IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
22. črc 2009

tady už se to žene a vypadá to, že to bude velký !!!! 😒

daja.w
22. črc 2009

Ahojky holky moje 🙂 tak mám nervy z toho mýho to je zase den je zralej na ranu ale seru ho at si dělá co chce prý na dvě piva a je ožralej jak svina 😠 😠 😠 a to mě zachvilku přijede segra s přítelem se zase ukáže 😝 a to chtěl jet v tomto stavu autem a kvůli tomu jsem se sním chytla je blbej nebo co maj chlapy vůbec mozek 😠 😝

dadous
22. črc 2009

no psaly vychod severovychod čech ☹

meduna
autor
22. črc 2009

Dájo,tak to jsme dvě 😀 😀 😀 a můj je normálně nepíč,ale od včera mu nějak hrabe 😠

olasek
22. črc 2009

tak to bude ono, Dadu ... je tu černo až se bojím 😨

meduna
autor
22. črc 2009

nebojte holky,zalígrujte okna a nic se vám nestane

olasek
22. črc 2009

ahoj Dájo.... chlapi sem tam mozek vůbec nemají - občas se jim vytratí a věřím, že i kdybys ho rozsekala na malý kousíčky ani tehdy bys ho určitě nenašla 😀 😀

daja.w
22. črc 2009

no nevím jak to dnes zvládnu jsu z něho úplně hotová 😝 no ten tvůj je nepíč,ale ten můj je tedadnes píč... 😠 fakt mě sere a ještě kapku a uvidí 😠 se sním srát teda nebudu 😠

meduna
autor
22. črc 2009

ten můj už viděl,ale pochybuji,že si něco pamatuje 😀 😀 smradu je tady jak v opičárně,ještě mi přivedl stejně ožralého skopčáka domů,ten jel ale hodně rychle 😀

dadous
22. črc 2009

jsem radši letěla s karlem ven pže až bude bouřka tak by nešel 😠

daja.w
22. črc 2009

no dnes to teda bude zajímavý no ale zítra tosi užije blbeček ten se bude divit 😠 holky ve mě to vře že asi za chvilku totálně vybuchnu 😠 a do toho se mě chce brečet super kombinace 😝 ale před ním určitě ne 😠

dadous
22. črc 2009

😀 😀 dadouš mi odpo volal že jde taky na pivko, do Ustí 😀 bych chtěla vidět jak se dopraví zpatky do Lovosic 😀

meduna
autor
22. črc 2009

Dáji,už to mám dnes za sebou,brečela jsem do skříně v ložnici 😀

meduna
autor
22. črc 2009

asi je nějaká chlastací vlna né 😲 😲

dadous
22. črc 2009

no jo nějaky erekce na slunci, jo vono dneska bylo to zatmění slunce 😀

daja.w
22. črc 2009

no já z takovou zachvilku poletím si pobečet na záchod nebo do koupelky ☹ a ted vykládá jak je nejhorší ☹ 😀

meduna
autor
22. črc 2009

jako on mi dnes volal do práce,skoro šeptal,zato já,řvala jsem jak šílená no a zítra mu dám ještě jednou,tahat mi do bytu nějaký nachcaný skopčáky 🙄

meduna
autor
22. črc 2009

jo a hned mu řekni,že je 😀

dadous
22. črc 2009

😀 😀 to sou matlaci 😀 😀 😀 no a karel tady běha z pokoje do kuchyně a štěka jak prokoplej 😀 😀 asi cejtí vodu 😀

meduna
autor
22. črc 2009

chudák Karel,tohle léto si fakt užívá procházku peklem 😀

daja.w
22. črc 2009

no já to nechám na zítřek bo to dnes nemá cenu to by bylo zbytečný dnes se hádat 😠 ikdyž ještě chvilku a asi to nevydržím 😠

meduna
autor
22. črc 2009

jdu se na TO podívat do ložnice 😀

daja.w
22. črc 2009

Chudák Kája ten je věčně schovanej ☹ 😀

olasek
22. črc 2009

holt chlapi, co bychom chtěly ?? dozrávaj dýl, roděj se pomalu s lahví piva v ruce a celej život kvůli nim ženský brečej ☹ ale bez nich by to nebylo ono, cooo....prudiči jedni!!!!! 😀

dadous
22. črc 2009

jo ted je narvanej u mě na sedačce a vibruje 😀 😀 😀

olasek
22. črc 2009

naše Megy je taky nervozní - leží někde pod skříní, za to koucourek je na okně a vyhlíží první kapky 😉

daja.w
22. črc 2009

no já bych byla nejštastnější kdyby lehl a usnul to by byl klid 😀 no snad brzo usne,ale prozatím na to nevypadá 😠
Dado a netřese se celej barák 😀

meduna
autor
22. črc 2009

jo ty máš taky zvěřinec Olásku koukám

meduna
autor
22. črc 2009

tak ten je mrtvej i tak smrdí 😀

dadous
22. črc 2009

dajo mame bytelnej barak 😀 ty jo ale tma jak v řiti