IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
19. čer 2009

Zuzi ahojky a dobrou noc přeji 🙂

daja.w
19. čer 2009

holky taky se s váma loučím tak dobrou noc 🙂

daja.w
20. čer 2009

Ahoj holky 🙂 přeji krásnou sobotu 🙂

lenkacar
20. čer 2009

taky přeju hezký víkendík a budu až v neděli tak se tu hezky opatrujte

daja.w
20. čer 2009

Ahoj Leni zase jedete na chatu 😉 tak si to tam pěkně užijte a odpočinte 😉

lenkacar
20. čer 2009

jojo dají budu vařit až se ze mě bude kouřit ,ale už mám hodně připarvíno tak snad to zvládnu ,tovíš ty primitivní podmínky 🙄 ,mrcha klepe na vrata a nic ..jako chtělo by to hluboký zásun ,asi tam budu muset někomu říct ,at do mě vrazí vidle ..jinak krev asi nepoteče ☹

olasek
20. čer 2009

😀 😀 😀 vtipná hned po ránu ....!!! 😀 😀 😀 ahooooj !!!

daja.w
20. čer 2009

leni ona přijde v tu nejblbější dobu určo jak budeš na chatě 😀 no a manža se nechytá na zásun 😀
Oli ahojky 🙂

dadous
20. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem pěknej srab 😖 první injekci jsem prostě nedala, tak jsme museli jet k našim a mamka mi to píchla, ale nic to nebylo takže večer to už stopro zvladnu 😅 uf ale bylo to naročny 😀

zuzana.79
20. čer 2009

Hezkou sobotu zlatíčka!!!
Dadoušku, dneska to DÁŠ.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Leni a nejsi těhule?? Že mrcha furt nikde??
Olasku, Daji, zdravíme a přejeme parádní sobotu!!!!
Zuza a spol.

olasek
20. čer 2009

Dado, ono to první píchnutí stojí nervíky, ale pak už je to dobrý...to já jsem dneškem 7.den stimulace ostřílený mazák 😀 píchám to do sebe hlava nehlava jedno za druhým. Břícho mám jak cedník a samou modřinku a tak vždycky hledám 5 minut místo, kam to zase střelit. Dneska už cítím docela tlak na obou stranách, asi se tam něco děje...asi vajucha pěkně rostou...teda doufám 🙂

dadous
20. čer 2009

oli ja teda zatím modřinku nemam a nevypada to že by se udělala 😉zuzanko jasny nic jinyho nezbyva 😀

dadous
20. čer 2009

zuzi pet lahve davame na hraní karlovi 😀 😀 všestrane použití 😀

dadous
20. čer 2009

zuzi ti tvoji kluci jsou fakt užasny 🙂 🙂

meduna
autor
20. čer 2009

Ahoj holky,preji vsem krasnou sobotu 😉 Dadousku,tak uz jsi zacala 😉 hurrrraaaaaaaaa 🙂 Neboj nic,dne to do sebe naperes sama.Zuzanko ahooooj,tebe tady potkat to je stesti 🙂 Olasku,to tam vajucha rostou jak dive,proto ten tlak 🙂

meduna
autor
20. čer 2009

Leno, bacha na ty vidle jo 😀 😀 😀

olasek
20. čer 2009

Berušky, mějte se krásně...já budu zas až zítra večer!! Užijte si víkend!!! 😉

meduna
autor
20. čer 2009

Olasku ,uzivevej vikendu a ahoj zitra 🙂

dadous
20. čer 2009

no kde jste všici? 😕

olasek
20. čer 2009

Tak jsem tu nakonec ještě dneska 🙂 ahoooj Daduuuu..taky koukám, že tu jsme asi jen my dvě 🙂 Jak se máš?? Už sis to teď večer ďobla nebo potřebuješ dodat odvahu? 😀

dadous
20. čer 2009

ahoj oli jdu na to za chvíly 😀 nevím jestli to je tou injekcí, ale normalně ze mě lítaj kusy krve 😝

dadous
20. čer 2009

jsem z koupelky volala na dadouš , že mi vypadly jatra 😀 😀 😀

olasek
20. čer 2009

😀 😀 tak to jsou jatkááá!! Je to možný, hormony to popohnaly ... to ti nezávidím ....

olasek
20. čer 2009

já mám dneska děsný tlaky....jak napsala Medu - asi rostou, jak divý 😀 😀 😀

dadous
20. čer 2009

takže pupík jak ve třetím měsíci? 😀

meduna
autor
20. čer 2009

ahoj holky,Dadousku co to ctu 😀 😀 😀 tak to ted muzes kalit do rozervani tela,nema ti co ztvrdnout,kdyz uz nemas jatra 😀

meduna
autor
20. čer 2009

Olasku a kdy,ze jses na ultrazvuk?

olasek
20. čer 2009

no, jsem nafouklá a bolavá ... pomalu nemůžu ležet na břiše s pokrčeným kolenem vedle sebe...ulačuje mi to jajucha a jsem protivná, jak poledne 😎

meduna
autor
20. čer 2009

tak tam jich asi bude pozehnane 😉

olasek
20. čer 2009

jdu pozítří, v pondělí ....