IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
20. čer 2009

hele holky chtěla jsem se optat po tom co jsem byla na transféru tak tej jedenáctý den jsem přišla mrcha a už je to 10 dní co jí mám .Je to normální pokaždé mám do 6 dní konec a teď takovou dobu

olasek
20. čer 2009

Baženko, já ti asi neporadím, bohužel, nemám zkušenost. Na IVF jdu poprvé .... Jak se jinak cítíš?

blazenkaa
20. čer 2009

no hrozně protože musím chodit do práce a teď jsem měla noční to je v pohodě ale potom mám odpolední a jestli budehezky tak to potěš koště

blazenkaa
20. čer 2009

a co ty jak se máš a jak pokračuješ se stimulkou už stymuluješ nebo čekáš

olasek
20. čer 2009

zatím to na pěkný počasí moc nevypadá ... já mám dovču, ale moc jsem si to zrovna nevybrala

olasek
20. čer 2009

stimuluju, Blaženko ...dneska 7.den....

blazenkaa
20. čer 2009

a co je to v pohodě né to píchání já jsem se toho taky bála ale pak už to bylo v pohodě

blazenkaa
20. čer 2009

a to jezudíš do sanusu v HR

olasek
20. čer 2009

jj, chodím tady do hradeckého Sanusu....píchání je v pohodě, spíš to očekávání, takové vnitřní napětí a moře doufání ... asi víš, o čem mluvím

blazenkaa
20. čer 2009

ano vím o čem mluvíš ,ale já měla asi největší problém v tom že jsem měla bolesti jako blázen v podbříšku taky to máš nebo ne.Já jezdím do Kostelce nad Orlicí

olasek
20. čer 2009

prý je MuDr. Doležal nejlepší ...!! Tak ti držím pěsti .... Jako při stimulaci jsi měla bolesti? Já mám teď tlak na obou stranách, ale neřekla bych, že je to bolest ... cítím to hlavně v sedě, v leže na bříše. A kolik jsi měla vajíček? Nebylo to tím, že jsi měla přemnoženo ? 😀

blazenkaa
20. čer 2009

koukám že Doležala zná skoro každý .No možná že to bolest nebyla nebo možná tlak ,ale bylo to hrozné něco silnějšího nežli při mrše.Mela jsem 12 vajíček ale z toho se chytlo jenom jedno

blazenkaa
20. čer 2009

a co kdy jdeš na odsátí

olasek
20. čer 2009

zatím nevím, podle velikosti, ale zřejmě někdy mezi středou a pátkem příští týden...uvidím, co mi řekne v pátek na kontrole

olasek
20. čer 2009

od Doležala mám neteř i synovce 🙂

blazenkaa
20. čer 2009

tak to budu drřet palečky aby ti to vyšlo a ne jáko já teď 🙂

olasek
20. čer 2009

byla jsi poprvé?

blazenkaa
20. čer 2009

a cože jsi tam nezačla jezdit taky když s tím máte skušenosti v rodině

blazenkaa
20. čer 2009

poprvé

olasek
20. čer 2009

mám kamarádky, které měly stejný úspěch i v Sanusu tak jsem si říkala, že budu radši tam, kde to mám blíž...

blazenkaa
20. čer 2009

tak to máš pravdu ale do toho sanusu jsi musela mít nějaké doporučení aby tě nzali

olasek
20. čer 2009

a navíc, Doležal v Sanusu začínal takže jsem si říkala, že ani tam nemůžou být špatní ... 😉

olasek
20. čer 2009

no, já normálně chodím k doktorce, která v Sanusu operuje takže tam jakoby spadám ...

blazenkaa
20. čer 2009

tak to já jsem nevěděla že tam začínal já jsem na něho dostala kontakt od kamarádky tak jsem mu skusila napsat přez meil a pak to šlp docela rychle

blazenkaa
20. čer 2009

a há tak já si jdu čoudnout ven a pak budeme pokračovat v konzultaci jů za 5 minut jsem tu

olasek
20. čer 2009

tak juuu 🙂 takže půjdeš teď znovu v dalším cyklu ? Nebo si dáte s manžou pauzičku?

blazenkaa
20. čer 2009

tak už jsem tu venku je rambajs jako blázen .Chtěli by jsme hned co to půjde i když moc těch peněz není protože jsme koupili barák a předěláváme ale někde ty peníze našetříme

blazenkaa
20. čer 2009

tak doufám že to příštěbude lepší

olasek
20. čer 2009

no jasně....při druhém pokusu se zvyšují šance.... 😉

blazenkaa
20. čer 2009

myslíš 😒