IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. kvě 2009

mandy,tak to ma byt.clovek se alespon pekne udrzuje vedle mladsiho.a co se starym chlapem 😝

puli
6. kvě 2009

Ja se s vama dneska rozloucim,sice je jen neco po treti hodine,ale musim par veci jeste zaridit,jste zlaticka ze jste me vzaly mezi sebe,zitra na vas juknu a zdravim ZUZIKA 😵

mandarinka
6. kvě 2009

Tak pryč jsou časy, kdy jsme to denně dělali 5x ☹ 😀 teď už jsme spokojený normální pár 😀

dadous
6. kvě 2009

medu taky mam svji barvu takovou hnusnou 😉

dadous
6. kvě 2009

puli my pofrčíme za chvíly do pelechu 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

jo pulinko prijd,my jsme rady.odpo tady budeme uz asi vsechny,musime nejprve popracovat a pak teprve pozabavovat 😀 😀 tak pa,jeee a tady je 21 hod a ty si tam odpolednis 😕 😕

dadous
6. kvě 2009

5x denně jsem to nezvladla nikdy 😀 😀 😀 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

tak já svoje vlasy můžu celkem chválit, ani šedivá moc nejsem a docela mi drží. Mám je vlnitý, takže když nemoknu, tak jsem celkem kočka 😀 Jo jo, ale dá to práci vypadat vedle mladýho mladě. Ale doteď každej hádá, že jsme stejně staří - buď on vypadá tak blbě nebo já tak dobře 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

jezisi 5x,tak to bych musela na plasticku.ja pred tim mojim divocakem utikam jak to jde,ten by mohl stale 5x 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mandarinka
6. kvě 2009

Dadous ale zvládla 😉 😀

dadous
6. kvě 2009

ne 😝 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

jasne ze ty vypadas dobre.vlnite vlasy bych brala ale bohuzel a pritom moje mamka ma skoro afro 😀 😀 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

tak rok, rok a půl jsme to fakt dělali denně a několikrát... pak to pomalu vyvanulo, ta žádostivost, ale i teď je to celkem často. Tuhle v hospě s kolegyněma - daleko mladšíma - jsme to porovnávaly a byla sjem pořád nejlepší 😅

meduna
autor
6. kvě 2009

jo holky a jen tak mimochodem...v kolika porodila Basikova?

dadous
6. kvě 2009

43? 😕

mandarinka
6. kvě 2009

46 jí je

dadous
6. kvě 2009

no vidíš, jsem se trochu sekla 😀

mandarinka
6. kvě 2009

tak to mám ještě čas 😎

meduna
autor
6. kvě 2009

ja cetla ze 47 no a podivejte ma zdraveho chlapecka 🙂

dadous
6. kvě 2009

no jo, ale to je zpěvačka 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

boze tak ja se budu muset podivat romanovi do obcanky kolik mu vazne je 😀 😀 😀 😀 ten kolem me chodi kazdy den jak hladovej vlcak 😀 😀 😀

mandarinka
6. kvě 2009

jsem chtěla napsat, že to chce mladýho chlapa.... ale u nás to zrovna jako na potvoru nefunguje 😝

meduna
autor
6. kvě 2009

a co ,ze je zpevacka 😀 😀 😀 jako ze zpevacky vic rodej nebo co? 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

mandy ale zafunguje neboj 😉

dadous
6. kvě 2009

medu tak mu dej ,ne!? 😀 😀
mandy u nas taky mladej a nefunkční, ale my z něj něco vyždímeme 😀

dadous
6. kvě 2009

medu zpěvačky potřebujou reklamu 😉 ach ty blondyny 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ted nemuzu,jo ale byla jsem na wc a nechapu to.1 mesic jsem to diky stimulce nemela,ten predtim mi to rozhodil anikacou,takze taky nic moc a dnes asi tak 5minutovej zachvev krve a jako slus 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

meduna
autor
6. kvě 2009

je ajo,drive mi to vic palilo,mela jsem hnedej melir ale ten se mi uz vymyl a tak uz jsem dosti blond ted 😀 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

ty furt musíš mít něco extra 😅 neboj zejtra v praci se ti to rozjede 😀 😀

dadous
6. kvě 2009

ja to mam taky čím dal víc blondatšjší 😀 😀 😀