IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
5. črc 2009

26,6 jsme si přivezli fungl nové auto a včera manža přijel z práce a že mu za jízdy vypadl nějaký dek z pod kaslíku a dneska jsme byly na brigádě a celej den nádherně pražilo a najednou se zatáhlo a začlo pršet a já jsem nežli začlo pršet odjela na 3 minuty a vše v pohodě a zamnou asi5 minut poto mco jsem přijela přijel náš velitel a to už se rozpršelo a on na mě řve něco alá mu rozuměla že máme otevřené okno v autě tak tam letím aby jsem ho zavřela alebylo zavřené a když jsem zabouchla dveře v zádu tak se to stalo bylo úplně rozsipabé zadní okno na pátých dveřích to je to co se mi stalo nasraná jak nevím co

meduna
autor
5. črc 2009

je reklama,tak rychle načumuji.Udělala jsem si stříček,tak snad mě to neschvátí 😀

blazenkaa
5. črc 2009

jéžiši to je hatlamatilka já jsem tele rozluštíš to ? 😵

dadous
5. črc 2009

jo neboj, tak to muselo bejt natukly ne?
medu opatrně 😀

blazenkaa
5. črc 2009

právěže tam nic nebylo já jak jsem odjela tak jsem do toho kufru lezla chlapi říkaly že to není normální protože to bylo rozsypané i po krajích asi to prý byl nějaký zmetek to okno

Medu aby jsi se moc neopila aby jsi viděla na ten film

dadous
5. črc 2009

a nacopak koukaš?

meduna
autor
5. črc 2009

Bláži,tak to nasere teda.

meduna
autor
5. črc 2009

ale nějaká parodie na filmy,už mě volá,je po reklamě,tak zatím

blazenkaa
5. črc 2009

to si piš ještě jsem čekala že mi manža vinadá že jsem to blbě postavila ,ale to bylo tak popraskané že se nezmohl ani na slovo když se mi to podaří tak to vyfotím

blazenkaa
5. črc 2009

a co děláš ty dadu

daja.w
5. črc 2009

Ahojky holky tak už jsem konečně tu 😉 byly jsme na pivu no manža tam ještě je mě to tam nebavilo 😖 jsem si odpoledne lehla a usnula nějak jsem byla zmožená 😅
Blaži tak to bych byla nasraná teda taky

dadous
5. črc 2009

tady ležím u telky a hovno davaj 😝

blazenkaa
5. črc 2009

ahojky Daji zdravím tě .Proto jsem se sem šla uklidnit

blazenkaa
5. črc 2009

dadu já koukám na pohotovost dávají na sinemě

dadous
5. črc 2009

hoj dajo, tě ty dětičky teda zmohly 😀

blazenkaa
5. črc 2009

zlatíčku jdu si jednu zapállit hned jsem tu manža spí tak mám klid

daja.w
5. črc 2009

no zmohly jdeš spát ve 3 a v 7 tě malej vzbudí a řve teto teto pa pa by pořád někam jezdil a nebo ťapy ťap to je že chce se koupat 😀 ted mluví takovou hatmatilkou že mu nerozumíš ale je to prča 😀

blazenkaa
5. črc 2009

tak to jsi se aspoň nenudila a připravovala jsi se na svoje mimi 🙂

dadous
5. črc 2009

no jo takova přípravka 😀

daja.w
5. črc 2009

ne sněma se teda nenudím 😀 hlavně z malým 😉 ale jinak jsou to zlatíčka 🙂 ráno chcem jít na hřiby jsu zvědavá jak vstanu 😝

blazenkaa
5. črc 2009

jsi se určitě nakazila a teď ten druhý pokus výjde

dadous
5. črc 2009

jee všichni choděj na houby 😅 ja neumím hledat 😕

blazenkaa
5. črc 2009

taky mi manža dneska říkal že by jsme šli na houby,ale mě se moc neche jdu večer do práce na noc to zase bude 😔

daja.w
5. črc 2009

no nakazila 😀 to já každej rok si je berem na 14 dní na prízdniny 😉 jo tak já moc ráda chodím na hřiby se tam odreaguji včera nám kamoš nazbíral koš hřibů za hodinu už se těším ale ráno vstávat ☹

blazenkaa
5. črc 2009

stejbě to mají prťáci sezbírané to asi nemá cenu

daja.w
5. črc 2009

blaži a co jsou to prťáci 😅

blazenkaa
5. črc 2009

prťáci to jsou chalupáři

dadous
5. črc 2009

teda holky, jak mě do ted nic nebylo, tak dneska mě furt pícha na levy straně v podbříšku 😝 vždycky jen chviličku, ale jek kdyby mě tam někdo dloubal nožem 😝

blazenkaa
5. črc 2009

to jsem měla tenkrát taky dadu a to je prý jak se roztahuje děloha pro mimíska

dadous
5. črc 2009

fuj to je tak nepříjemny 😀