IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
26. čer 2009

no, zákrok trvá tak 10 minut a pak tam dospáváš - budeš tam max ty dvě hodiny

dadous
26. čer 2009

no vedro mi ted nějak neděla dobře, jak jsme včera jeli z HK, tak bylo šíleny dusno a na sliníčku se nedalo vubec bejt, a ja to sluníčko jinak mam tak rada 😵

olasek
26. čer 2009

já tam maličko zkejsla, protože jsem krvácela a přišel se na mě ještě podívat doktor - ale byl to takový pooperační šplejch ( nedali mi vložku ) a tak jsem byla zkrátka bloody Mary - po nohách, na posteli i na podlaze

dadous
26. čer 2009

ty jo ja budu určo chrapat a možna mi ukapne slinka 😀 tak to dadouše mezi tím pošlu koupit altanek do Aska, jsme si tam včera jeden vyhlídly 😉

olasek
26. čer 2009

taky mi slunko nedělá teď dobře, špatně snáším vedro ... ale radši si budu doma větrat než zavírat okna před deštěm .... to je fakt už na prdlačku 😒

dadous
26. čer 2009

a brala sis vložky sebou, někde jsem četla že si holky berou ty velky na noc 😖

olasek
26. čer 2009

ty jooo Dádo, to je tak rychlý, že ti nestihne ani ukápnout 😀 😀 .... já ani nestihla dosnít sen a to se mi tak líbil - kurňa 😀 😀

dadous
26. čer 2009

jo a měla si sebou něco na převlečení ? myslím pýžo,nebo jsi jen sundala kalhoty a hupsla na kozu?

olasek
26. čer 2009

nebrala jsem si - za prvé mě to vůbec nenapadlo a za druhý jich tam mají hafo 😉 teď už jí ani nemám, není potřeba, nekrvácím

dadous
26. čer 2009

😀 😀 no tak to je škoda 😀

dadous
26. čer 2009

myslím ten sen že je škoda 😀 😀

olasek
26. čer 2009

😀 😀 oni tě pozvou do šatničky tam ti přidělí skříňku a celá se tam svlíkneš a dají ti anděla a apartní gumové pantofle ( klíček máš na gumičce na ruce) 😉 😀 , pak tě odvedou na dospávák na lůžko a čekáš na zřízence až si pro tě příjde - ten tě odvede pak na sál, tam si lehneš, napíchnou ti žilku, hodíš nožky do praku a už jsi v království snů ... 😀 😀

dadous
26. čer 2009

jo a ještě za jak dlouho jste se dozvěděli jak jste dopadli?

dadous
26. čer 2009

ježiš zřízenec 😝 když jsem byla tenkrat v porodnici, tak tam byl jeden zřízenec, takovaj uchyl 😝 furt lezl do sprch očumovat maminy 😠

olasek
26. čer 2009

hned jakmile tě pustí z dospáváku ( předají tě pouze do rukou manželovi ) tak jdete zpátky dolů do laboratoře a tam vás sdělí výsledek odběru - budou vědět, jak jsi dopadla ty a už budou vědět přesný spermiogram manžela - takže pěkně všechno v kupě

meduna
autor
26. čer 2009

jezis klicek na ruce,jeste ze,nedavaj jmenovku na palec u nohy 😀

dadous
26. čer 2009

no tak to bude problem , páč ja nemam manžela 😀 ja mam jen dadouše 😀 😀 😀 😀 ježiš holky držte co mužete at tam dadouškovi něco najdou 😕 si furt děla prdel, pže ted dělal dva měsíce v chemičce , že to budou spermie velky jako kravy 😀 😀

olasek
26. čer 2009

taky nejsem nadšená ze zřízenců ☹, ale tenhle je milej , fakt 🙂

dadous
26. čer 2009

ahoj medu, ja se ptam abych si třeba nemyslela že mě povedou do bazenu zaplavat si 😀 tam maš taky klíček na gumě 😀 😀

meduna
autor
26. čer 2009

Dadousku,tak na tom urcite neco bude,pockej jaky obry tam bude mit 😉

dadous
26. čer 2009

tak to nahodíme šukavy oči 😀 😀 😎 😀

olasek
26. čer 2009

😀 😀 jéé, tak to je sranda 🙂 budou vyhnaný a pořádný 😀

meduna
autor
26. čer 2009

no prave,jezis ,aby te tam jeste ten zrizenec neojel 😀 😀

dadous
26. čer 2009

oli to je super, že si takhle předemnou, aspon všechno budu vědět 🙂 😉

olasek
26. čer 2009

😀 😀 jo, Dadu a můj Petr vzkazuje tvému Dadoušovi, že tam mají čerstvý časáky - Leo , Flirt, Cats - prej jsou dobrý 😀

dadous
26. čer 2009

no pravě medu, pak nebudu vědět čí to dítě je? 😀 😀 😀

meduna
autor
26. čer 2009

dnes ti jeste budou delat UTZ?

meduna
autor
26. čer 2009

to poznas podle nosa 😀

dadous
26. čer 2009

😀 😀 😀 dadouš prej děkuje a moc se těší až to zkoukne 😀 jak dlouho vy ty kabince muže bejt? 😀 😀

olasek
26. čer 2009

se to fakt stalo, zřízenec hupnul na pacientku ve výtahu, když jeli na zákrok ... 😀 ☹