IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. črc 2009

tak jste manželé a ty by se k sobě měli chovat slušně,vztah je o kompromisech,neuznávám,když je někdo zlej,ubližuje ,ať baba,nebo chlap.Jednou chtěj být ty lidi spolu,tak se podle toho mají k sobě chovat.

meduna
autor
20. črc 2009

holky,my máme myslím úplně všechno co kdy vyšlo,Roman je totiž sběratelský maniak

olasek
20. črc 2009

a zvykla, Dadu??? 😀 nebo stále doufás v záchvěv romantiky??? 😀

daja.w
20. črc 2009

tak já mám ráda scifi a katastrofy 🙂 Oli pokud chce být semnou tak at seká latinu žádnýho ochlastu já nechci to jsem si ho nemusela brát 😠 ale už je to v poho 😉

dadous
20. črc 2009

😀 oli doufat mužu pořad 😀

meduna
autor
20. črc 2009

pohádky,večerníčky,humor,no prostě vše české snad od té doby co vysílá TV 😲

olasek
20. črc 2009

to chápu, Dájo, jen tak dál...vztah musí pěstovat oba dva jako kytičku, jinak zvadne ☹ .... občas to chce poštouchnout, ale jinak doporučuju hlazení 😉

meduna
autor
20. črc 2009

ty jsi jak Roman,ten mi řekl,že vztah je jako kytička co se musí zalévat a on že je ta konvička 😵

daja.w
20. črc 2009

jo Medu když to nešlo po dobrým a ani si normálně promluvit si myslel že prostě může všechno a já byla jen vzduch už jsem nevěděla kudy kam ☹ ted už je to jiný ted už je vše v poho a vše řešíme v klidu 😉 si myslel že od něho neodejdu nikdy ikdyž by dělal bordel a já nejsu ten typ co by si nechal srat na hlavu ☹

meduna
autor
20. črc 2009

dobře jsi udělala,že jsi mu to řekla

daja.w
20. črc 2009

jé holky já mám husí kůži 😅 já jsu romantik a toto je hezký 🙂 ne fakt ted je to unás jiný až jsem se divila jak nám to ted klape a vše jde v klidu 🙂 a jak se mě věnuje a já mu to samozřejmě oplácím a jsu moc ráda že se dal do kupy 🙂

olasek
20. črc 2009

to jo....pokud jsi takhle vylítla tak si to určitě zasloužil .... jooo, Medu....když kytička je tak příznačná 😀 😀

dadous
20. črc 2009

holky ten vlak je tak napínavej 😅

daja.w
20. črc 2009

tak jsem ztlačila půlku nanukáče asi mě umrzne huba 😀 😀

dadous
20. črc 2009

😕 ja kousíček kollače 😕 ale fakt jen kousek, pže ten zbytek je ještě zmrzlej 😀 😀

daja.w
20. črc 2009

ty zase tlačíš 😀 tebe je ted lepší šatit než živit 😀 😀

olasek
20. črc 2009

😀 hooolky, my se tak cpeme - mnam mnam!! 😀 musím se jít věnovat drahoušovi, vypadá to, že se bude chtít přitulit 😀 😀 😀

dadous
20. črc 2009

😀 ja jim jen pravidelně 😀

meduna
autor
20. črc 2009

no tak to musíš jít 😵 😵 pěknou tulírnu přeji 😀

olasek
20. črc 2009

ráda jsem s vámi zase popovídala, cholky!!! mějte se krásně a zase brzo pa a dobrou nočku 🙂 😉

meduna
autor
20. črc 2009

ještě,že ten druhej kousek je zmrzlej viď? 😀

dadous
20. črc 2009

medu však on rozmrzne 😀

daja.w
20. črc 2009

oli tak ahojky a přeji krásné tulení 😉

daja.w
20. črc 2009

Dado mě to hned napadlo že to řekneš 😀 😀

meduna
autor
20. črc 2009

včera jsem říkala Romanovi,škoda,že nemůžu žrát jako had,jen jednou za měsíc 😀

daja.w
20. črc 2009

ty jo tak to by mě nikdy nenapadlo 😀 😀

dadous
20. črc 2009

medu taky bych chtěla byt hadem 😀

meduna
autor
20. črc 2009

zítra mám volno,ale hned ráno jedu žehlit k tý babě,co jí uklízím praxi,tak snad tam nebude mít hromadu jak prase 😝

meduna
autor
20. črc 2009

viď,to by nebylo špatný,poslala bys tam něco a měsíc klídek 😀

dadous
20. črc 2009

😝 ty se jednou udřeš 😝 ale zas budete v baliku 😀