IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
4. kvě 2009

neboj, 😉

meduna
autor
4. kvě 2009

no neboj a pak chrocht chrocht 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

jdu si vypit kaficko

dadous
4. kvě 2009

😀 😀 nééé 😀

dadous
4. kvě 2009

ale koukam že německo tam je taky http://www.novinky.cz/zahranicni/167951-hrozi-d...

katy81
4. kvě 2009

holky jdu do hajan,tak se loučím 🙂

ta chřipka je podle mě trochu zveličená,bude to jak ta ptačí,za chvíli to přejde 😉 doufám

dadous
4. kvě 2009

jasan 😉 dobrou mamimo 😅

meduna
autor
4. kvě 2009

jo ja uz slysela,ze skopcaci chrochtaj taky

meduna
autor
4. kvě 2009

dobrou noc Katy a pekne sny tam u vas na Morave 🙂 🙂 🙂

dadous
4. kvě 2009

holandani jsou větší chrochtaci 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

hlavne at tady nechrochtame my proboha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jdu cumet na film,ale bacha 😉 nacuhuju stale 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

tak ja jse uz dobra prasnice(pytel bramburek)uz schazi jen to chrochtani 😀

dadous
4. kvě 2009

ty jo ja ted našla pytel esíček, tak jsme je s Karlem pojedly 😝 😝 a jsem nějaka hotov 😅 asi potahnu do pelíšku, na dnešek jsem se moc nevyspala 😨

meduna
autor
4. kvě 2009

tak jo,pekne se vyhajni a nezalehni KADLA 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

jo ja si taky koupim pejska,kdybys o nejakem peknem vedela?necomalinkateho a ne moc chlupateho.Prijeli by jsme si pro nej,balikem by nesel

dadous
4. kvě 2009

jee žes neřekla, včera se prodalo poslední karlovo mimi jukni do alba

meduna
autor
4. kvě 2009

ju a tam na divanku haja Kaja jo?anebo ja uz jsemz toho jelen a pak je tam jeste takovej mini pejsanek a ten je bozi.

barunka0208
5. kvě 2009

jsem tady, sice se trošku míjíme... ale jsem tady....

Dneska odpoledne budu doma sama, tak bud psát 😀

Pročetla jsem si vaše mailíky..... rak jsem v obraze 😀

Medu, já se zamilovala asi před 10 lety do americkýho kokra,a od té doby po něm toužím..., doma ho mám slíbenýho, ale až jednou.... koukni na něj jak vypadá, má takovou spláclou hla 😀

Zkusím ho najít a poslat jak odkaz😉

Jinak ted jsem polkla prvního clostíka 😀

Dadouš , na Karla jdu kouknou 😀 , já nejdřív nechápala na koho jdeš na lehnout 😀 😀 😀

barunka0208
5. kvě 2009

Hledám nějakou pěknou fotku, ale nemůžu najít ☹, líbí se mi takovej maličkej flekatej a hlavně
spláclá hlavička 😀, našla jsem jen samé nějaké větší a moc chlupaté a nančinčané...

http://mikiehamistu.ic.cz/fotogalerie/index.htm

Dadouš, koukala jsem na fotečku pesjkové jsou krásný😀

Medu, ted jsem si vzpomněla, taky tam u vás chodí místnáci oblečený do těch lacláčovej zelenej kalhot 😀??,

meduna
autor
5. kvě 2009

ahoj Barunko 😉 jo jak je tady treba Volksfest nebo nejaka jina slavnost,tak to tahaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ne 😕

zuzana.79
5. kvě 2009

Ahojky berušky,
moc Vás zdravím při úterku!! Jak se máte?? U nás je hnusně, tak nejdem ani kočárkovat.. Ale jinak je docela sranda s klučíkama.. Filípek zrovna bere Jeníčkovi deku.. Leží pod jednou na hrací dece 🙂 ..Kloučci už začínaj být strašně čitelný co se týče charakteru.. Jeníček miluje plyšáčky a pořád je otlapkává 🙂..Filípek miluje telku..To je asi jediné, co má po mě.. Pořád si teď cumlá tričko.. Jak je venku trochu chladno, tak jsem jim zase dala přes bodíčka trička a on ho má furt v pusince 🙂)..Je s nima už legrace, což je bezvadný.. Jak jsem doma pořád sama, tak mě kluci pěkně rozptylujou..
Doufám, že jste všechny v pořádku a opatrujete se!!
Pa Zuza

barunka0208
5. kvě 2009

Já ty fešácký oblečky okukovala v Regensburgu, a docela jsme se nasmáli, kdybch se přivalila do práce v nabraných šatečkách se zásterkou.... 😀 do by klienti koukali 😀 😀 😀

Zuzo,ted tady byla za mnou ta kamrádka, jdou na odběr vajíček v pátek a na transfer v pondělí a nechají si šoupnou dvě 😀 😀 😀 , vyřídila, jsem jí, od tebe, že dve jsou prima at se toho nebojí..., že se to dá zvládnout... 😀

Ráno bylo na teploměru 5 stupnů, fuj 😠 😠, ale snad se zase brzo oteplí🙂.

meduna
autor
5. kvě 2009

Ahoj tady taky zima jak v pr...i,ani nevim kolik je na teplomeru radsi se nedivam,jinak jsem dnas teda naladena,ze bych si dala pesti,docela jsem agresivni,rvu tady na morcata,pac furt hryzou mrize. 😠 😠 😠 😠 😠 Pecu buchtu,tak snad ji nespalim 😝 zuzi hod nam zase nejake fotecky,to potesi dusicku.

barunko ten oblecek pro zensky se jmenuje Dirndl 😀 😀 😀 😀 no oni tam vzdy pekne vyzenou kozenky a to je neco pro chlapi,ale ja nemam co vyhanet bohuzel 😀 😀 😀 😀

barunka0208
5. kvě 2009

Já taky toho nemám moc vyhánět, tak tomu pomáhám pušapkou 😀 😀 😀

dadous
5. kvě 2009

hojda 🙂 rano jsme měli 0 stupnu 😝 brr. na pelechu leží charles(karel) a to štěně je jedno z jeho potomku 😅 se mu v březnu narodilo 6 štěnat 😕 teda jemu ne 😀 ale jeho nevěstě 😀

meduna
autor
5. kvě 2009

a kdy si Charles zase uzije?ja bych si objednala.Ale panicka mu asi jen tak nedopreje co? 😀 😀 😀 😀 😀

Moje pusapka to je hotovej molitan,jak to peru pri tom mnozstvi to schne i v parnem lete 3 dny 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
5. kvě 2009

koukam že jsme na tom stejně 😀 😀
panička by dopřala, ale není skym 😀

barunka0208
5. kvě 2009

já si udělala balkonek, tak doufám, že mi to neznrzne☹((

Ale Dadu, ty jsi tam ve větší nadmořské😀 výšce, tady na té naši placce snad nula v noci nebyla...

Holky já mám molitánek i v plavkách 😀 😀 😀

barunka0208
5. kvě 2009

Holky, posílám krátkej vtípek z mailu.-)))

----------------------------------------------------------------------------------------
# Dva údržbáři.
# "Dej mi francouzák"........................... "Klíč, ty kreténe" !!!!

barunka0208
5. kvě 2009

tak ještě půl hodinky a balím to tady 😀 😀 😀