IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
1. srp 2009

Blaži ale moc to nepřeháněj s tou dietkou 😉 já teda taky co jsem nabrala při stimulce tak už mám dole 🙂

daja.w
1. srp 2009

No já se taky loučím už mi přišel manža ze Saškou tak se musím věnovat 😉 tak krásný večer přeji pa pa pa

blazenkaa
1. srp 2009

tak jo dobrou noc a zase někdy se tu sejdeme pa pááá

meduna
autor
2. srp 2009

Ahoj holky a i všechny nové kobylky 🙂 bylo moc pěkně,jsem moc ráda,že jsem se sešla s dadouškama,jsou moc fajn,fotky nějaké dodám,až budou,zatím nebyl čas,přifrčeli jsme včera,vlastně dnes ráno kolem 1 😝 dadoušku,fotka miminka je krásná,je to nejkrásnější foto jaké může být,protože je na něm vaše miminko 😵

dvojcata2
2. srp 2009

Ahojky všem přišla jsem vás pozdravit a mažu zase před barák na slunko než se zase zatáhne a příjde déšt zítra do práce ale v úterý pro léky a možná za pár dní už budu jen relaxovat.Tak si všechny užijte sluníčkovou neděli 🙂

meduna
autor
2. srp 2009

ahoj Dvojče,tady se to už honí ale ještě neprší 😉 Snad má být zase ale od zítřka lépe 😉 😉

dvojcata2
2. srp 2009

já jsem z Liberce a tady stále azůro ted jsem vylezla z bazénu.Má být celý srpen hezky 🙂

olasek
2. srp 2009

Ahojda kobylky 🙂 jak se dneska máte??? Taky jsem byla dneska celý den až po krk v bazénku .... žůůůůžo to bylo 🙂 !!! Ale už to tu vypadá pomalu hrůzostrašně, mračna tady udělaly pěknou tmu..... bojím bojím 😀

meduna
autor
2. srp 2009

jů holky vy se ale máte,také bych se ráda válela a cachtala u bazénku ☹ ale dnes jsem ve stavu,že se válím,tak na gauči 😝

olasek
2. srp 2009

Medunko, ráda tě potkávám!!! Tak, kde jste nakonec s Dadouškovýma byli - na H.Rohozci?
😉

meduna
autor
2. srp 2009

Ahoj Olasku,taky tě ráda potkávám 😉 jo,tam jsme byli,bylo to príma a pak ještě jeskyně,až bude mít Roman čas,vložím nějaká fota,teď razil za dcerou.Já jsem nějaká přiblblá dnes 😖

meduna
autor
2. srp 2009

a zítra do práce ☹

meduna
autor
2. srp 2009

slyšela jsem v rádiu,že srpen má být extrémě suchý,lepší než mokro né? 😀

olasek
2. srp 2009

🙂 tak to se budu těšit 🙂 jeskyně v Bozkově?

olasek
2. srp 2009

my nakonec letíme na dovču od 15.8. , už se nemůžu dočkat ...i když mě mrzí, ž příjdu o setkání s vámi ☹

olasek
2. srp 2009

taky mažu zítra do práce .... nechce se mi !!!!! 😝

meduna
autor
2. srp 2009

škoda,že nepřijdeš ☹ a kam letíte?jo,přesně ty,bylo tam pěkně,ty podzemní jezera ,nádhera

olasek
2. srp 2009

jj, to je nádhera, taky se mi tam líbilo 🙂 v okolí je toho poměrně dost k vidění... letíme do Tuniska -Tabarky... na 12 dní... bude to parádička, relax 😉

olasek
2. srp 2009

doufám, že pro velký úspěch budete setkání opakovat a tam už se přidám !!! 😉

meduna
autor
2. srp 2009

to bude teda 🙂 Já by jsem ještě někdy chtěla letět do Eilatu,tam bylo krásně u Rudého moříčka,těch barevných rybek co tam bylo 🙂 ale letos určitě né 😖 Doporučuji,je to tam bomba

meduna
autor
2. srp 2009

na setkání budeme jen my a Dadoušci,snad na chvilku dorazí Kobli a zbytek nemůže,ještě nevím ,jak na tom bude Léňa.

olasek
2. srp 2009

jako myslíš v těch Varech? Já myslela, že nás - vás bude víc!!!! Aha, to jsem netušila, myslela jsem, že se sejdete aspon v počtu 5-6 kousků 😉 Tak to se bude muset konat ještě jeden srazík 🙂 ...... O Eilatu mi povídej - nádhera....v Izraeli jsme byli předloni. Tedy byla jsme v Egyptské Tabě a udělali si výlet do Eilatu, k Mrtvému moři a do Jeruzaléma - to byla pohádka !! taky se tam chci vrátit 😉

olasek
2. srp 2009

jenže náš problém je, že do Egypta se mnou moc Petr nechce jezdit.... šílí z toho, jakou pozornost vzbuzuju u Arabů ☹ takže mám smolíka ... přemluvila jsem ho aspon na Tunisko a to jen proto, že tam jsme ještě ani jeden nebyli ....

meduna
autor
2. srp 2009

Izrael jsme procestovali taky celou,je tam moc pěkně.Ale v Tunisu jsou taky arabáši 😀

meduna
autor
2. srp 2009

tam chrěl jeden arabáš vyměnit mojí tetku za velbloudy,strejc se natlemil 😀

meduna
autor
2. srp 2009

Tel Aviv je pěknej

olasek
2. srp 2009

🙂 já vím, že tam jsou Arabáči....Petr se na to už psychicky připravuje 😉 😀 ... nejhorší je, že se neostýchají ani když jim řeknu, že jsem vdaná ( což nejsem, ale jim to stejně říkám, aby dali pokoj ) , ale jim je to úplně šumák .... petr se minulej rok málem neudržel po tom, co jsem obdržela v restauraci nabídku, abych přišla až manžel bude spát 😀 😀

meduna
autor
2. srp 2009

to je prdel,my jak jsme byli v Eilatu,tak jsme byli na večeři v brazilské restauraci,super můžeš jíst dokud nedáš na stole stopku a tam byl číšník a ten nám stále chodil krájet maso a dal mi papírek a na něm tel číslo,že mám za ním přijít a taky viděl,že tam mám manžu 😀 😀 😀 nějak je to neruší 😀

olasek
2. srp 2009

to je síla, cooo??? Jsou to ptáci nadržený, děs běs!!!! 😀 😀 ....člověk se nestačí divit.... ale že se ti zvedne hned sebevědomí, co?? 😀 😀 😀

meduna
autor
2. srp 2009

no to jo.Když jsem tady dělala kurz pro přivandrovalce,tak tam mi zase jeden Turek nacpal do batohu dárek,hodinky,naušnice,prsten 😀 😀 A věděl taky,že jsem vdaná,ale je to pakáž,jen by tě dostal už by ti utáhnul řetěz kolem krku 😝