IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. črc 2009

jdu něco pobalit,jinak budeme muset běhat jen s lopuchem 😀

koblichzek
28. črc 2009

Zase by to bylo zajímavější 😀

koblichzek
28. črc 2009

Dadoušku, kam ses ztratila? 😕

koblichzek
28. črc 2009

Tak všichni zmizeli, tak já tady padám. Zase mě přepadl hlad, sviňa jedna 😀

meduna
autor
28. črc 2009

asi to dnes nedobalím 😠 najedla jsem se,došla na půdu pro kufr,vyndala dvě trička ze skříně,šla zase žrát 😖 v ložnici výbuch,skříně roztelené a já sedím na kobyle,jo a opět tlačím žrádlo do ústavy 😖

dadous
28. črc 2009

ja taky ted dojedla kousek chlebíku 😀
kobli volala kamoška a to je vždycky na dlouho 😅

dadous
28. črc 2009

medu a kdy jedete?

meduna
autor
28. črc 2009

Dadoušku my jedeme zítra ráno,frčíme na Karlštejn pak Amerika a večer k mamce

meduna
autor
28. črc 2009

jako zbaleno stále nemám 😖

dadous
28. črc 2009

aha medu ja myslela že dneska 😅 no co furt dělaš? tak furt nežer a koukej balit 😀

meduna
autor
28. črc 2009

no nic nedělám,jen se přemísťuju z místnosti do místnosti 😖 jsem nějaká nanicovatá

meduna
autor
28. črc 2009

snad to dnes ještě zabalím 😀

meduna
autor
28. črc 2009

to jste už všechny ve spálově? 😕

daja.w
28. črc 2009

Ahojky holky tak jsem konečně tu ted jsme přišly z venku grilovaly jsme 😉 teda měly jste krásnou debatu kuřba 😀 😀 tak já jo ale jen málo kdy ale nebrat až do konce to bych blila jak o závod 😝 😝
No tak holky já na ten srazík nepřijedu což mě teda hodně mrzí máti má 55let,ale snad se pořádně pobavíte i beze mě 😉 což věřím že určo 😀 ale pak podáte pořádný info at vím co a jak 😉

meduna
autor
28. črc 2009

ahoj Dáji,to je škoda,že nepřijedeš,ale mamka je přednější o tom žádná 😉 my jedeme s Romanem už zítra do Čech,prošmejdit nějaké hrady a zámky 🙂

meduna
autor
28. črc 2009

asi to tady už všechno spinká,kromě mě a Dáji,ale dnes se půjdu také vrhnout do peří, ať ráno nejsem jak pablb

daja.w
28. črc 2009

Ahoj Medu jo je to škoda jsem pořád myslela že nám to vyjde ale zrovna to je ve stejném termínu ☹ Tak si to pořádně užijte a prošmejdite 😀 tak se pěkně vyhajej at zítra nekoukáš jak vejr na tu naši krajinku 😀 tak pa pa pa

meduna
autor
28. črc 2009

je to škoda,ale věřím,že to není náš poslední srazík,tak prostě příště už to klapne 😉 to jo,musím se vyspat,nebo pak budu na první našlápnutí nasraná 😀 😀 to já dovedu,jsem vzteklá ,až nezdravě 😀

daja.w
28. črc 2009

Tak to i já jsem pěknej vztekloun,ale většinou když jsu přechrápaná 😀 jo příště to klapne i kdyby nevím co tak pa a mazej chrápat ať s tebou zítra Roman vydrží 😀 😀

meduna
autor
28. črc 2009

dobrou noc 🙂

daja.w
29. črc 2009

Přeji krásné ráno 🙂 a slunečný den 😉

dadous
29. črc 2009

ja taky od nas přeji krasny sluníčkovy den 😵 😵

koblichzek
29. črc 2009

😉 I já zdravím všecny kobylenky

dadous
29. črc 2009

ahoj kobli, jdepak ses včera flakala?

koblichzek
29. črc 2009

Ahoj dadoušku, já to včera zalomila k televizi a žrala a žrala a..... 😀 S takovou za chvíli neprojdu dveřma.

dadous
29. črc 2009

😀 to znam a moc dobře 😀 ale tak snad se srovname, ne?

koblichzek
29. črc 2009

No to doufám, protože si musím postupně kupovat nové oblečení. Kalhoty nezapnu, sukně taky ne 😠 😀

dadous
29. črc 2009

tak ja zatím ještě dopnu 😅 ale prsenky mi začínaj bejt maly 😀

koblichzek
29. črc 2009

Hm tak to mi neroste. MOžná až budu těhu.
Co dnes vaříš?

dadous
29. črc 2009

dělam kaši a obalenou rybu a k tomu okurkovej salat 😵 už tady slintam 😝