IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
24. čer 2009

všecka práce s lidma je náročná hlavně na psychiku ... 😉 a dost často se nedočkáš vděku ..

daja.w
24. čer 2009

no to se nedočkáš a hlavně a spěchajících důchodců 😠

lenkacar
24. čer 2009

holky my celé odpoledne doted máme debatu na úrovni ,to byste neuhádly ...nevěděla jsem rozdíl mezi šulínkem a šulánkem,mě nic neříká ani jedno ,ani druhé ,u nás se to vůbec nepoužívá a dokonce jsem řekla že je to roztomilé slovo ,že mi to přijde mazlivý ,ty vole vykydáno na celej den že jsem ho nazvala ču...a já to můžu vědět ..bože a pak že neni problém v nářečí .. 😖 ,tak jsme skončili u toho ,že až nám přijde návštěva tak se zeptá jestli ví co to znamená..plnohodnotný rozhovor ne, jde o to že se cítí velmi uražen..

lenkacar
24. čer 2009

koukám na očko to jsou hitovky ..mojePŘED puberta ..80léta ,

lenkacar
24. čer 2009

tak mizim tak přeju krásnou plodnou noc všem ...to zase bude ,,hubou ke zdi velebnosti,,ani pusa nebude to už vidim ..achjo

daja.w
24. čer 2009

😀 😀 se ted chlámu 😀 ježiši dyť to není tak sprostý šulínek to je zdrobnělina od šulina 😀 a šulánek je je jako šulanky s mákem nee jak se může cítit uražený,ale pěkná debata to ti teda věřím 😠

daja.w
24. čer 2009

to znám prdelama k sobě 😀 taky to u nás bývá my to měli včera se mě opil a mě to nasralo 😀 tak pááá a dobrou noc neboj ho to přejde 😉 je nějakej citlivej nebere taky hormony 😀

blazenkaa
24. čer 2009

ahojky kdopak tu je a není

daja.w
24. čer 2009

Ahoj Blaži tak už jsme tu jen mi dvě 😉 všichni šly do hajan,tak jak bylo v práci,doufám že tě to aspon uteklo 😉

blazenkaa
24. čer 2009

Ahojky Daji dnes děs a hrůza samé p....... si vymýšlely a co ty jak dneska bylo já měla den na houby ani dopoledne jsem tu nebyla vezla jsem manžu na kontrolu do hradce s tím okem

daja.w
24. čer 2009

jo docela to šlo až na to počasí to je hnus 😝 ted se tady honí snad všichni čerti nebo co se tady buří čekám kdy vypnou elektriku 😠

blazenkaa
24. čer 2009

no tady leje jako z konve a včera jak jsi napsala že jdeš hají tak mi tu taky blikli elektrikou a mě to potom nechtělo naskočit proto jsem ti už nestihla napsat

daja.w
24. čer 2009

tady to nešlo chvilku odpoledne,ale jen koník jinak net šel je nějakej divnej se pořád seká 😠

blazenkaa
24. čer 2009

no já se ani nedivím když tu píšete jako o závod a co jsem koukala tak tu je nejvíce příspěvků na celém koníkovi to se divím že to ještě nezamkli

blazenkaa
24. čer 2009

koukala jsem že olásek je pěkně nafouklá kvočnička 🙂 🙂 🙂 😀

daja.w
24. čer 2009

to jo tady se klábosí osto šest 😀 no budu končit ráno chci brzo vstávat tak dobrou noc přeji páááááá

blazenkaa
24. čer 2009

tak pááá dobrou noc

gabika01
25. čer 2009

hola hola holčinky!
jsme tu první 😎 tak což Medu pomohla Becherovčička? musíš holka trénovat na srazík,
Becher nám tu teče proudem 😀
Sem byla ráno na první UTZ a vůbec jsem nepobrala kolik tam vlastně těch folíků mám?? MuDr.
hlásila nějaká čísla jako 10,11,7,7,6 a sestřička zapisovala ... asi 13 čísel do hromady a pak taky napsala endometrium myslím 8,5.
teda vůbec z toho nejsem moudrá. Na další UTZ mám jít v pondělí a OPU asi 2. bo 3.7. 😵 ještě musím přikrmit 😀
a ty Dadoušku jak jsi dopadla, určitě víš víc jak já 😀 😀 😀
Olííí už zítra juchůůůůůůůů 😵

daja.w
25. čer 2009

Ahojky holčiny 😉 tak já dorazila z toho města a jsu spocená až na prdely 😝 je dusno ale hlavně že už neprší 😉
Gabi to hlásil jak jsou veliký ty vajucha a dobrý neboj oni vyrostou 😉 a jestli říkáš asi 13 čísel tak jich bylo asi 13 to je pěkný já jich měla 11 😉

blazenkaa
25. čer 2009

ahojky holčičky vajíčkářky

gabika01
25. čer 2009

ahojík dáji a blaženko, děkuju za objasnění 🙂 a jaká je tedy opti velikost dájí? a co to je to endometrium?
jsem volaká zmetěná?
holčiny to jé hrůza ty záplavy, úplně s těma lidma cítím, se z každý kapky vody musou třást jak ratlíci ☹
a doufám, že se vás to ani jedné netýká?

daja.w
25. čer 2009

Gábi nevím jak maj být veliký já měla 14 a to jim stačilo ale kolik to má mít fakt nevím a co je to endometrium to teda taky nevím 😖
jo já sněma taky cítím vím jaký to je jsem to zažila na vlastní kůži u našich jak jsem tam ještě bydlela v 97 to byl mazec tak se ani nedivím že jsou zoufalý

gabika01
25. čer 2009

sem někde slyšla, že to chladný a bláznivý počasí má za následek výbuch sopky na Alyašce! 😒
tak co bláži zase jdeš hákovati? ještě, že mám tak čupr prácičku. lidi k nám hodí dobře naladěný a natěšený 😀
to když vás tady čtu jak je problém sehnat něco ucházejícího a jak Medunku péruje nějaká magorka tak si
o to víc vážím toho že mám...

gabika01
25. čer 2009

pardónes Aliaška, ať nejsem za trubku 🤐

blazenkaa
25. čer 2009

gábi co mě říkal dr. tak optimální je okolo 15 ale to jen co mi řekl taky docela cítím s těma lidma je to děs vů-ůůůůůůůůůůůůůbec jim to nezávidím

blazenkaa
25. čer 2009

gábi oté Alijašce to jsem taky slyšela.Jo zase za půl hodky jdu do té pakárny ještě zítra a pak chvilku klid.To by se tam jeden zbláznil jaká tam je buzerace

blazenkaa
25. čer 2009

a co ty dájo zařídila jsi vše co jsi potřebovala ve městě

daja.w
25. čer 2009

Blaži ahojky já byla na kafíčku u kámošky 😉 bo se mě nechtělo sedět pořád doma 😠

blazenkaa
25. čer 2009

tak to ti věřím já jsem byla dopoledne taky aby se manža vyspal

daja.w
25. čer 2009

už mě to doma štvalo musela jsem nachvilku vypadnout, tak ty jdeš zachvilku hákovat no at tě to tam uteče já bych teda šla taky hákovat tak půjdu něco doma udělat 😀