IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. črc 2009

taky ted dostanu talirek,mnam,uz mam hlad jak herec 😝 Jinak vlasy hruza,nejdriv ji to chytlo uplne oranzove,tak nastoupila jina barva a ted treti a ta byla cerna 😝 😝 no byla to mazec

meduna
autor
27. črc 2009

tak a uz tady zase nikdo neni 😕

daja.w
27. črc 2009

no já jsem se zase zakecala ze spolužačkou a ted zase otravuje malej no ale zachvilku jde do hajan 😀
Medu a zůstalo jí něco na hlavě 😅 😀

meduna
autor
27. črc 2009

jo zustalo,ale mela jsem nerva jak blazen,vis jak ,ona je Brazilka a ma uplne jine vlasy jak my,chtela to udelat svetlejsi a na to pak jeste jinou barvu,neco jako hnedou,ale bohuzel to neklaplo,mela to oranzove,tak nastoupila cerna barva

meduna
autor
27. črc 2009

tak Dadousku,kolik hub jsi nasla?doufam,ze plnej kosik 😉

daja.w
27. črc 2009

Holky jdu koukat na film tak ahojky a pak jdu rovnou do hajan pa pa pa 🙂

daja.w
28. črc 2009

Krásné ráno přeji všem 🙂

meduna
autor
28. črc 2009

Dobré ránko,kapánek jsem si poležela,dnes je tady počasí nic moc,to zas bylo jeden den léto včera 😀 Ale od zítra má být zase líp.
Kobli,každý den ti budu posílat tfuj tfuj tfuj ,pro štěstí

Dáji,co budeš dnes s malým podnikat?
U Dadoušků proběhne dnes asi smaženice 😉

meduna
autor
28. črc 2009

Kobylenky,mám vás pozdravovat od Léni,chalupaří a taky jde na nějaký pracovní pohovor,pak jede ještě užívat klidu na chaloupku po pohovoru

daja.w
28. črc 2009

Ahoj Medu no nevím,ale určitě půjdem do bazénu,včera jsme musely koupit nový filtr no a zase peníze 4tis 😠 a jinak tu mám ještě sestru od malýho mamu a na večer asi budem grilovat 😉 a copak budeš dnes dělat ty?a děkujem za pozdrav od Leni a že také zdravím 😉 🙂

meduna
autor
28. črc 2009

Dáji,my zítra pojedeme do Čech k mojí mámě,sestřence atd,chceme objezdit pár zámků a hradů.U nás je hrad Houska,tam Roman ještě nebyl,říká se ,že tam straší 😀 tak uvidíme.No pak Karlštejn,Kokořín,teď už dělá Roman plán

daja.w
28. črc 2009

jé tak to se máte já bych taky jela na hrady a zámky 🙂 tak at vás tam moc nevystraší 😀 a hlavně jeťte opatrně 😉

meduna
autor
28. črc 2009

Dáji,žádné strachy,já neřídím 😀 😀 😀

daja.w
28. črc 2009

Tak to je ok ty se jen kochej krajinkou 😀

meduna
autor
28. črc 2009

😀 😀 😀 to bude nejlepší 😀

meduna
autor
28. črc 2009

co je s Dadouškem a Koblížken 😕 😕

dadous
28. črc 2009

dadoušek je tady 😀 medu tak to vemte do krakonošova 😅

dadous
28. črc 2009

jinak hub jsme našli malo, samej satan, ale na smažu to dá 😉

meduna
autor
28. črc 2009

ahoj dadoušku,jé to já bych tůze ráda tam k vám na kafíčko 😵

meduna
autor
28. črc 2009

musím kapánek poklidit než odjedeme,je to tady jak po výbuchu 😖

dadous
28. črc 2009

a do kdy tady budete?

dadous
28. črc 2009

někde se mužem scuchnout, dadouš je doma takže jsme pojízdny 😉 kdyžtak mi písni a ja ti zas zavolam až budete tady v čechach 😉

meduna
autor
28. črc 2009

počítám,že do soboty,možná to natáhnem až do neděle,domluvím se s R až přijde dom a písnu ti,to by bylo fajn,kdyby jsme si dali někde kafínko,nebo můžeme někam na nějaký zámek,nebo hrad

meduna
autor
28. črc 2009

Těhulinky-kobylenky

Těhudadoušek:1krát IVF+ICSI,byla to rychlovka ,huž je zaděláno,malej Dadouš,nebo Dadoušci jsou tam ,kde mají být a 31.7 se jde na UTZ,pak se dozvíme kolik těch Dadoušků tam je 🙂 🙂 🙂V mezičase,sběr hub-samej satan,talířkování u telky a koníkování 😀

