IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
22. črc 2009

děvčátka, loučím se.... přeji krásnou dobrou nočku 😉

meduna
autor
22. črc 2009

tobě také a nějaké příjemné romantické sny 🙂 🙂 🙂

dadous
22. črc 2009

dobrou oli 😉
no tak kdyř nic jinyho nedavaj, tak na co mam koukat? 😅

meduna
autor
22. črc 2009

to je hrozný,ta to žere 😀 😀 😀 to musí být něco napínavého jak blázen 😀

dadous
22. črc 2009

houby, se mi zavřely oči, mě vzbudil ted mladej když přišel domu ☹

daja.w
22. črc 2009

tak jsem tu ještě jukla 😉 segra dobrý,ale manža je urejpanej 😠 a pořád nechce usnout a ne a ne 😠

daja.w
22. črc 2009

Tak jste šli asi už spinka tak přeji krásnou dobrou noc 🙂

lenkacar
23. črc 2009

přeju hezký den ...

daja.w
23. črc 2009

Dobré ráno holky 🙂 a přeji krásný slunečný den 😉

dadous
23. črc 2009

teda holky vy jste raní ptačata 😕 ja se dřív jak v devět nevykopu z pelechu 😅 za to taky chodím spat po pulnoci 😀

olasek
23. črc 2009

Dobré krásné ránko cholčičky 🙂 no, Dadu se nedivím - oni totiž ty drasˇtáky dávají až v noci, cooo??? 😀 😀

dadous
23. črc 2009

😀 no pravě že vy ty telce davaj uplny h.. 😝 ja si vždycky v ložnici pustím nějakej film a pak čumím až do konce 😀 ty maš dneska volno?

lenkacar
23. črc 2009

čauvejs jak je? a dadu kolik máš to Hcg?

lenkacar
23. črc 2009

dneska se mi rozjela mrcha a umíram to je bolest ...

lenkacar
23. črc 2009

no dadu já jsem ráno napísala a pak jsem šla zase spát víš 😀 😀 😀

dadous
23. črc 2009

😀 jo takovyhle kamuflaže 😀 to hcg nevím sestra na mě houkla jen od stolu že je to pozitivní, bylo tam zas strašně moc lidí tak jsem nechtěla zdržovat 😠 ale radši nic nevědět, zas tady pitvat, jestli to je malo nebo hodně 😝 pěkně si počkame na ultrazvuk 😅 tak jste to proštouchly? 😀

lenkacar
23. črc 2009

jo hovno dadu byla hádka do noci a nevěřila bys kvůli čemu byl na mě nejjvíc nasranej já to pochopila asi po hodině ..že jsem na něj nepočkala s testem a místo 10dne jsem testovala dřív ,no chápeš to? já ne ..prej kdy byl pozit. tak by mě to nikdy neodpustil že uu toho nebyl ..asi chtěl jít se mnou na záchod 😕 😕 😕 a já mu to překazila ,prej mu můžu říct ,že jsem porodila před dvěma 2 a bude to stejný ,takovýhle slinty a to má prosím střední školu ..

dadous
23. črc 2009

😀 😀 to říkam že jsou erekce na slunci 😀

lenkacar
23. črc 2009

2dny tam mělo být ,že mu tajim věci a vůbec se neradim ,teda holky to je exemplář tohle .. 🙄 do sbírky mi chybí už jen vrah

dadous
23. črc 2009

noo děvče tak to si posrala 😠

lenkacar
23. črc 2009

no to jsem posrala a obvinil mě že jsem to měla naplánovaný a říct jsem mu to nechtěla ...takovýhle pí..oviny tady řešim bože můj ..prosim vás napište mi že taky máte doma něco podobnýho ,nebo si to jdu švihnout ,já mám fakt čuch na chlapy 🙄

dadous
23. črc 2009

😀 tak dadoušovi bylo šumak, že jsem testila sama 😅 mi zas přišlo líto že se ani neptal kdy budu testit, ale vono to možna bude proto, že jsem vlastně testit ani nechtěla 😀

dadous
23. črc 2009

jsmu měla vysvětlit, že to pro tebe byly strašny nervy a že si to prostě musela otestovat 😉

lenkacar
23. črc 2009

ale takováhle komedie ..no ☹ teda ..

dadous
23. črc 2009

a to nevíš, že chlapi jsou komedianti 😀

lenkacar
23. črc 2009

hm ještě jsem asi na tohle mladá ,musim se učit

olasek
23. črc 2009

😀 teda, Leni, zrovna jsme to tu včera řešili, že chlapi jsou zcela originální živočišný druh 😀

olasek
23. črc 2009

jdu na odpolední takže dneska volníčko nemám, ale brutálně se mi nechce - venku je na chcípnutí - bléééé 😒 😀

olasek
23. črc 2009

držte se kočky, já se tu objevím asi až v neděli večer....papa .... jo, a mrkněte do mých fotek, uložila jsem vám tam naše dvě chlupaté dětičky 😀 😀 😀

lenkacar
23. črc 2009

to jste teda pěkná chlupatá rodinka 😀 😀 😀 😀 😀