IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
2. srp 2009

tak to já asi mám něco jiného už asi 14 dní mám na pravé mandli něco jako kdyby se ni tam něco usadilo a pořád mě to tam tlačí a špatně se mi poliká

blazenkaa
2. srp 2009

kolikrát se mi i špatně dýchá

meduna
autor
2. srp 2009

to mám te´d taky,ale jako až dole v krku,jako bych tam měla knedlík 😕

daja.w
2. srp 2009

Blaži tak to nevím co máš a byla jsi udoktora nebo se aspon chystáš?

meduna
autor
2. srp 2009

hrtan myslím

meduna
autor
2. srp 2009

Bláži půjdeme na dálku spolu k doktoru,já jsem říkala manžovi a´t mi zítra brnkne k obvodní aby mi napsala převodku na krční

blazenkaa
2. srp 2009

no chtěla jsem jít zítra ale nemůžu manža jede k rodičům a mají nám přijet dělat parapety tak asi až v úterý
Medu tak to já to mám u mandlí někde

meduna
autor
2. srp 2009

budeš mít asi nějaký zánět.A zajdi si.

blazenkaa
2. srp 2009

možná že se stavím ráno u obvodní pro žádanku

daja.w
2. srp 2009

Blaži ale neodkládej to dlouho at se ti tam neudělá zánět nebo něco

blazenkaa
2. srp 2009

to zajdu neboj kolikrát se nemůžu ani nadechnout dělá mi to problém to jsem teda zvědavá co mi řekne

meduna
autor
2. srp 2009

taky to máte tak kreténský,že musíš nejprve k obvobní,zaplatit a pak ti dá převodku?Já zaplatím a to platí tři měsíce,ale na každého doktora potřebuji žádanku

blazenkaa
2. srp 2009

musím se vykurýrovat protože 13 jdu dávat krev tak aby jsem byla fit

meduna
autor
2. srp 2009

Bláži taky to tok mám,jako bych měla malou trubici v krku,furt tady chodím a jsem na nervy

meduna
autor
2. srp 2009

chodíš pravidelně dávat?

blazenkaa
2. srp 2009

to nemusím můžu si tam dojet a budu o chvilku akorát čekat takhle by jsem tam moc dlouho nečekala a nemusela by jsem to tam vysvětlovat protože by to tam bylo napsané

daja.w
2. srp 2009

Medu tak to já nevím jak to tu chodí já nějak k doktorovi nechodím 😖 a když jdu tak jen k němu a nikam jinam
Blaži taky chodíš darovat krev 😉 já jo ale ted bych měla jít taky bo u nás je nedostatek krve ve špitále

blazenkaa
2. srp 2009

no snažím se ale teď jka jsem chodila na ty hormony tak jsem nevěděla zda mě vemou tak jsem se objednala na teďnežli půjdu na další pokus

blazenkaa
2. srp 2009

to já zrovna jak jsem se objednávala tak mi říkali že to bude i s rádiem Jizera to jsem zvědavá co to bude

daja.w
2. srp 2009

no já taky nebyla kvůli hormonům radši ale taky zajdu snad vše bude ok 😉 holky máme všude otevřený okna a je tu pořád vedro dusno 😝

blazenkaa
2. srp 2009

no to já mám asi nějakou zimnici byla jsem si vzít teplé ponošky a mikinu 😕

daja.w
2. srp 2009

Blaži tak kdybych se já ted oblíkla tak asi chcípnu už ted se potím jak kráva a to mám jen šortky krátký a tričenko krátký a je mi hrozně vedro 😝 nejsi nemocná neleze na tebe něco? jooo to bude tím že jsi se spálila a byla na slunku dlouho nemáš úpal!!!

meduna
autor
2. srp 2009

Bláži na tebe něco leze...ale chlap to nebude 😀

blazenkaa
2. srp 2009

chlap ne me du buď to bude z toho sluníčka a nebo to bude z toho krku uvidíme v úterý tam dojedu

meduna
autor
2. srp 2009

holky jdu se zakutat do pelechu,ráno do pakárny,kapánek mám depici,že tam jdu 😝 Dobrou noc a pěkné sny vám všem přeji 🙂 🙂 a těším se na vás zítra 😉

meduna
autor
2. srp 2009

asi se ti to spojilo,zánět v krku a sluníčko k tomu,to není dobrá kombinace,běž si lehnout a hodně pij ale né teplé

daja.w
2. srp 2009

Medu tak dobrou noc přeji a krásně se vyspinkej a at ti to v práci rychle uteče 😉 pa pa

blazenkaa
2. srp 2009

já jdu na odpoledne taky se mi tam nechce.Jdu taky hají ráno když vstanu tak si dojdu k té obvoďačce pro žádanku tak vám taky přeji dobrou noca sladké sny

meduna
autor
2. srp 2009

Dáji,ty naber sílu na zítřejší den pro raubíře 😀

daja.w
2. srp 2009

no my jdem taky hají nějak jsu utahaná ☹ dobrou noc a Blaži zajdi tam a brzo se uzdrav 😉 pa pa