IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
18. črc 2009

Blaži akorát dnes tu je škaredě jinak celej týden vedro slunko pařilo jak o závod 😉

blazenkaa
18. črc 2009

daji mi jsme tam byly jak jsem ti psala ze středy na čtvrtek a okolo 7 večer takovej chcanec i elektriku vypnuli

daja.w
18. črc 2009

Jo testila a nic,ale nechce jít na krev a že počká na mrchu že prý ji určo dostane jinak nevím ☹ ale hned jak to půjde tak jdou znovu na KET 😉

blazenkaa
18. črc 2009

a co ty kdy jdeš znova už jsi tam volala

daja.w
18. črc 2009

Jo tak večer to tu bylo tak tři dny zasebou průtrž mračen slejvák jak svina a buření,ale přes den horko sluníčko a večer chcalo

daja.w
18. črc 2009

No chtěly bychom jít v srpnu,ale asi nám to nedovolí finance ☹ tak později hned jak to půjde 😉 a volat nebudu asi mě řekly že mám přijethned jak dostanu mrchu v srpnu nebo teda pak později

blazenkaa
18. črc 2009

a co už ti mrcha přišla ? já od té první po IVF to mám už 37 den a pořád nic

daja.w
18. črc 2009

jo už mě i bude končit přišla normálně 😉 akorát ta první po IVF to jsem myslela že vykrvácím 😝 a ted už je to o něco lepší ikdyž je to silnější jak normálně 😖 ale přišla včas

blazenkaa
18. črc 2009

tak to jsi na tom dobře já se jí asi bez injekce nedočkám 😝

daja.w
18. črc 2009

třeba dojde a nemáš žádný příznaky??

blazenkaa
18. črc 2009

no asi ne nebo alespoň o nich nevím

daja.w
18. črc 2009

tak to já měla nafouklý břicho a kozy mě bolej jo a sežeru na co přijdu 😀 😀 😝

blazenkaa
18. črc 2009

při prvním těhu co bylo tak jsem na to přišla až při 6 týdnu

blazenkaa
18. črc 2009

když jsi čekala mrch?

daja.w
18. črc 2009

jo když mě má přijít mrcha tak takový příznaky mám

blazenkaa
18. črc 2009

to já když mi má přijít mrcha tak už se mi několikrát stalo že mi tak týden před tím takla trošičku z nosu krev ale taky to nebylo pravidlem

meduna
autor
18. črc 2009

ahoj Blaženko,neboj ona dorazí

blazenkaa
18. črc 2009

to já by jsem byla medu raději kdyby nedorazila tak 9 měsícu i kliďo píďo dýl 😀

dadous
18. črc 2009

blaži nos mam citlivej pořad 😀 furt cejtím nějaky pachy 😝 jsme si před chvílí dali večeři 😀 😀 😀 teda jenom rohlíky s anglickou ale ja k tomu ještě kopec zeleniny, tk tady ted funím a nevím jak se mam usadlit k pc 😀
to je stejně divny , j myslela že když nevyjde IVF tak mrcha dojde hned jak se vysaděj prašky 😕

blazenkaa
18. črc 2009

to já tu první mrchu dostala už 11den po IVF A OD TÉ DOBY NIC A TO JSEM TU MRCHU DOSTALA 11.6

blazenkaa
18. črc 2009

jé móóóóc se omlouvám za caps Lock nějak mi to ujelo 😒

daja.w
18. črc 2009

no mě taky tak nějak přišla do týdne a ted normálně jak měla tak nevím každý to má jiný 😖

blazenkaa
18. črc 2009

asi zítra skusím testík když na to nezapomenu ráno už to říkám týden že to udělám

daja.w
18. črc 2009

jo jako že by jsi mohla být těhu normálně to by bylo super 😉 třeba jo

dadous
18. črc 2009

jee tak to jsem zvědava 😅

blazenkaa
18. črc 2009

to já jsem taky zvědavá ale já na to moc nevěřím a hlavně na to zapomínám si ho udělat protože tomu moc nevěřím a bojím se že budu sklamana

dadous
18. črc 2009

no tak ho udělej hned 😕

daja.w
18. črc 2009

to já taky 😉 Blaži ale hned ráno podáš info je ti to jasný 😉 😀

daja.w
18. črc 2009

to je nápad udělej ho hned a budeš mít jasno 😉

daja.w
18. črc 2009

A co ty Dado kouříš nebo tě už přešla chut minulejsi říkala že tě to už nejelo