Bebe127:po 4 IVF,čeká dvojčátka,vše je jak má být,momentálně je tajemná jako Hrad v Karpatech 😉

Akce:
Koblížek:27.7.09,proběhl KETík dvou exkluzivních Koblížků.Asi to budou nějaké modelíny,mají už své fotecky 😀

Čekající kobylénky 🙂
Meduna:3 krát IVF+1krát KET,už startuju motor,září se blíží 😀

Léňa,naposledy KETík 6.7.09,TT-negativní 😠 😠 😠,byt vymalován,světla svítěj,ale nesmí se jich nikdo dotýkat 😀 😀a teď relax na chaloupce,tam snad světla fungujou 😀 😀

Dája:1krát IVF- TT-negativní 😠 😠,teď to bere velice zodpovědně přípravu na těhu,má tam synovečka a trénuje,ať ví ,jaký záhul ji pak čeká s vlastním 😉 😉

Bára:1 krát IUI,negativní.Báro hola hola,kobyla volá,kde jsi?

Blaženka:1krát IVF,TT-negativní,čeká na mrchu,možná,že se nedostaví a bude hotovo přirozenou cestou 🙂 🙂

Olásek:1krát IVF,bez transferu 😝 ,romantičej se skoro manžou a užívaj si jeden druhého a tak to má být 😉 😉 😉

meduna
autor
28. črc 2009

Ježiš já na to klikla a nemám to celé 😲 😲 😲 😲 😲 omylem.Ještě mi tam schází Zuzík

meduna
autor
28. črc 2009

Těhulinky-kobylenky

Těhudadoušek:1krát IVF+ICSI,byla to rychlovka ,huž je zaděláno,malej Dadouš,nebo Dadoušci jsou tam ,kde mají být a 31.7 se jde na UTZ,pak se dozvíme kolik těch Dadoušků tam je V mezičase,sběr hub-samej satan,talířkování u telky a koníkování

Bebe127:po 4 IVF,čeká dvojčátka,vše je jak má být,momentálně je tajemná jako Hrad v Karpatech

Akce:
Koblížek:27.7.09,proběhl KETík dvou exkluzivních Koblížků.Asi to budou nějaké modelíny,mají už své fotecky

Čekající kobylénky
Meduna:3 krát IVF+1krát KET,už startuju motor,září se blíží

Léňa,naposledy KETík 6.7.09,TT-negativní ,byt vymalován,světla svítěj,ale nesmí se jich nikdo dotýkat a teď relax na chaloupce,tam snad světla fungujou

Dája:1krát IVF- TT-negativní ,teď to bere velice zodpovědně přípravu na těhu,má tam synovečka a trénuje,ať ví ,jaký záhul ji pak čeká s vlastním

Bára:1 krát IUI,negativní.Báro hola hola,kobyla volá,kde jsi?

Blaženka:1krát IVF,TT-negativní,čeká na mrchu,možná,že se nedostaví a bude hotovo přirozenou cestou

Olásek:1krát IVF,bez transferu ,romantičej se skoro manžou a užívaj si jeden druhého a tak to má být

Maminka:Zuzanka a její zlatíčka,Filípek s ukázkovou mírou:8,3 kg a Jeníček-buclíček:9,3 kg,to jsou ale pořádní macci.Jak píše maminka Zuzanka ,chudinky naše nedonošený ,přerostli už stejně staré a donošené dvojčata

dadous
28. črc 2009

no to by jsme mohli, taky mame radi hrady a zamky, tak se pak ozvi, ale v ptek jedem na ten ultrazvuk tak to budem celej den mimo

meduna
autor
28. črc 2009

Dadoušku,spontánně se domluvíme,já ti napíšu sms,čtvrtek ,nebo sobota,srazíme se někde na půlce cesty 😉

meduna
autor
28. črc 2009

teď koukáme do mapy a asi tak na půlce je Hrubá Skála,nebo Hrubý Rohozec,to by nebylo špatné

olasek
28. črc 2009

ahooooooj holky!!!!!!!! přišla jsem právě včas, abych se dozvěděla, kdo na tom jak je, koukám..... 🙂