IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
23. črc 2009

tak holky zdravím Vás 🙂 byly jsme ve městě tak jsem si teda koupila lodičky no tak jsu zvědavá jestli se nezabiju 😀
Leni mám doma taky exota tak nejsi sama 😀
Oli ahojky tak teda jít na odpo to nezávidím v tomto vedru tak snad tě to aspon rychle uteče 😉 a krásní zvířátka 😉

dadous
23. črc 2009

jee kočka a pes, to maj naši taky 😅 byla jsem ted venku a to se neda , je pod mrakem a dusno až hruza 😝 jedu se podívat za babkou, to je ta co pořad umíra, už asi deset let 😀 tak snad ji najdu živou 😕 troška černyho humoru 😀

lenkacar
23. črc 2009

dají ani nevíš jak jsi mě potěšila 😵 😵 😵 😵 já mám exoty ráda ,ale v kleci 😀 😀 😀 ,u nás je děsný vedro ,dneska se ani nehnu z bytu

meduna
autor
23. črc 2009

ahoj holky,to byla cesta z práce 😝 obr chcanec ale obr a já na kole s koupací čepicí na hlavě 😀 😀 vzala jsem si jí z hotelu,ve snaze zachránit si účes,protože když jsem vyjížděla tak jen poprchávalo 😖 Ale to co se strhlo pak 😲 šminky mi tekly z ksichtu,hadry durch ale hlavně,že čepice byla furt napařená 😀 😀
Lenko,oni to jsou všechno stejný exoti,jen to má jinej vzhled,ale jinak mi připadaj,že jsou všechny příbuzní a hodně blízcí 😀 😀

meduna
autor
23. črc 2009

Olásku,máte doma krasavci,ale to musí být peklo na úklid né?

daja.w
23. črc 2009

Ahoj Medu tak to jsi musela vypadat krásně 😀 tady odrána peče slunko a ještě nezalezlo a ani nezaleze 😝

koblichzek
23. črc 2009

Ahoj zlatíčka. No medu, taky jsme s manžou hezky zmokli. Ale už jsem po vaničce, cpu se teplou polívkou a ono bude dobře. 😵

dadous
23. črc 2009

ahoj jsem zpět , babička pořad žije 😅 tad mi volal dadouš že se ten chcanec přhnal přes litoměřice 😅

koblichzek
23. črc 2009

Dadoušku, tady to bylo taky dost síla. Najednou vichr a liják. 😠

dadous
23. črc 2009

no zrovna přemejšlím jestli mam jít sebrat pradlo 😕 nejak se setmělo 😅

lenkacar
23. črc 2009

holky u nás se přehnala taková bouřka,ale už je zase oskar

dadous
23. črc 2009

noo takže to jdu sebrat 😠

koblichzek
23. črc 2009

Tady už je taky po všem.

lenkacar
23. črc 2009

dneska byly karboše s kaší a kokosky jako zákusek ,ty manžel nerad 😀 😀 😀

dadous
23. črc 2009

😀 leni ty mu davaš 😀 ja si za chvíly udělm čočku s buřtíkem a vajičkem 😵

lenkacar
23. črc 2009

manžel vrtá lampu na zed ...jsem zvědavá jestli na tu se bude smět šahat

dadous
23. črc 2009

radši na nic nesahat 😀

dadous
23. črc 2009

ty jo ja se potím jak vrata u chlíva 😝 😝 to je hnus 😝

lenkacar
23. črc 2009

jojo ..raději ne ... a měli to být 2dirky a vypadlo mu asi 10cm díra ,samo za to můžu já páč jsem si vybrala blbý místo že?! 🙄

lenkacar
23. črc 2009

já tady chodim navostro na sobě pomalu těhu šaty a hlavu mám spocenou jak po koupání ..hnus vedro a do toho vařit 😝 😝 😝 😝

koblichzek
23. črc 2009

Lení, ale pomsty bývají sladké, že? 😀 😀 😀

dadous
23. črc 2009

😀 my jak mame všude sadrače tak vždycky když chci něco přivrtat, tak se trefí do profilu 😀 😀 ale fakt vždycky 😀

lenkacar
23. črc 2009

tak kobli činnost vykázána a to že mu nejedou ..hm to neni můj problém 😀 😀 😀 jsou výborné

lenkacar
23. črc 2009

tak to furt hážete jiskry co?

dadous
23. črc 2009

a to je na mě ještě nalepanej karel, takže začína topit 😝

lenkacar
23. črc 2009

to je hnus velebnosti ještě chlupíky na sobě

lenkacar
23. črc 2009

koho to napadlo dát týhle rase toto jméno?

lenkacar
23. črc 2009

mě to přijde velkmi úsměvné ,já myslela jakej to neni buldok

dadous
23. črc 2009

to ani ne ale hrozně u toho píčuje 😀 hele všimly jste si někdy ty reklamy na pravy straně, na plastiku bříška? ten jeden pupíček je moc hezkej 😀

koblichzek
23. črc 2009

Leni jasně, když se mu to nelíbí, ať si uvaří sám, viď? 😉 😀