a tak jsem říkala že nebudu pít alko 😀 no jo nějak se to vymklo a mám v sobě asi 4 vodečky s džusem tak doufám že mě nebude špatně 😝 😀 ani to nestíhám číst 😀 no dočtu to zítra ted jdu hajinkat bucinkat 😉 áááá manža už chrápe ani nestihl sníst jídlo 😖 no tak dobrou noc a sladký sníky přeji všem 😉

meduna
autor
18. čer 2009

ahoj holky,jukam na vas 😉 Preji dobrou noc a krasne sny 🙂

daja.w
19. čer 2009

Ahojky holky 🙂 přeji krásný pátek,ale teda u nás prší a vypadá to na celej den 😠 jinak už jsem dostala mrchu 😖 a to mám jít dnes zas do města přijede mě máti jde ke kartářce tak tam musím jít sní 🙂 nejradši bych proležela celej den ☹ holky už se vám to sobotí zachvilku máte padla 😉

lenkacar
19. čer 2009

ahoj holky tady taky hnus fialovej a čim dál větší tma .. ☹

gabika01
19. čer 2009

tak to vypadá kočenky, že se tu s vámi budu míjet 😒 večer nemám možnost a přez den dosti makám 😠 Kuknu jak to bude možné. Jsem přímo z K.V. Barunka i Koblížek jsou moje skoro sousedky 😀
Hele Oli mě taky včera hlava málem praskla a to si píchám zatím jen Decapeptyl. Měla ho některá? V sobotu začínám s Puregonem.
Holky myslíte, že si můžu pícht 2 inj. v jeden čas bo je lepší půl hodinka odstup?
Medu si určitě dosyta užíváš domovinu 😵 a Dado tobě držím pěstičky ať tu první dávčičku zvládneš v pohodě po 5-6 dávce už budeš mazák 😀 Jak si dnes dopadla v Caru?

Leni u nás se probudilo sluníčko, héééééč....

lenkacar
19. čer 2009

ahoj tak u nás prší a je dusno jak prase ,nesla jsem životopis a jsem mokrá ,všude a mrcha zase nikde ,včera to bylo jen náznakově a dneska zase nic,jenom nálada je mrší

gabika01
19. čer 2009

a kam si nesla životopis Leni, jestli se můžu ptát? hledáš novou práci? Mrcha určo dorazí nebuj 😉

lenkacar
19. čer 2009

nesla jsem do školky ..jsem prodavačka tak musim hledat takové nic moc práce ,hm fabrika neni pro mě ,zkusila jsem to dvakrát a ne ..musim mezi lidi ...

olasek
19. čer 2009

Ahoj holčičky, jaký máte den? U nás v HK je taky hnusně...vypadá to, že se to každou chviličku spustí. Byla jsem na ultrazvuku a tak mám hezký pocit z toho, že mám vaječníky jako trsy hroznového vína - samá kulička 😀 . Zatím jsou ještě nezralé, ale už tam jsou. Tak si je těď pěkně vykrmím hormonkama a na slizeň půjdu v polovině příštího týdne 😀 ....kdyby mě opět nebolela hlava tak jsem celá nadšená .... Gábi, ta hlava, to je děs, co?

olasek
19. čer 2009

Leni, držím pěsti, aby ti vyšlo, co si přeješ .... můj manža taky hledal práci .... ty 3 měsíce byly nekonečný. Ale zadařilo se a je spokojený. Taky to dopadne ....uvidíš

gabika01
19. čer 2009

asi máš vyřídilku 😀 hele hlavně se nepodceňuj 😉 a taky tě přece čeká jiná-lepší prácička. Nejdřív 9 měsíců gaučink s pupíkem a pak kočárkování, přebalování, kojení a radování se z mimi 😀 😉 😀

gabika01
19. čer 2009

Leni to je sranda to přirovnání k hroznovému vínu 😀 budou to ty nejsladší kuličky co jsi kdy měla 😀 😀 😀

gabika01
19. čer 2009

promiň Oli 😉

olasek
19. čer 2009

to doufám, Gábi.... hlavně, aby dozrály! 😀 Leni, a co že jsi se rozhodla hledat práci teď, když se soustředíte na mimi ??? Aby tě pak nevyšoupli ve zkušebce, kdyby se to povedlo ....

lenkacar
19. čer 2009

gabi já už mám po sklizni a bylůa bohatá 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

oli já to zkoušim na náhodu a spíš kvůli těm nezdarům ,aby ch zase nedřepěla x měsíců s prázdnýma rukama ..

olasek
19. čer 2009

Jasan, to chápu ... tak to zkus a uvidíš. Budu držet pěsti. A vychválila jsi se dostatečně v CV 😉 ? A kolik jsi měla vlastně celkem vajíček? 10? Víc?

lenkacar
19. čer 2009

oli 30vajec po puregonu

daja.w
19. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Oli to bude pěkná úrodička 😉 tak držím pěstičky aby pěkně vyrostly 😉 no já byla včera na pracáku a tam mě šuply hned se zeptat na práci no,ale na prodavačku a nejlepší je že ten obchod ještě neexistuje 😀 prý až od 1.srpna jinak tu není nic 😠

olasek
19. čer 2009

pááááááááááááááááánečkuuuuuuu!!! To jsem v životě neslyšela!!!!! NEUVĚŘITELNÉ!!!! 😀 😀 😀 Ty jsi teda plodnice, úplně tu zíráááám!!!

lenkacar
19. čer 2009

daji tiom líp že neexistuje aspon tam nastoupí samá trubky co ví hovno a zaučujou se nastejně ...já se tomu prodávání taky drobet bráním ,přeci jen jsou ty lidi dost nevděčný

lenkacar
19. čer 2009

oli maj i více !!!!ale potom hrozí hyperstimulák i já měla a slabej a měla jsem dost

olasek
19. čer 2009

to se u vás v Prostějově zase otevírá nějaký nový hypermarket, ne? U nás jich taky je požehnaně ....

lenkacar
19. čer 2009

jo tak do hypermarketu bych nešla ani omylem v tom mám jasno ..to pípání kas by mě zabilo

olasek
19. čer 2009

Jéjej, to jsem teda zvědavá na sebe ....nebyl schopný to spočítat tak ani nevím, kolik jich mám...snad mi řekne až budou větší. Nebo jsi se dozvěděla počet až po odběru?

lenkacar
19. čer 2009

věděla jsem že víc jak 15 ale až po odběru jsem málem spadla ze židle a bylo mi hned jasný proč je mi tak mizerně když ostatní odchází jako nic a já břicho v náručí tam i zpět

gabika01
19. čer 2009

Leni to jsi měla celý plato vajuch 😀 a kolik máte zmrzlíků?

gabika01
19. čer 2009

Jako já mám dost milé dámy... teď čtu, že jsem napsala, že Barunka je moje souseda, ale myslela jsem Zuzanku tu co má dvojčátka!!! Asi mi hormony zatemňujou mozek. Noooo to brzo!

olasek
19. čer 2009

Ještě jsem nevyšla z údivu - 30 jajek, to je teda pecka! Fakt celý plato 😀 .... Gábi, to je v pohodě...mě taky slušně hrabe 😉

olasek
19. čer 2009

Holky, jdu si umýt vlásky a vyrazím zařizovat něco do města. Zatím papa a zase později ... 😉