IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
27. čer 2009

tak vy jste dnes tak pěkně pracovaly 😉 a zítra taky vy se teda činíte 😀

meduna
autor
27. čer 2009

dobrou noc a pěkné sny vám všem přeji 🙂 🙂

daja.w
27. čer 2009

Medu dobrou noc ti přeji a krásné sny a zítra at tě to moc rychle uteče v práci 😉 pa pa pa

meduna
autor
27. čer 2009

jo díky Dáji,zítra samé odjezdy,to bude maso zase 😝 😝 budu mít ruce jak orangutan 😀 😀 tak čau

blazenkaa
27. čer 2009

ještě není hotová jestli to bude tak za měsíc až to pořádně proschne ,ale už aby to by hned to první den pokřtíme 😀 jinak dobrou nic a ať ti to uteče

blazenkaa
27. čer 2009

Daji to se musí aby jsme to měly co nejdříve hotové už se na to těším a nejvíce až budu skládat tu postel

blazenkaa
27. čer 2009

daji kam jde dadous

daja.w
27. čer 2009

Na OPU jede ráno 😉 to je jasný já bych se taky moc těšila až by to bylo hotové 😉 jo a Oli prckové nepřežily ☹ a k tomu má asi OHSS zítra asi frčí k dr. je mi jí líto,ale takový už je život a moc se snáma nemazlí,ale je to silná holka ona to zvládne

blazenkaa
27. čer 2009

ale to OHSSuž jednou měla né

blazenkaa
27. čer 2009

a jak se to OHHS pozná

daja.w
27. čer 2009

né Blaži to neměla to si asi zněkým jiným pleteš,no přesně nevím,ale prý že jseš hrozně nafouknutá a teplotu ale nevím to přesně to se ti prej udělá když máš moc těch vajíček nebo těch folikul a měse zdá že to měla Lena

blazenkaa
27. čer 2009

jo teď jsem to hledala a našla jsem to měla to léňa a co je nového u vás manža zase spinká v křesle 😀

daja.w
27. čer 2009

jo ani mě nemluv zase spinká,ale já si ho dnes vzbudím má holt smolíka 😀 😀 ,ale ještě čučím na bednu a nechce se mě spát 😉

blazenkaa
27. čer 2009

teď jsem koukala na meili nepřišel ti je to už starej meil ale to je užasné jak spadne miminko do bazénu a krásně se otočí na zádíčka splívá a svojema pazvukama volá jakoby o pomoc no to je úžasné ale zajímalo by mě kdo měl tu trpěivost to točit

daja.w
27. čer 2009

ne neviděla

blazenkaa
27. čer 2009

poslala bych ti to kdyby jsem měla tvůj meil

daja.w
27. čer 2009

počkej tak já ti ho pisnu do IP adresy ju

blazenkaa
27. čer 2009

ok teď jsem tam měla taky docela zajímaví

daja.w
27. čer 2009

tak už ho tam máš 😉

blazenkaa
27. čer 2009

tak jsem ti to tam poslala tak na to mrkni to je úžesný

blazenkaa
27. čer 2009

tak co přišlo ti to

daja.w
27. čer 2009

tak jsem jukla to mimčo chudáček ale pěkně se otočil 😉

blazenkaa
27. čer 2009

pěkné co chuděrka,Tak ten můj taky usnul na gauči a zase z toho nic nebud už ani nevím kdy to bylo naposledy

daja.w
27. čer 2009

tak to jsme dvě ten můj pořád chrápe ti chlapy jsou hrozní my máme chut a oni nic 😀 no ale já jdu už hajat jdu hodit sprchu a vzbudím ho a když to sním nehne se má naco těšit chlapec 😠 tak páááá a moc se neupracujte 😉

blazenkaa
27. čer 2009

tak já jdu udělat to samé tak dobrou noc a hodně štěstí

daja.w
28. čer 2009

Ahojte holky 🙂 přeji krásný den ikdyž to tak nevypadá tu opět prší 😉

lenkacar
28. čer 2009

taky přeju všem a hlavně olíkovi at je jí lépe

daja.w
28. čer 2009

Ahoj Leni 🙂 jo to já taky jí nejvíc přeji je mi ji líto snad je v pořádku at brzo se z toho dostane

lenkacar
28. čer 2009

dají jak to u vás vypadá ? u nás hotovo ,povodně ,pískujou hráze asi tak 10km od nás už lidi maj zatopený všechno ,sedí třeba na autě,hrůza hnus ..a je zase zataženo a slunce nikde

daja.w
28. čer 2009

Tady je to dobrý,ježišku to teda Ti nezávidím snad to nebude tak hrozný už aby přestalo pršet a bylo konečně hezky,ale vůbec to tak nevypadá ☹ a vy bydlíte kde v paneláku nebo v domě