IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
25. čer 2009

jo bty je jeste neznas,holky uz jo,jeden je buzna a druhej normal 😀 😀

blazenkaa
25. čer 2009

koukala jsem že se tu bavíte zase o miminku tak já by jsem se taky o jedno přihlásila o jedno jako dájataky by jsem chtěla

blazenkaa
25. čer 2009

tak to jsem nevěděla to jsou docela dobrá a zajímavé jména podle čeho jsi je vybírala

meduna
autor
25. čer 2009

ja jsem vyfocena s miminkem,6 tydnu stare,jukni do albika,ale nesekni sebou az me uvidis,vypadam tam jak debzo strhany 😀

meduna
autor
25. čer 2009

ne jmena,to je fakt.Jinak se jmenujou ,Bertik a Pupu,ale Pupu je buzerant a Bertik ho nenavidi 😀

blazenkaa
25. čer 2009

já už jsem koukala ten den co jsi tam to foto dala a psala jsem ti že ti to tam moc sluší jako opravdové mamince .Proti mě jste všichni jako vižle jstet am hubení a já jak medenec

daja.w
25. čer 2009

medu vypadáš tak krásně moooc tě to sluší 😉

meduna
autor
25. čer 2009

ser na to,o tom to neni.

daja.w
25. čer 2009

chudák pupu ani si nevrzne 😀 no ale bertík to nemá taky o moc lepší 😀
Blaži já taky nejsu vyžle 😅

meduna
autor
25. čer 2009

ja jsem se musela smat,jsem tam jak pako,to vis ,chodilo se chrapat ve 3 rano a budicek kolem 7 😝 😝 sestrenka ma kluka 1 a pul,sice jsme s manzou meli pokojik pro sebe ,ale nedalo mi to ,abych chrapala,bylo mi lito casu,no jo ale uz nejsem nejmladsi kousek a na te tlame se to podepise 😀 😀

blazenkaa
25. čer 2009

to oběje morčátka budou mít zajímaví život.
Daji to není pravda proti mě jsi sušenka 🙂

meduna
autor
25. čer 2009

ne pupu si nevrzne,nemam jineho buzeranta pro neho 😀 😀 a Bertik si uz pichnul,sice ji ho rval jen do boku 😀 ale myslel si,ze picha a to je hlavni 😀

daja.w
25. čer 2009

hele na to že jste tak pařily tak vypadáš dobře kdybys viděla mě po ránu tak se lekneš se bojím kuknout do zrcadla aby neprasklo 😀 😀 😀

blazenkaa
25. čer 2009

sem se nějak zakoukala teď MAgdě řekl že nemůže nikdy donosit dítě aaž mě z toho bolí bříško

meduna
autor
25. čer 2009

to ja taky se nerada vidim 😎 ale manza me ma rano nejradeji-nechapu!!!ale uz nevidi nejlepe,mozna je to tim,jo vlastne on vidi spatne na blizko,tak to bude tim 😀

meduna
autor
25. čer 2009

Blazenko,nenervuj se u toho tolik 😉

meduna
autor
25. čer 2009

holky jdu si dat cigo 😉

daja.w
25. čer 2009

tak Bertík si vrznul 😀 ikdyž trošku mimo ale přece 😀 tak holt Pupu bude vtomto abstinovat 😀 nebo mu dej taky medvídka jak Dada Karlovy 😀

daja.w
25. čer 2009

Medu to já kolikrát taky nechápu no hlavně že se jim líbíme 😀 😀 ikdyž to je asi zázrak 😀 😀 né si dělám prdel 😀

blazenkaa
25. čer 2009

ty jsi blázen on tě manřa medu vidí určiě moc krásnou neboj.Co když jsem na tom podobně to první jsem taky potratila a a 1IVFse nechytlo

blazenkaa
25. čer 2009

hlavně že to bertíkovi udělalo dobře a pupu má hol smolíčka pacholíčka

daja.w
25. čer 2009

Blaži neblbni takový kecy 😝 Magda to má z potratu kterej nebyl dobře udělanej dělal to amatér a zničil jí dělohu ty takovýho nic nemáš neboj ted se nám to povedevšem uvidíš 😉

meduna
autor
25. čer 2009

Blazi ty jsi ty a ne nejaka Magda ze serialu 😉 Neboj vyjde to 🙂 🙂 🙂

blazenkaa
25. čer 2009

ale já mám strach a teď se barnová vychrápe s Hruško a bude určitě těhu

meduna
autor
25. čer 2009

vsak ty budes taky

meduna
autor
25. čer 2009

kdy chcete jit znova?

daja.w
25. čer 2009

je to jen seriál to tak neber a zbytečně se nestresuj 😠 mysly pozitivně ju 😉 všechno dopadne dobře 🙂 Pavla dělá ze sebe krávu,ale jestli bude se dozvíme až po prázdninách

blazenkaa
25. čer 2009

madu už teď je pozdě ale můžu až za 3 měsíce

meduna
autor
25. čer 2009

zrovna davaj porad o babe,co otehotnela prirozenou cestou a ceka trojcata!!!to je bomba

blazenkaa
25. čer 2009

kdyby jste viděli kolikznámích kolem nás má mimi nebo čeká .Já jsem to počítala a je jich 13 ☹