IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
21. čer 2009

oli ale hlavní je, že se najedl 😀

olasek
21. čer 2009

to zasejc joooo, Dadu 😀 😀 😀

dadous
21. čer 2009

duležity je zaplacnout žaludek 😀 😀

daja.w
21. čer 2009

Dado věřím že budou aspon na to vaše oplodnění 😉 a bere nějaký vitamíny na to bo nám řekli že manža měl špatný spermoše když šly na oplodnění,že bych mu nějaké koupila
Oli vidíš a jak mu chutnaly 😉 jo já když jsem se rozbrečela kvůli kravině tak manža říkal prý snad to už nebude ještě horší že by nestačil dokupovat kapesníčky 😀

dadous
21. čer 2009

dajo nebere, na tu naši diagnozu by stejně žadny nepomohli, jen se do něj snažím cpat víc zeleniny 😀

daja.w
21. čer 2009

aha já myslela že aspon bere vitamíny,ale v zelenině taky jsou 😉 neboj určo najdou spermoušky 😉 budu držet pěstičky na rukách i nožkách 😉

olasek
21. čer 2009

manža bral Tribullus Terestis na podporu spermiogeneze... ale jestli to zabralo se uvidí až po OPU ...taky do něj cpu ještě zelču horem dolem 😀

dadous
21. čer 2009

než šel dadouš na první spermio, to bylo loni v zaří, tak 3 měsice před tím bral Selzink a na spermiu se neobjevila ani jedna mrcha 😠 tak se na to vykašlal a ted v dubnu se jich našlo 5 😅 takže pro nas vitamíny absolutně nemaj vyznam,ta zellenina je jen pro dobrej pocit, a není tak draha jako ty uměly vitamíny 😠

daja.w
21. čer 2009

to je fakt když to nepomůže tak proč to brát a utrácet peníze to je fakt teda lepší ta zelenina 😉

olasek
21. čer 2009

jasan to chápu...taky si myslím, že to žádný zázrak nebude....ale znáš to "věř a víra tvá tě uzdraví".... Dadu, jak myslíš těch 5?? 5% v normálním množství nebo jako 5 spermoňů v celém ejakulátu?

dadous
21. čer 2009

oli 5 živych spermii 😀 😀 nam to dr podaval stylem , jako že to je užasnej vysledek 😀 ale je fakt že jsem se rozbulela když nam to řekl, no 5 je víc než 0 a na mimi to stačí 😉 jen doufam že tam budou i při opu 😅

olasek
21. čer 2009

tak to držím mooooc pěstičky!!!! Budou tam, musíííí!!! 5 spermoníků bohatě stačí 😉

daja.w
21. čer 2009

Dado budou a já bych to asi ořvala taky já bečela když mě řekli že mě pomalu rostou vajucha ☹ no většinou při tým prvním IVF si každý myslí že to půjde hladce,ale pak pochopí že prostě nee,ale jednou se to prostě musí podařit 😠 😉

olasek
21. čer 2009

jdeme na procházku, je tu stále hezky sluníčkově .... zatím papa

dadous
21. čer 2009

jasny, ja držím pěsti nam všem 😉

dadous
21. čer 2009

dajo ale ja se rozbulela , že se vubec něco našlo, jsme žily v tom , že nema vubec žadny 😀

daja.w
21. čer 2009

No holky já budu končit taky jdu se podívat jak manža pracuje 😀 maká v hospodě dělá tam odpady a vodu tak si přitom něco dám 😉 večer zas juknu tak zatím pááá holky
Dado určo budete grilovat venku je fajně už i ten mrak utekl u nás 😀

dadous
21. čer 2009

jo jo jdu nachystat zeleninku k masičku a jdem ven, tak zatím pa 🙂

koblichzek
21. čer 2009

Ahojky, je tu někdo? Koukám, že u vás svítí sluníčko. Tady kroupy, déšť, hnus 😠 .
Zítra zase do rachoty.
Dadoušku, tak jak se ti píchá?

blazenkaa
21. čer 2009

ahojky kobli taky koukám jestli tu někdo je

koblichzek
21. čer 2009

Jo, já jsem tady 😀 , piju kafíčko, tak jsem si říkala, že podrbu.

blazenkaa
21. čer 2009

tak můžeme podrbat spolu

koblichzek
21. čer 2009

Jasn¨ě, jen že se tu spolu jaksi míjíme, tak nic nevím. Ty také stimuluješ? Nebo?

blazenkaa
21. čer 2009

u každého je krásně a svítí slunko ,ale tady je docela ošklivo asi bude brzo pršet a co ty jak jsi na tom s mimi

blazenkaa
21. čer 2009

já o tobe taky nic nevím já už jsem byla na stimulce 1.6 jsem byla na transféru ale bohužel nic jsem na tom asi jako dája s tou jsem is hodně o tom pokecala a docela nám to i vycházelo skoro na stejný den

koblichzek
21. čer 2009

Sanžíme seč můžeme. Měla jsme jít na první IVF, ale dostala jsem OHSS, takže se to muselo odložit, páč jsem si poležela 14 dní v nemocnici. Ale teď čekáme na mrchu, začneme papkat hormony a někdy v půlce července jdeme znova.

blazenkaa
21. čer 2009

a co to je to OHSS zase tak skušená nejsem

koblichzek
21. čer 2009

To je ovariální hyperstimulační syndrom - prostě mi přehnaně reagovalo tělo na stimulku a udělala se mi voda v břiše a měla jsem dost zvětšený vaječníky. Měla jsem hodně vajuch.

blazenkaa
21. čer 2009

a há tak zase jsem chytřejší tak ti budu držet palečky aby jsi nedopadla jako já

koblichzek
21. čer 2009

No a kdy jdete znova?