IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

janysek70
13. črc 2009

Taky ti asi v jičínské nemocnici nedávali žádné podpůrné léky po IUI, že?

blazenkaa
13. črc 2009

sice to je jako kdzž spadne jehla do kupky sena že 🙂 🙂

janysek70
13. črc 2009

Člověče, já ne a jestli strana od manži, nevím, ale přímo v Libáni asi ne, to je někde mimo

blazenkaa
13. črc 2009

ne vůbec nic

blazenkaa
13. črc 2009

to je jedno jenom se ptám to je asi shoda příjmení

janysek70
13. črc 2009

No mně taky vůbec nic a v CAR dávají po IUI taky utrogestan jako po transferu, někde ležíš 1/4 hoďky na koze a tam nám to tam stříkli a hned dolů a mi to teklo po nohách a někde i stimulují léky, že ti narostou místo jednoho folíku dva i více...... A minule prý tam jedna holčina říkala dokymu, jestli by ji taky něco nedal a ještě jí prý vynadal.... no Jičín, no

blazenkaa
13. črc 2009

to je Jičín vetšina lidí na ní nadává je to děs a hrůza ale s kostelcem já jsšm spokojena aspoň se nemusím motat po Praze.Já nežli jsem šla naIUI tak jsem den předtím v 18:00 jezdila na prygnil

dadous
13. črc 2009

koukam holky že se znate 😅

janysek70
13. črc 2009

Jo to já na pregnylovce taky byla, to je na vyvolání ovulace a tedy uvolnění vajíčka, aby to tam stříkli v ten správný moment. Já když jsem na to šla, tak jsem nevěděla o tomto vůbec nic, ani když jsem šla na IVF, až tady na MK jsem vystudovala vysokou

janysek70
13. črc 2009

Dádo, si to představ, já jsem tak náhodou otevřela Blaženky album a hned mi ta podoba ťukla do očí 🙂
Už ho zabili?????? 🙂

dadous
13. črc 2009

jo jo ma to spočítany 😀 😀

blazenkaa
13. črc 2009

koukám dadous že jsi neumřela strachy

dadous
13. črc 2009

😀 ja o tom všem do dneška nic moc nevím 😀

dadous
13. črc 2009

nee mě bavej horory a krimošky a katastrofy 😀 at si děti zvykaj 😀

janysek70
13. črc 2009

Dad ty nemusíš, já jsem teoretik, ale ty jsi praktik profesionál..., dojedeš si pro ně a šup a je to tam. Já se v té teorii budu plácat ještě hodně dlouho 😠

daja.w
13. črc 2009

Ahojky holčiny moje 😉 tak už jsme doma a mám v sobě jen tři vodečky s džusíkem 😉 a daly jmse si místo makrely uzenej jazýček 🙂 no holky ale my si nějak nežijem jen od té doby co jsme šli na IVF se mě manža hodně věnuje 😀
Ala teda klábosíte hodně 😀
Ahojky Blaži a Jani 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

tak to jsi na tom stejně jako já já taky tomu vůbec nerozumím a nějaké skratky jsou u mě tabu to už vůbec ne .
Dadous to víš kdby mě janysek nepoznal tak já ani nevím že jsme se viděli někdy ,ale z profilu už jsem jí poznala

blazenkaa
13. črc 2009

ahojkydaji kdepak jsi se toulala už jsem tě tu dlouho nepotkala 😀

janysek70
13. črc 2009

Já miluji trilery, to je drásačka na nervy a pak ty zvraty, to mám raději než kriminálku, kde někoho picnou a pak šetří kdo a proč

dadous
13. črc 2009

😀 dajo to je od manži hezky 😉

janysek70
13. črc 2009

Dajo, ty jsi po transferu? Asi ne, že , teď jsem si uvědomila ty vodečky....

blazenkaa
13. črc 2009

daji tak to by jsem chtěla taky místo toho se pořád rafeme každou chvilku a teď jsme 14 dní doma spolu tak až se tu dlouho neozvu tak jsme se sežraly

dadous
13. črc 2009

no u mě vedou katasrofy 😀 i když je to pořad stejny, tak jdu ležet, mam nějaky tlaky 😝 asi toho měli děti malo tak jdu ještě juknout na sinemu,je tam nějakej horor 😀 tak se holky opatrujte a klidně povídejte at ma zítra co číst, až tu dopo zas nikdo nebude 😒
jany jak se říka , lepší je nic nevědět 😀 tak se toho držím 😉
pa pa holčičky

blazenkaa
13. črc 2009

jany mi jsme na tom stejně s dajou

blazenkaa
13. črc 2009

tak jo dadous tě teda už pošlu ktelce a zítra se tu třeba i já dolpoledne ukážu

janysek70
13. črc 2009

Tak napodruhé dobrou Dad 🙂

daja.w
13. črc 2009

Blaži já jsu doma,ale nějak poslední dobou nemám pořád čas a nevím jakto 😅
Jani já jsu po prvním IVF které nevyšlo tak ted si můžu trošku dát do nosu než půjdem do druhého boje 😉
Dado no jsu taky ráda že se manža uklidnil 😉 a věnuje se mě jinak bych asi už od něho byla dávno pryč 😠

daja.w
13. črc 2009

Dado dobrou nocinku přeji i prckům a krásné sníky 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

dai koukám že máš nové foto v albíčku to jsou kouskové ty dětičky rošťárna mu kouká z očí 🙂

daja.w
13. črc 2009

jo synovec to je raubíř zítra zase přijede to bude doma veselo 😀 ale jinak jsou úžasní nedám na ně dopustit jsou to moje zlatíčka 🙂