IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
6. črc 2009

Daji, tady už to leje. Hnus,¨a houby taky, fůůůj 😝 😝 😉

daja.w
6. črc 2009

kobli tak mi houby mňamky mňam 🙂 ale i takový párek v rohlíku 😉 a nebo hambáče ježiš zas si dělám chutě 😀

meduna
autor
6. črc 2009

A ty budeš prodávat,po dobu prázdnin?Houby mám ráda ,ale nějak je poslední dobou nemůžu jíst,je mi zle po nich

koblichzek
6. črc 2009

Jo medunko, budu. Prodávám i když chodím do práce. Máme otevřeno hlavně odpoledne, takže když má manža šichtu, tak jdu z práce do práce 😝

meduna
autor
6. črc 2009

Tady jsou dnes obr průtrže,ale teď momentálně přestalo,tak vypadneme na chvilku do lesa,potřebuji se vyvětrat a taky koupit chleba

meduna
autor
6. črc 2009

a kdy jako odpočíváš?

meduna
autor
6. črc 2009

minule dělala teta masáky,tak jsem si pošmákla ale pak mě bolel žlučník

koblichzek
6. črc 2009

No medu, moc neodpočívám, ale tam to naštěstí není nějaká velká honička, takže si tam i něco přečtu, sednu si, dám si káu. No ale je to náročné.

daja.w
6. črc 2009

Kobli tak to musíš být utahaná jak pes

koblichzek
6. črc 2009

Jo daji, někdy jo. Hlavně když je třeb ještě nějaká akce. Bývají zápasy dětských hokejových klubů, taky u nás trénoval náš hokejový reprezetační tým, krasobruslení atd.

meduna
autor
6. črc 2009

možná je to pro tebe i dobré,že si tam vyčistíš hlavu od školy a jiných věcí.

daja.w
6. črc 2009

Tak to máš docela i záhul a makačku,ale penízky jsou potřeba taky bych ted neco potřebovala jako práci ale tu nic není

meduna
autor
6. črc 2009

jdu se obéknout a popohnat toho lenochoda 😀 jinak se nevyhrabem.Juknu později,zatím ahoj a pěkný sváteční Husovský den
🙂

koblichzek
6. črc 2009

Taky to děláme jenom kvůli penězům. Teď se to hodí, mimi něco stojí a to ještě ani žádné není 😉 😀 ☹

olasek
6. črc 2009

Ahojda holky! Jak se máte? Hlásím, že tady u nás se právě zatáhlo, ale dopoledne jsem stihla dát dvakrát bazének takže pohoda. Ve středu jdu už do práce 🙂

meduna
autor
6. črc 2009

Je to pakec viď s těma penězma,taky chodím ještě jak debil uklízet k babě,no ale miminka stojej

meduna
autor
6. črc 2009

Ahoj Olásku,zdravím.Tak jdu ať se vykopeme 😠

koblichzek
6. črc 2009

Dokud jde makat, tak budu. Něco maličko alespoň našetřit. I když i tak to moc nejde. Vždycky se zase něco posere doma - pračka, televize atd. 😠

Ahoj oli, jak je?

daja.w
6. črc 2009

jo holky to máte pravdu no budu muset víc rozhodit sítě 😉
Oli ahojky takže ty tak vegetíš to je dobře no ale už budeš zase kolbenit 😉

olasek
6. črc 2009

Ale jo, je dobře... 😉 , už se docela těším mezi lidi. Potřebujeme korunky, chceme ještě v září někam za teplíčkem tak se musíme přemoct a dělat 🙂

daja.w
6. črc 2009

Tak aspon přijdeš na jiný myšlenky a pak se pěkně odpočinete na dovolený a pak všechno půjde samo 😉

olasek
6. črc 2009

Dájo, je blbý, že u vás je to s prací tak zabitý ... příbuzní od manžela bydlí na Semilsku a tam bývaly kdysi textilky a sklárny, ale to je minulost - všechno je pryč a práce tím pádem taky ... lidi se tam mají mizerně

olasek
6. črc 2009

jojo, uvidíme... chtěla bych změnit práci na podzim - už si ani nepamatuju, co to je těšit se do práce .....takže těch cílů je teď víc ... miminko tak nějak odsouvám.... uvidíme

daja.w
6. črc 2009

jo je to ted děs tady bylo OP Prostějov tam se šilo a krachlo to a z tama je nejvíc propuštěných a to nemluvím o dalších fabrikách 😝 už ani bigádníky do obchodu neberou tak nevím co seženu

daja.w
6. črc 2009

no my jsme chtěly s manžou jít v srpnu do dalšího boje teda on tvrdí že půjdem v tom srpnu,ale moc tomu nevěřím spíš to bude později skrz peníze já na pracáku mám houby a manža má teda pěknou výplatu ale nějak z toho neušetříme

olasek
6. črc 2009

tak uvidíte ... ani září není špatný měsíc 🙂 Je mi jasný, že se blbě šetří. My paradoxně s penězi problém nemáme, ale to miminkovský nadšení mě po tom zklamání přešlo.... Taky mi došlo, jak jsem tím byla posedlá a že zkrátka musím přestat tlačit na pilu jinak z toho picne nejen mě , ale i Petra a ještě tím ohrozím náš vztah. Je mi 29 takže nemusím ještě tak kvaltovat 🙂

daja.w
6. črc 2009

jo třeba se něco šikne uvidíme 😉 to je jasný čím víc na to myslíš tím víc to nejde znám to když jsem ještě nevěděla že normální cestou to nejde tak každej měsíc čekání na mrchu a vždy přišla 😝 ,ale ted už jsem v poho prostě jednou to vyjde a tomu věřím 🙂

daja.w
6. črc 2009

akorát mě někdy na mě příjde lítost když vidím těhule a nebo ted to bylo že třeba sestřenka je v tom no prostě závidím ale přeju jim to všem 🙂

olasek
6. črc 2009

🙂 určitě, taky nepochybuju, že to výjde 🙂 každá k miminku dojdeme nějakou cestou ......

olasek
6. črc 2009

Dájo, to je naprosto normální... tu lítost znám taky ....kamarádky, které ani nechtěly nebo k dětem nemají takový vztah otěhotněly a já furt níc .... to jsou pak hořký slzy .... taky všem přeju, ale prostě to bolí .....