IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

zuzana.79
6. kvě 2009

TABULKA OPTIMISTEK 😎
_____________________________________
_____________________________________

SNAŽILKY
_____________________________________
MEDUNKA:
KDE:"Institut reprodukční medicíny Plzeň"
PROČ: Protože to samo prostě nejde 😠
KDY a CO:
94 a 95 HSG nepruchodne vejcovody,95-laparoskopie,pokus o odstraneni srustu, 95.IVF helios Brno-negativni, 96-2IVFhelios Brno-negativni+KET-negativni, 98-odebrany vejcovody, 04/09-3IVF -negativni
*dalsi pokus asi podzim 2009 😉

DADOUSEK:
KDE:"Sanus Hradec Králové"
PROČ: azoospermie
KDY a CO:
*18.5.09 - výsledky genetiky 😉
*??.??.09 - se uvidí co dál podle výsledků - viz. výše

BARUNKA0208:
KDE: "Praha - Podolí"
PROČ: ???
KDY a CO:
*??.5.09 - 1.IUI 😉

TĚHULKY:
________________________________________
KATY81:
KDE: "Repromeda Brno"
PROČ: asthenozoospermie
KDY a CO:
??.4.09 - 1.IVF+ICSI, ??.4.09 2 mrňousci jsou u mamky, ??.4.09 na testu //, 29.4.09 UTZ - 1 mimísek
*13.5.09 - další UTZ 😉

MAMINY:
________________________________________

ZUZANA.79
KDE:"Institut reprodukční medicíny Karlovy Vary"
PROČ: Asi Idiopatická neplodnost
KDY a CO: 9.5.08 - 1.IVF+ICSI, 12.5.08 2 mrňousci jsou u mamky, 22.5.08 na testu //, 10.6.08 UTZ - 2 mimísci, 21.12.08 se narodili Jeníček a Filípek 🙂
*20.5.09 - poradna v 5ti měsících 😉

zuzana.79
6. kvě 2009

Holky moje,
taky přeji Všem krásné ráno!!
Mandarinko, vůbec nemusíš být v tabulce 😉 .. Tady je všechno čistě dobrovolné 😀 .. Říkala jsem si, že chodíš buď do institutu v Plzni, nebo ve Varech..Napadlo mě to podle skladby léků, které máš nafocené v albu 😉 ..
Medunko, jsem hrozná viď?? Jsem tu včera seděla přemýšlela proč Vám to nejde samo a přepisovala jsem tu, jak Ti v 98mém vzali vejcovody.. 😒 ..Ach jo..Někdy si připadám jako vylízanec.. Jinak ten nástup do práce Ti VŮBEC nezávidím..Fuj.. Posíláme moc povzbuzujících pozdravů..
Dadousku a Katy, co to je za nemoci ty zoospermie??? To asi nemá nic společného se zvířátky, že ne 🙂 ..
Barunko, s chlosťákem si nedělej starosti..Myslím, že ho udeš snášet dobře a navíc se nebere dlouho.. Co máte vlastně za problém Vy?? Proč to nejde "samo"?
Zatím se všechny opatrujte!! Pa pa

mandarinka
6. kvě 2009

No já chodím do Plzně, do Institutu reprodukční medicíny teda, OPU mám v sobotu a problém je u manžela 😉 Abyste teda věděly.
Zuzko to není zoospermie, ale azoospermie, to znamená, že nemá chlap v ejakulátu žádné spermie

meduna
autor
6. kvě 2009

Ahoj holky,tak dnes se nm uz vraci Chaala z vyletu 😉 Doufam,ze nebude moc znicena.Urvala jsem mamku,tak mozna prijede,bud kolem 15.5 nebo22.5,tak jsem stastna,protoze tady nebudu sama. 🙂 🙂 🙂

Mandy,at je vse ok a miminko brzy na ceste 🙂

Barunko to ja neberu nic ted a labilni jsem jako blazen 😀 😀 😀 😀 😀 To asi jak to ze me vychazi ty leky,tak mam abstak.Ale treba na to reagujes jako ja na tu antikacu co mi nasadil doktor pred IVFkem,to jsem dobre magorila,ale neves hlavu je to jen par dni 😀 😀 😀 😀 A pak MIMI,huraaaaaaaaaaaa

Zuzanko co budes dnes delat,je tam u vas taky tak hnusne?
Kata uz to urco rozdejchala 😉 😉

barunka0208
6. kvě 2009

Tak jsem na chvilku,tady, místo oběda 😀 , aspoň budu hubená 😀

Já to v príštím mailu okopčím a připíšu tam něco o sobě🙂. ale moc toho nebude, jen to že příčina nezjištěna
😠 , nevím říkají, že to je nejhorší možná varianta, protože nemají co léčit....

