IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
13. črc 2009

myslým dlouhý protokol špatně jsem to napsala protože jsem měla sice 12 vajuch ale z toho jich bylo vhodných jen 4 a zbytek byl už moc přezrálej nebo málo

janysek70
13. črc 2009

No tak 12 jich není tak málo, jen kdyby byly akorát dopečený...

janysek70
13. črc 2009

Já mám mrchu taky pořát přesně, jen když jsem měla jít prvně stimulovat, tak jako na potvoru ne přijít, asi nervy

janysek70
13. črc 2009

Dáda to asi nemůže spolknout 🙂 nebo už se bojí u telky

blazenkaa
13. črc 2009

jany vejcovody průchodné jsou žádnou vadu nenašli oni po mě chtěly aby jsem šla ještě na další 3IUI a nechtěli mě nikam poslat tak pak jsem zjistila že se mohu bez doporučení objednat do Kostelce nad Orlicí tak jsem to skusila a klaplo to tam je pobočka pražského pronatalu ,ale ten doktor dříve dělal v Hradci v Caru a pak se osamostatnil a jmenuje se to Arleta

blazenkaa
13. črc 2009

to asi už kouká manža tu na to taky kouká ,ale většinou pod víčka

blazenkaa
13. črc 2009

jany hoď nějaké foto do albíčka ať se kouknu jestli si vzpomenu

janysek70
13. črc 2009

Ty vado, no to mi povídej 😅 😅 . Já jsem šla na 1. IVF do HK Sanusu a na 2. už jsem tam odmítla jít a objednala jsem se do Arlety a pak jsem šla nyní v lednu na laparku a měla jsem jít do 2. IVF, ale Arleta se trhla od Pronatalu a neměli smlouvu s OZP a ta mi hradila IVF do 39 let, tak jsem narychlo musela jít na stimulku přímo do Prahy do Pronatalu 🙂 🙂 🙂 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

a v praze to hradí do kolika let

meduna
autor
13. črc 2009

holky jdu se povalit do duchen,jsem ko,tak zatím ahoj do zítra 😉

janysek70
13. črc 2009

Ahojky Medu, dobrou noc 😵

blazenkaa
13. črc 2009

tak dobrou noc medunko to je výmluva to bude zase divočina že 😀 😀 😀 😀

janysek70
13. črc 2009

Ne on neměl Doležal smlouvu s OZP a přestaly se transfery dělat v Praze a dělal si vše sám. A tak kdo chtěl přímo v kostelci, tak musel mít ZP, s jakou má smlouvu, tak holky tedy mění ZP, ale na to jsem neměla čas. OZP hradí IVF do 39 let. Od dubna jsem přešla k VZP, tak hradí do 40, tak kdybych musela na 3. IVF, abych nemusela měnit narychlo...

janysek70
13. črc 2009

Žádná divočina Medu má toho Frediho 😀

janysek70
13. črc 2009

Já tu žádnou fotku nemám, ale jestli chodíš na seznamu na lidé, tak ti písnu jméno profilu a tam fotečky nějaké mám...

blazenkaa
13. črc 2009

u nás v práci totiž jedné bude 40 tak se ptám abyjsem jí informovala jak to je kolik ti dávali vajuch a chytlo se ti něco 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

jestli jsem to dobře pochopila tak jsi taky jezdila do Kostelce

blazenkaa
13. črc 2009

ok tak mi to písni já se mrknu

janysek70
13. črc 2009

Tak když jí bude 40, tak jediná VZP to hradí do 40, ostatní jen do 39.
Já už jsem tam měla 4 dvojčátka a ani ťuk, spermio O.K., krásná embrya, všechna se vyvíjí a projdou PK, ale já je nějak vypudím 😠 😠

blazenkaa
13. črc 2009

co to je to PK

janysek70
13. črc 2009

No jasně že jezdila a chodím s holkama z Arlety na diskuzi, nyní jsou 2 po transferu a jedna už našla // a taky po dlouhým protokolu. A měly jsme už v HK srazík a na příští sobotu máme domluven další 😵

janysek70
13. črc 2009

PK= prodloužená kultivace embryí, já ji nyní při 2. IVF měla 4 dny a zaváděli mi už krásné kompaktující morulky a stejně z toho nic nebylo

blazenkaa
13. črc 2009

a není mezi nima jedna z Holic blondýna delší vlasy hubená

blazenkaa
13. črc 2009

kolika buněčné jsou morulky

janysek70
13. črc 2009

Ne tak s Holic nevím, tak ale optáme se 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

už jsem tě naša na lidé

janysek70
13. črc 2009

Tam už se ty buňky nepočítají, už právě kompaktuje

blazenkaa
13. črc 2009

a há zase tak zkušená nejsem .Koukala jsem máš mod simpatického manžu a už jsem si vzpoměla tam na tˇěch fotkách jsi lépe vidět

janysek70
13. črc 2009

No vidíš, jak je ten svět malej a ještě nakonec chodíš i do Arlety 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

nemáte příbuzné v Libáňi