IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
20. čer 2009

v to doufám, ať je tam nějak dostanou a všechno bude fajn 🙂 já teď píchám až kolem 22h...v CARu se vždycky zaseknu a tak se mi to pomalu posouvá ...

meduna
autor
20. čer 2009

to muj pichal rad 😀 ale mel tres jak blazen,mel hruzu ,ze mi ublizuje 😉 tak ja heeeerecka jsem hrala jako,ze je to bolest 😀 😀

dadous
20. čer 2009

no mě se to rano taky trochu posunulo 😅 o hodku a pul 😅

meduna
autor
20. čer 2009

jakto,ze se ti to posunulo?jsi mela nerva,nez jsi to pichla?

dadous
20. čer 2009

noo, a pak jsme jeli k ty mamce a ta mi to ďobla 😀

olasek
20. čer 2009

mamka asi bydlí daleko, coo ??? 😀

dadous
20. čer 2009

takže chca nechca jsme to museli vyklopit 😀

dadous
20. čer 2009

noo 5 minut autem, ale ja se fakt skoro hodinu tady přemlouvala abych si to píchla 😀

olasek
20. čer 2009

když stimuluju, můžu si dát trochu vínečka????

meduna
autor
20. čer 2009

no tak vis jak to je,clovek si nikdy do sebe nic nepichal.Ja pichla jen parkrat ale klepala jsem se jak drahej pes 😨

meduna
autor
20. čer 2009

jasne,ze muzes.

meduna
autor
20. čer 2009

a jake pijes vinecko?

meduna
autor
20. čer 2009

Dadousku a co mamka na to?

olasek
20. čer 2009

no, mimo jiné....mám zdrávku...takže jestli mám píchnout do sebe nebo do někoho ...nemám problém 🙂 ....a vínečko bílé už ucucávám...lahoda 😀

meduna
autor
20. čer 2009

jee Olasku,tak to mas paradni,kdyz jsi zdravotni sestra.Tady dnes popijej cervene ale ja ne radsi 😝

olasek
20. čer 2009

to mě taky zajímá - co tvá mamka??? ...... jinak Habánské sklepy, Veltlínské zelené - pozdní sběr 2002 - mňam!!!! 😝

zuzana.79
20. čer 2009

Hezký večer berušky!!
Tak jak Dadu?? Píchnuto??
Olásku, jestli pobolívá bříško, tak to hezky rostou folíci!! Příští týden uvidíš!! 😉
Medunko, zlatíčko moje, to vám MIGY hráli v Geršákově???
Zatím pa pa..

meduna
autor
20. čer 2009

tak jdu juknout na tu zranici 😀 Teta mi dnes opekla masaky,fakt dobrota,jedla jsem to poprve 😕

meduna
autor
20. čer 2009

Ahoj Zuzanko,neee,ja jsem v Ceske Lipe,ale zitra uz bohuzel navrat do skopcakova 😠 Dadous asi prave picha 😀

meduna
autor
20. čer 2009

Ale bylo to fakt dobry,jsou to soumeni ,hlavne Machacek a jeho gumova kytara 😀 😀 😀

dadous
20. čer 2009

tak píchanec jsem zvladla, jupí 😀

meduna
autor
20. čer 2009

no vidis Dadousku a je to 😉

olasek
20. čer 2009

tak to se těším na pondělí až to zjistím, Zuzi 🙂 .....masáci jsou lahůdkové, taky bych si dala 😝 ..tak si dej i za mě

meduna
autor
20. čer 2009

ted se tady mihnul manza,sel mi dat pusu a vidi co napsala Dadousek a vytrestil oci a pta se me,jaky pichanec zvladla 😀 😀 😀 Asi myslel nejaky jiny 😀 😀

dadous
20. čer 2009

no mamka, koukala jak z jara, a jediny co z ní vypadlo, že proč jsme do toho nešli dřív? že už mi bude čtyřicet 😀 tak jsem ji to politicky vysvětlila a byl klid 😀

meduna
autor
20. čer 2009

to je jedno,ze ti bude 40,alespon si prodlouzis mladi 😉

meduna
autor
20. čer 2009

jsem napnuta,ted Olasek a Dadousek,to zas budou nervy 😝

dadous
20. čer 2009

však moje odpověd byla: a to už se mam jako zahrabat a nežít? pže mě trochu zamrzelo jak reagovala, ale i jsem s tím počítala 😅

dadous
20. čer 2009

medu hlavně klídek 😎 😀

meduna
autor
20. čer 2009

no jo ,znas je,nejprve delaj krky a pak se muzou posrat