IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

janysek70
5. črc 2009

Já jsem si na pokyn z CAR píchla pregnylovku sama do břicha stejně jako gonal atd.... a taky jsme tu o tom debatily a bylo nás takových více.....

koblichzek
5. črc 2009

Ještě jednou AHOOOOJ 😉

koblichzek
5. črc 2009

Tuli, mě zas řekli, že buď si to mám píchnout sama do stehna či zadku a nebo jet na pohotovost. Ale já radši nechala píchat odborníky 😉

meduna
autor
5. črc 2009

Tulipánku,taky nemám zkušenost,píchala mi to sousedka do zadku,ale jak píše Janysek ,můžeš to naprat do břicha

meduna
autor
5. črc 2009

Když už jsi si píchala vše sama,tak tohle zvládneš taky do té nohy,nebo břicha

koblichzek
5. črc 2009

Medunko, jak se máš?

meduna
autor
5. črc 2009

Ahoj Koblížku,jo děkuji za optání,mám se dobře a jak u tebe vše ok?Jak bylo v Lednici a pak u taťky?Teď už budete doma,nebo se ještě někam chystáte

tulipanekps
5. črc 2009

janysek, ty bláho, fakt to můžeš bodnout do břicha? to jsem nevěděla, ale jsem tak propíchaná... kombinovala jsem ke konci stimulky puregon v peru a normální puregon v injekci, měla jsem celkem vysoký dávky, tak abych se vešla do limitu pojišťovny, tak jsem si udělala pár modřinek. sousedku mám taky zdravotnici, píchala mi obě předchozí ivf, ale v poslední době má nějaké osobní problémy a je často na kaši, tak jí raději žádat nebudu... a proto jsem se vlastně odhodlala do samopíchání 😀

tulipanekps
5. črc 2009

děkuji vám moc, dám vědět, jestli jsem byla statečná 😉 přeju pěkný zbytek volna a držím všem palec!! 😉

koblichzek
5. črc 2009

Medunko, na dovče super. Myslela jsem ale, že se trochu hodím do klidu, ale hned jsem potkala tu kamarádku a představ si, že je cca v 10 týdnu a už jí jde vidět bříško. Tak jsem zas naměkko. ☹

meduna
autor
5. črc 2009

Tuli,ale i když je souseda na kaši,tak tu jednu injekci ti snad píchnout může,to jí nic neudělá,teda pokud už neni ve stavu,že by ti to píchla třeba do ramene 😀

meduna
autor
5. črc 2009

Koblížku,hoď to za hlavu,vždyť ty tvoje na tebe čekaj v mrazáčku a jak je jim teď pěkně v těch parnech 😉

koblichzek
5. črc 2009

😀 😀 to je fakt 😀 😀
Teď čekám na mrchu. Měla by přijít do úterka. Co dadoušek?

meduna
autor
5. črc 2009

jsem myslela,že když jsou ta parna,tak dám pokoj se žraním,ale ne!Jsem rozežraná jak zub 😠

koblichzek
5. črc 2009

Medu, já taky. Tak včera jsem třeba v deset večeřela kančí gulášek a den předtím také v deset svíčkovou a tak to bylo celou dovču. 😀

meduna
autor
5. črc 2009

Ta je má už u sebe,chtěla jsem udělat tabulku,ať máme aktuální stav,ale teď je tady nějak mrtvo,tak asi ještě počkám

meduna
autor
5. črc 2009

Jako já jsem zvědavá,kdy to přijde u mě,pěkně mi to blbne po tom IVFku 😖 Mňam,tak kančí gulášek,to by si Roman dal taky rád,svíčkovou teď měl,byl na Moravě na svatbě

meduna
autor
5. črc 2009

Strašně mě dnes bolej nohy,myslíš,že pomůže když si je dám do lavoru se studenou vodou?

koblichzek
5. črc 2009

Dadoušek už je má usebe 🙂 a kdy testíkuje?

koblichzek
5. črc 2009

No, já bych to teoreticky měla dostat včas, jelikož jsem brala ty prášky, abych to nedostala na dovče a dnes už jsem nevzala a prý to má přijít 2 - 3 dny po vysazení.

koblichzek
5. črc 2009

Hlavně je dej nahoru, třeba si lehni a dej si pod ně polštář. Studená voda - nevím. Ale tohle inak pomáhá.

dadous
5. črc 2009

ahoj holky, kobli vítam tě z dovči 😉 jsme na zahradě, a ted jsm si odběhla domu udělat bramborak 😀 a hned mě to vcuclo zas k pc 😀 kobli nevim jestli budu testit, ale na krev mame jet 14yho 😀 😉

koblichzek
5. črc 2009

Jé, kež by to vyšlo dadoušku. Hele to je vlastně co by dup, viď? 🙂

dadous
5. črc 2009

noo, snad vydržej 😀 😀

koblichzek
5. črc 2009

A snad se neptám blbě, máte něco schovanýho?

meduna
autor
5. črc 2009

no vidíš,to jsem se taky chtěla optat.

Kobli,nohy nahoru?to radši néééé,Roman by si to vykládal určitě jink 😀

koblichzek
5. črc 2009

😀 a to by medu vadilo? Spojíš příjemné s užitečným 😀

dadous
5. črc 2009

nemame, měla jsem jen 4 vajka a s toho 3 napichly a uchytily se jen dvě 😠 no tak snad to vyjde 😅

meduna
autor
5. črc 2009

byla jsem na půdě pověsit prádlo,to je rychlost,než jsem došla s jiným,to první už suché 😕

meduna
autor
5. črc 2009

Už zase Dadoušku,my máme vše stejné 😀 Jen ten výsledek bude rozdílný!!!!!!!!!!