IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
3. črc 2009

já bych si dala tu bábovku 😀 ale i mašo je moooc dobrý 😉

lenkacar
3. črc 2009

dají nevim jestli bude bábovka k jídlu páč se mi ten teflon sakra už odřel a blbě se vyklápí a i hůř peče ,tak máme teflonovou bábovku 😀 😀 😀 železo je dobrý na krev

daja.w
3. črc 2009

neboj žaludek si to přebere 😀

dadous
3. črc 2009

tak jsem doma 😝 zas tady bouří 😠 už mě to fáákt nebaví 😒

daja.w
3. črc 2009

jo Dado tady se to honí už skoro celej den ale naštěstí ani kapka nespadla,ale buří se pěkně 😝

daja.w
3. črc 2009

Tak jsem to zakřikla 😠 už prší né teda moc ale prší

dadous
3. črc 2009

jsem si tři hodky dachla 😅 a venku je palermo 😕 to je blazinec 😀 😀 co oběd dajo , chutnal? 🙂

lenkacar
3. črc 2009

ahoj holky tak hlásím návrat z caru ,sliznice 14mm a Ket v pondělí ,snad do té doby vydržim nekrvácet bolí mi nějak v břiše furt ,cysta o.k.

dadous
3. črc 2009

leni tak to je supéér 😉

daja.w
3. črc 2009

Leni tak gratuluji a držím pěstičky 😉 jo oběd super ale moc se nejedlo je vedro 😝 tak já tu moc nebudu bo tu mám děti neteř ze synovcem a máti tak se musím věnovat 😉 ale sem tam juknu 😉

naturelka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkacar
3. črc 2009

holky tak dík mizim na zprávy ani jsem to nečekala ..

olasek
3. črc 2009

Ahoj holky, Leni, držím pěsti 🙂 koukám koukám, že jste tu dneska vařily 😀

blazenkaa
3. črc 2009

ahojky holky .Leni držím ti pěsti aby ti to dobře dopadlo
Dadous to je dobře že máš dobrej pocit a myslíš na to že je tam máš i tobě držím pěsti
Ahojky oli jak je

olasek
3. črc 2009

Ahoj Blaženko, jj, dneska je mi už dobře...akorát jsem zmatená, jak lesní včela ... doktor mi dneska oznámil, že jsem měla hyperstimulační syndrom ... v Sanusu holt nikdy nevíš ... už jednou mi řekl diagnózu úplně mimo .... asi změním CAR ....

blazenkaa
3. črc 2009

a to je to ohss oli

olasek
3. črc 2009

jj, to je ono

dadous
3. črc 2009

ahoj oli, no neblbni 😕

blazenkaa
3. črc 2009

tak to je trošku divné když na to nepřišli předtím ,ale až te'd.A má to na něco teď vliv ?A kdy jdeš na opakovaný první pokus

blazenkaa
3. črc 2009

ahojky mamino

olasek
3. črc 2009

Blaženko, já vůbec nevím, jestli to má na něco vliv....ale co vím naprosto jistě je, že ztrácím pomalu ale jistě důvěru. Vždycky mě něčím tak šokuje, že nestačím ani dýchat .... a rozhodně to není poprvé. Abych ti řekla pravdu, vůbec nevím, kdy bude další pokus....ještě včera bych ti řekla, že v září určitě, ale dneska nevím, jestli ten boj na chvíli nestrčím k ledu a nezačnu zas chvíli normálně myslet - snažím se vzpomenout si, kdy jsme měli s maželem normální sex aniž bych u toho nemyslela na oplodnění .... potřebuju vyčistit hlavu - možná v tom je právě zakopaný celý pes ....

olasek
3. črc 2009

no tak jsem si trochu vylila srdíčko, ale koukám, že tu nikdo není tak jdu taky koukat na Trosečníka.... mějte se všichni fajn, papa

daja.w
3. črc 2009

Ahojky holky 🙂 vidím že tu nikdo není jen jukám deti už spinkaj a my čučíme na Heryho pottera 😉
Oli chce to všechno svůj čas a hlavně nic nelam přes koleno 😉 pokud se na to ted necítíš tak nechodte do dalšího pokusu až se vše urovná 😉 ale neboj všechno jednou musí dopadnout dobře 😉 ale vše má svůj čas 😉

lenkacar
3. črc 2009

oli a hlavně v tobě ještě nejmín 2měsíce doznívahj hormony ...takže vše s reservou 😉

lenkacar
3. črc 2009

řekli ti k tomu Ohss něco ,vodu v břiše ?..já si to myslela ,že ho máš ,ale zbytečně tě nechali trpět ,mě se udělalo po kapačkách mnohem líp..o to jde ..

lenkacar
3. črc 2009

dobrou noc všem ..

dadous
4. črc 2009

dobre ranko 😉 dneska tady mame nadherně, tak snad to vydrží. Přeju vam krasny víkend 🙂

blazenkaa
4. črc 2009

ahojky všichni koukám že tu nikdo není tak alespoň vám přeju pěkný slnečný víkend 🙂

blazenkaa
4. črc 2009

oli včera nám tu pořád vypadával proud tak už jsem ti neodepisovala a nechala to viplé 😀
To vůbec nevadí že jsi si tu vylila srdíčko,proto jsme tu,aby jsi se mohla vypovídat a nemusela to držet v sobě a trápit se s tím.Když se na to necítíš tak na to nechoď to mi tenkrát řekl taky Doležal v Kostelci jelikoš je větší pravděpodobnost že to nevíjde než aby to vyšlo .Uvidíš odpočineš si a ani nebudeš při sexu myslet na oplodnění možná že se ti to podaří prostě musíš doufat já taky stále doufám ,ale nějak mi to taky nejde myslím na to už přez dva roky 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

kat77
4. črc 2009

ahojky holky, je to ale dnes nádherně🙂
něco new?