Měla jsme rozlítaný hormony a ted v tom posledním hormonálním profilu, je v vše v normě, tak nevím čím to může být, spermouše máme v porádku, mohli by jsme prý být i dárci 😀 😀 😀

barunka0208
6. kvě 2009

TABULKA OPTIMISTEK
_____________________________________
_____________________________________

SNAŽILKY
_____________________________________
MEDUNKA:
KDE:"Institut reprodukční medicíny Plzeň"
PROČ: Protože to samo prostě nejde
KDY a CO:
94 a 95 HSG nepruchodne vejcovody,95-laparoskopie,pokus o odstraneni srustu, 95.IVF helios Brno-negativni, 96-2IVFhelios Brno-negativni+KET-negativni, 98-odebrany vejcovody, 04/09-3IVF -negativni
*dalsi pokus asi podzim 2009

DADOUSEK:
KDE:"Sanus Hradec Králové"
PROČ: azoospermie
KDY a CO:
*18.5.09 - výsledky genetiky
*??.??.09 - se uvidí co dál podle výsledků - viz. výše

BARUNKA0208:
KDE: "Praha - Podolí"
PROČ: neví se
KDY a CO:
*??.5.09 - 1.IUI

TĚHULKY:
________________________________________
KATY81:
KDE: "Repromeda Brno"
PROČ: asthenozoospermie
KDY a CO:
??.4.09 - 1.IVF+ICSI, ??.4.09 2 mrňousci jsou u mamky, ??.4.09 na testu //, 29.4.09 UTZ - 1 mimísek
*13.5.09 - další UTZ

MAMINY:
________________________________________

ZUZANA.79
KDE:"Institut reprodukční medicíny Karlovy Vary"
PROČ: Asi Idiopatická neplodnost
KDY a CO: 9.5.08 - 1.IVF+ICSI, 12.5.08 2 mrňousci jsou u mamky, 22.5.08 na testu //, 10.6.08 UTZ - 2 mimísci, 21.12.08 se narodili Jeníček a Filípek
*20.5.09 - poradna v 5ti měsících

dadous
6. kvě 2009

hoooj, to koukate, co? 😀

barunka0208
6. kvě 2009

To koukáme 😀 😀 😀 , jak to, že sji doma???

Já jsme tady místo oběda 🙂 🙂

dadous
6. kvě 2009

jsem rano vstala a horečka jako prase 😝 tak jsem loupla paralen a zustala doma. jsem se vypotila a ted je to už dobry 😉 až na ten kašlik 😅 hele aby ses neztratila , když nebudeš jíst 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

ahoj dadousku,tok to je teda prekvapko,tak ja od zitra hakovat a ty asi doma pocenicko 😀

dadous
6. kvě 2009

ahoj medunko, ne ne ja zítra taky jdu do kolbenky 😝

dadous
6. kvě 2009

co včerejší navštěva? přežila jsi to bez ujmy? 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

ble tak budeme makat obe 😠 😖 😝 🙄 ta me serve,ze se mi v budoucnu urcite udela hrb na zadech,co budu mit pokoju.Navsteva hruza,delala jsem jak jsem uuuuuuplne v poho,vyhulila snad krabku a dnes mam hlavu jak balon

dadous
6. kvě 2009

😀 😀 a víš, že tím, že se tvaříš spokojeně, nasereš plno lidí ?! 😀 no a v praci se moc nehon 🙄

meduna
autor
6. kvě 2009

jo nehon,dostanu 25 pokoju a pekne za 6 az 7 hodin to musi byt hotovo,jinak jim tam pak makam zadara 🙄 🙄 🙄 a to makam,protoze to nestiham

dadous
6. kvě 2009

😝 😝 tak to tam musíš jezdit jak motorova myš, ne?

zuzana.79
6. kvě 2009

Medu a co všechno v těch pokojích musíš udělat???

meduna
autor
6. kvě 2009

jo presne tak,pak vecer musim spat s dlahou protoze me palej ruce 😝 😝 😝

dadous
6. kvě 2009

😀 😀 si chudinka ☹

meduna
autor
6. kvě 2009

noooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

zuzi medunka musí , povlíknout vyluxovat a umejt koupelnu cudak naš malej 😕

meduna
autor
6. kvě 2009

vsechno,prevleknout,prach utrit,vyluxovat,koupelnu umyt,utrit do sucha+vytrit.Nejhorsi jsou ty postele,franc.deky 😝 😝 😝

dadous
6. kvě 2009

tam mělo bejt chudak 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

a musis jezdit jak motorova mys 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

pochopila jsem tvou mluvu 😀

dadous
6. kvě 2009

😀 mě by z toho asi šlehlo, uklízet v praci a pak ještě doma 😝

dadous
6. kvě 2009

jinak včera mi trošku hrablo, a začla jsem si stahovat obrazky co bych chtěla pro mimi 😅 a to jsem říkala , že to udělam až se zadaří 😀 😀 no taky se mi asi už plašej hormony 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

to jo teda.Ja mam z tohohle hruzu,tak to radsi nedelam,protoze pak jsem jeste smutnejsi.Tak uz dorazila mrcha!!!

to je pakarna s tim uklidem,ja jsem servna jak boruvkovej ker ale co naplat,musis doma taky uklidit 😝 😝 prece nebudu uklizet nemcourum a doma hnit

dadous
6. kvě 2009

no to je jasny 😅 už si zjištovala něco o těch pojištovnach?

meduna
autor
6. kvě 2009

jo ale nejde to bohuzel,nemuzes byt pojistena tady a pak jeste v Cechach.No nic mam smolika pacholika 😖 jdu si rychle vyfoukat hlavu,vypadam jak jezinka,neutikej mi a ani ostatni..ja prijdu 😉 😉